• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
neboj nejsi :slight_smile: tak jsme dneska zhodnotily, že je třeba koupit Matýskovi novou autosedačku, vajíčko je mu malé, už nám čouhá :grinning: a určitě do ní koupíme i letni potah, v té naší je ted zpocený jak želva, musela jsou ho přesvléci, už jste na tom někdo podobně???
11. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
x za nas neee,ani nahodou. driv jak v roce nedam do vetsi. cim dyl ve vajicku,tim lip
11. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš dobré, Matýsek má hlavičku víš než je autosedačka a nám říkali, že jem bude přečuhovat, je třeba vyměnit, kolik máte kg a váhu???mi 75 cm asi a 11kg
11. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je velky,my mame kolem 8 kg
11. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve vajicku by hlavicka mela byt cca 1 cm pod okrajem,ani vycuhovat by nemela.
pak bych asi volila nejakou variantu 0-18kg,ty se daji poutat i proti smeru,ale zase nejsou tak bezpecne
11. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránečko
12. čer 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno! my se moc nevyspali, malý se celou noc budil kašle a zase má teplotu tak asi zajdeme k doktorovi
12. čer 2010 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my joo , mala ani moc nejedla,mela udelany 90ml mlika ap ulka tam zustala, stacilo ji cucnout caje.
my za chvilli mizime do obchodu,dokud neni vedro
12. čer 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko... tak já sice spala asi od desíti, ale furt mě bolí hlava a furt jsem nevyspalá... tak nevim co s tim... dneska Jonáškovi namíchám tu štávu s vodou a uvidim jestli to bude pít... když ne zkusim po lžičkách a když ani to ne tak zkusim hrneček a když ani to ne tak nevim.... jsem děsně utahanoukaná... no nic asi si bemu brufen a zirtec a uvidíme co to provede
12. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já usnula tak o půl jedné, vstávala v 6 mezi tím se tak 5x probudila kvůli malému takže nejsem vyspaná...
12. čer 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé... to e hrozný co??? jak spí Jonáš i v noci málo tak je hrozně brzo pak ráno unavenej a spí tak třikrát až čtyřikrát za den po půl hodce... a mě to taky dost vyčerpává nic nestíhám jenom chodim furt ven uspávat dítě :rolling_eyes: ...
12. čer 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme doma z obchodu,fuj uz ted je tam zase vedro.
jse si udelala ice capucino a jdu brouzdat po netu,mdokud mala spi
12. čer 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já du uspat ven... tady se to prostě nedá :frowning2: ... taky si nakouim... a zjistile jsem, že moc nemám co na sebe mám jedny kratasy a pak samý sukně a šaty.... kupodivu ke svému překvapení, jsem zhistila, že se do nich vejdu... ale na procházky do lesa mi sukně a šaty nepřídou zrovna nejlepší :frowning2: .. ještě mám jedny z lonska... ale ty mi budou pekelně velký....
12. čer 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
heee jsi jak ja, ja mam jedny kratasy,do kterych vlezu tak tak,ale ze vseho mi lezou ty moje hnusny speky........
saty nemuzu,bo jak mam tlusty stehna,tak se mi pak delaji mezi nohama opruzeniny,jsem nemohla ve ctvrtek ani dojit domu

co varite????
maly si porucil brambory a maso, nam udelam testovinovy salat s kurecim
12. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky......my jsme včera odjeli k babičce na venkov...poprvé Ada spinkala někde jinde :wink: a bylo to super usnula v pohodě spinkala až do4 hodin pak jsme nakojili a stávali jsme kolem půl 7....takže pohoda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je fajn bála jsem se že bude protivná a opak byl pravdou :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
12. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska naštestí nevařím nechám se dneska rozmazlovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak je možný aby se mi opálila přes plínku??????včera spinkala v kočáře hodila jsem přes nožičky plínku a večer koukám,že je má růžovýýýýýýý:frowning2: to jsem nezvládla :frowning2: :unamused: :frowning2: :frowning2:
12. čer 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo my máme rybičku a brambůrky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. čer 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
rybu jsme meli dvakrat v tydnu, ale nejakou dobrou na grilu bych si dala......

¨jo ja mazu poctive kremem pri kazdym vychazeni ven. jen na sebe jsem zapomnelaa ma mtrochu prismahly zada
12. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé tak o tom my vyprávěj záda mám taky spálenýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevite nahodou.
vcera vecer jsem posilala kamosce prachy ze sporky na sporku a ona je nema, vzdycky jsou tam hned.
12. čer 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže byl pátek jestli jsi to posíla už díl tak to vyřídí až v pondělííííí :frowning2:
12. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni prave ne, prevody z banky do banky,ti m mysli mstejnou banku,se provadi okamzite i behem vikednu
12. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, mohu mezi Vás?

Mám též listopadové mimi( 25.) a jelikož máte spoustu příspěvků a nemám zrovna čas Vás číst tak Vás drobez zahrnu dotazama.
Jak jste na tom s příkrmy? Co vše dáváte? Jak jste na tom pohybově a tak celkově? Nemám bohužel v okolí žádné mimčo našeho věku tak nemám s kým srovnávat. Malá v 6 měsících vážila 6,85 a měřila 69 cm. Jsme už v kárce neboť malá je děsnej čert a přijde mi že by nejraději již chodila. Parádně se plazí, a od včera dělá něco jako polosed. Jak to máte se spaním?

děkuji za Vaše infa. Eva
12. čer 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se prospali, teplota je zase pryč jen ten kašel...já vařím asi 2 hodiny květák...uprostřed varu jsem ho vypnula a šli jsme dospat :slight_smile: už je dovařený
evolotko vítej mezi námi. přikrmuju už vším co se dá, ale mléko zatím vede v 6m malý vážil skoro 9kg, korba u nás nehrozí malý se přitáhne do sedu tak jezdíme ve sporťáku tam je připoutaný
12. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem byla kupovat opalovák, připadala jsem si jako blbec dostala jsem dlouhou přednášku o tom jak se malý nesmí opalovat...jako kdybych ho někdy opalovala...stačí když natahuje ruce z kočárku a má červené ruce to jezdíme i s clonou
12. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pett kvetak jsme meli vcera :slight_smile:
a mala mliko nece tedka nejak vuuubec,mela pres noc vypito tak 45ml a tod vse.
12. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett to ti daval kdo????prodavacka???bych ji poslala nekam.
hlavne ze vsude se pise jak se maj deti mazat i ve stinu

mala ma avene 50, malymu jsem dneska dokoupila 20 ambre solar
12. čer 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne lékarnice... jsem ji řekla že ho mažu do kočáru a nikde se s ním opalovat nehodlám...jsem si připadala jako kdybych byla první co chce krém pro mimino hlavně že jich měli celou řadu
12. čer 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: pett:taky jsem dostala v lékárně přednášku :angry: nakonec jsem koupila Vichy 50,nic jinýho u nás neměli....malej my taky těd nic nechce,jen mu dám lžičku do pusy tak řve jak pominutej :frowning2: aspon,že pije :slight_smile: manž. šel napouštět bazen a ještě od rána nedorazil,stejně to bude studený :frowning2:
12. čer 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek