• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
já mám nějaký od chicca je to taky 50
12. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
se divim,prave lekarnice by mela vedet,ze dite se maze i do stinu
12. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj evolotka :slight_smile: ... mám jenom o den staršího klučinu :slight_smile: ... jí velice hezky, tda má své slabé chvilky a pokud nikam nejdem tak dopoledne dostává jenom mlíčko MM k obědu má zeleninu s masem, pak zase mlíko pak ovoce a k véče má kašičku a přez noc taky mlíko... přemejšli, že přidám dopoledne něco... pohybově sme na tom hůř... mám takovýho lenocha, ale umí se otočit i na bříško i na záda občas pod sebe podsune kolínka a na bříšku se točí jako hodiny.. ale plazení teda nehrozí zatim... spí hodně málo.... je to takovej nespavec... přez den tak dohromady hodinu a půl a v noci usíná mezi půl osmou až devátou budí se tak třikrát a vztává mezi 6-6:30 :rolling_eyes: ... a tak jednou za čtrnáct dní do 8-9h... já taky nevařim du na oběd ke tchýni tak se tu zatím mějte
12. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo takovou dobu sem tu nebyla a vy nikdo nepíšete???... hele já už fakt nevim co s mrnousem a tim usínáním??? co dělám špatně??? dám do postýlky a za tři minuty přídu (když řve) pak za šest, devět atd ... prostě po třech minutách to zvyšuju už sme u 15 a řve ještě víc než normálně... jedl, pil a nechce a nechce usnout a řve a řve... vždycky za nim přídu narovnám ho pustim mu kačera a du do háje.... celou tu dobu co tam sem tak řve a neuklidní se... uklidní se jenom v případě, že ho pochovám.... což jsem včera nakonec udělala a do tří minut spal... já nevim co mám jako dělat kdybych tenřev mohla nahrát tak vám ho pustim abyste normálně posoudili jestli je to normální
12. čer 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Kac no prave nesmis pochovat,to je ustupek, nekterym detem to trva dyl, ale vyslede stoji za to.
co mas z toho,ja posledni dva dny na spanek presd den i na noc uspavam v nasi posteli.

jsem odma,bez malyho,zustal s dedou,v devet pujdou pro babi do prace a zitra si pro nej pujdu....
chtela jsem,ze se zitra budeme koupat,noo halsi bourky,krupobiti,tak doufam nebudeme hned bez bazenu...
a zitra ma prset i vp ondeli.....tradice,postavime a napustiem bazen a pak 14 dnu chcije

Mala uz chrupe
12. čer 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
a ktomu revu,mne se maly uplne zlaikal a davil jak se vztekal a plakal.
radeji vydrz,zkus to zvladnout tedka,protoze az si bude stoupat,bude jeste hur
12. čer 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem sice hrozná máma... a budu děsně přísná, páč bohužel nemám takovou tu přirozenou autoritu :cry: .... ale tohle mě dostává... j vim, že musim vydržet a taky se statečně držim, ale stejně mám furt pocit, ježiš co když má opravdu hlad a něco mu opravdu je??? mimochodem už spinká, ale trvalo to dneska nejdýl... první den to usnul když jsem byla u dvanácti minut, druhej u devíti, třetí zase až u dvanácti, včera jsem to po dvanácti vzdala a šla ho pochovat :confounded: ... a dneska usnul když sem jela nějakou 10 minutu z těch patnácti.... on už se na mě krabicuje jenom co ho do tý postýlky pokládám a tak by to přece nemělo bejt... měl by se do postýlky těšit, že už jde spinkat
12. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
proc bys byla hrozná máma, co blaznis.

kac no chyba byla vcera,ze si ho vzala,proto to dneska trval odyl....
fakt vydrz,on to zvladne
12. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
protože sem strašně líná a sobecká a strašně málo se mu věnuju (mi příde) :cry: :cry: :cry: ... ani si tady nedokážu pořádně uklidit :cry: :cry: :cry: .... miluju ho moc a nikdy ych ho nikomu nedala, ale sem lenoch a nevim co s nim mámpořád dělat došly mi nápady... tak třikrát za den mu řeknu nákou říkanku a mávat mu hračkama před obličejem už mi příde hloupý když chce nejde si je sám... taky s nim cičim ukazuju mu jak na kolínka... ale moc si s nim nepovídám... kolikrát mi tedka už dochází trpělivost páč už pomalu , nejde ani přebalit, začal se strašlivě vztekat při oblíkání a svlékání a jinak je to strašně hodnej kluk... a jsem strašně ráda, že je tak hodnej, ale myslim si že se mu málo věnuju... taky na něj bafám třeba... ale sme tedka taky hodně venku a když je v kočárku a já jedu tak se u nevěnuju vůbec páč on na mě nevidí a ani já na něj, ale nevypadá, že by mu to vadilo.... a doma i taky hodně hraje sám a já má prostě pocit, že ho hrozně zanedbávám a nevěnuju se mu tak jak bych měla a chtěla :cry: ... asi sem chytla nějakou depku
12. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jestli te to uklidni jsem na deti taky obcas hnudna.
maly dostane kolikrat pred prdel i docela bezduvodne,jsem vztekla ja,on udela neco,co by mi jindy nevadilo a uz ji ma....
Po maleo bcas taky houknu,kdyz jsem v nervech...jsme jen lidi.

co se tyka venovani detem, u malyho jsem to mela podobne jak ty, tak jsme radeji byli porad venku, jenze on je srpnovy, tak do jara jsme byli venku a pak uz lezl a byla vetsi sranda....

ono to miminkovsky obdobi je krasny,ale taky narocny......

nam program vynahrazuje castecne plavani a civceni....a venovani se detem,ony si taky musi zvyknout,ze se vse netoci kolem nich a musi byt i chvilku "sobestacne" v hrani .....

Neboj az zacne lozit bude zase jina hra,budete se honit po ctyrech,budete se schovavat...a o chozeni nemluvim,odroka je to uplne super
12. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
mě to příde celkem super už od 4 měsíců ty první tři sme si fakt vytrpěli a já se bála, že to neskončí... ted jsem hrozně ráda, že je takovej hodnej... ale je protiva když někam jedem... dneska brečel asi hodinu dokavat jsem si neřekla, že pojedem prostě domů a uklidnil se až když jsem ho dala do auto sedačky a přitom včera na živohošti to zvládal dobře.... ale děkuju :slight_smile: ... doufám že se to zlepší... ač mám na dnešní dobu mimčo docela brzo tak bych neměnila... je to brouček a ani na okamžik jsem si neřekla, že jsem mohla ještě počkat, ale taky bych ráda si někam vyšla a chvíli se bavila jenom tak s kamarádama... bez stresu, ale je mijasný, že to ještě nákou dobu potrvá...
12. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no brzo, ja malyho mela ve 22.
ono mas prvni ditko,tak to vic resis.....ja uz ted ne.

Mala dneska sedela od 4 do pul sedmy na zahrade v kocarku a brblala si tam,obcas knourla....ale dobry.
12. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no já taky, mě je taky 22, ale dneska je módamít první až po 30 když máš školu a nákou praxi a tak.. já už po 30 žádný díě nechci... chci ještě jednoho tak za rok - tři....

jé to byla ale hodná :slight_smile: ... mě Jonášek ve stojícím kočárku vydrží tak pět deset minut pak už se chce zase válet na zemi... ani v postýlce mu to nevyhovuje to je pro něj malej prostor... stejně až bude lozit tak tam prostě občas bude... minimálně kyž pudud na záchod... začíná trochu víc zlobit tedka, ale třeba už to konečně budou ty zuby
12. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky celkem vám závidím...to Kubík beze mě nevydrží fakt ani minutu....pořád si s ním musím hrát a hlavně vymýšlet pořád něco novýho...to co zná už ho tak moc nebaví. Dneska vydržel asi hodinu otvírat a zavírat šuplíky a skříně :grinning:
Kac...a nedáváš ho do té postýlky když se mu ještě nechce spát? Mně Kubík taky plače když se mu ještě nechce....ale když je dost vyblbnutej a unavenej tak usne za pět minut.
Tady se teď strhla strašná bouřka....doufám, že to neodnesou okna...dneska jsme je usazovali a ještě nejsou napevno přidělaný.
Holky taky mají vaše děti chlupy na nohách? Jsem si toho všimla dneska jak jsem ho vytáhla z bazénku, že má chloupky s kapičkama vody... :grinning:
12. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura no a druhy v 25 a s tema problemama potratu,mimodelozka, rok nam neslo vubec otehotnet,pak predcasny porod...kdo vi,jeslti bych ve 30 to dite vubec mela
12. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 neee chlupy nemame.
12. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jé... já ri o vůbec nezávidim ty problémy kolem raak... já nemohla otěhotnět rok a čtvrt a ještě, že tak.... no a uvidim jak to bude napodruhý... právě já si myslim, že po 35 je na miminko prostě pozdě... máma měla ještě v 38 a tchýně tea ve 47 a jsou rádi, že je zdravá, ale já už bych si netroufla... a ségra co jí máma měla v 38 teda zas až tak zdravá neni ale už je to snad dobrý.. narodila se s vadou na srdci takjí hnedka operovali a do ted moc nejí a vypadá jako malá anorektička, ale jinak už je snad prej v pořádku... a in... malýho dávám spát tak dvě a půl až ti hodiny od posledního probuzení a když mi odpoledne neusne tak třeba i po pěti :unamused: ... ale vždycky si mne očíčka (to je jedinej náznak toho, že poznám, že už je unavenej) a chlupů jsem si taky nevšimla
12. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
kac vady na srdci maji i deti mladych maminek,tohle enovlivnis
12. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak v alce uz se bliská
12. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to já vím... lae prostě mamka na tom nebyla dobře.... hodně krvácela... navíc má hodně psychickejch problémů.... je už roky na práškách a tedka řikala, že už pomalinku vysazuje že už to je snad lepší.... je fakt, že se to mže stát kdejaký mladici... ale to já jsem si prostě nepřipustila za celý těhu... prostě jsem věděla, že bude zdravej a basta... furt jsem si řikala, že jsem mladá a zdravá a že mi celý těhu nic neni tak proč by mu jako něco mělo bejt... a ted jsem na jedný diskuzi kde si píšou převážně mladé maminky a tam se člověk dočte věci tak jsem si řikala, že jsem měla štígro, že je zdravej....
12. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska se muze stat cokoliv.
nastesti medicina je taky nekd ejinde,n ez driv
12. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
sáááákryš...tam doufám, že nebudeme mít doma opičku :D
Kac tak to je celkem dost dlouho, to už by měl být unavenej. A dáváš ho hned po jídle? Kuba když je takhle unavenej tak už u jídla dřímá a pak ho jenom přenesu do postýlky
12. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
lin mne mala rve i kdyz je najezena,unavena tak akorat....ale jen obcas
12. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
když už je to těch pět hodin... tak už ani nechce jíst jak se vzteká... je to hrozně dlouho a nelíbí se mi když nespí odpoledne, ale když prostě neusne tak neusne no... a po těch dvou a půl hodinách se krásně nají všechno to zdlábne pak když chce tak ho ještě dokojuju a dám do postýlky, problém je, že on chytne občas nějakej druhej dech a je najednou plnej energie, ale to děti mívaj když jsou unavený.... prostě bych potřebovala aby uměl mluvit a řek si... já to ani po tom půl roce prostě nepoznám... a ono se to hodně mění... jj... dneska je to šílený.. rodí se mi příde těch nemocnejch a postiženejch dětí víc než dřív... a nebo je to tim, že je dneska ta medicína jinde a prostě se ty děti zachráněj???
12. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jooo druhy dech je u nas u prcka po druhem roce,koupeli ozije
12. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
a pretazeny deti blbe usinaji,to je zname
12. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
No mně už malej večer vůbec nespinká...kolem druhé si tak na půl hodinky zdřímne a pak jde spát až v osm večer. A dneska si mnul oči už v pět tak jsem zkoušela uspat a bylo to marný.
Kac no sice ty děti zachrání ale zase na druhou stranu je lepší prenatální diagnostika takže by ty vady měli vidět už dřív a řešit ještě v břiše. Ono se o těch nemocných a postižených možná jen víc píše než dřív, ale myslím, že o tolik víc jich zase není.
Teda tady hřmí až se nám třepou skla v oknech.....
12. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
my spime stale 3x. nez zacaly ty vedra,dopoledne hodku,po obede hodku az dve a pak kratky spanek tak pul hodky kolem pate
12. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
a tedka v těch vedrech je přez den unavenější tak spí i čtyřikrát za den... ale stejně to nejsou dohromady víc jak dvě hodky
12. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já už jsem z toho celá zblblá právě nejradši bych aby se o tom moc nepsalo akorát mě to děsí... tedka se bojim pořídit to druhý :frowning2: ... teda to bych se bála i tak... potřebuju se hodit do klidu abych to prostě nepřivolala.... myslim si totiž, že ta psychyka dělá hodně... a když se budu moc bát tak to příde... v
12. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek