• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
jj tyhle nálady jsou hrozný.... a jinak já vim, že nemusí bejt dokonale uklizeno ale mělo by bejt aspon tak nák... což neni :unamused: ... takže jdu něco vytvářet ... jsem teda unavená dost ale nevim jak ho mám přemluvit aby spal aspon do sedmi a ne do půl šestý
13. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrýýý ránko
13. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc binec neutece.
a Jonasek potrebuje hlavne spokojenou maminku a nenaklizeny byt
13. čer 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, spala bych :frowning2: ja už uklízím jenom tak nějak co je potřeba s malým to moc nejde nesmí být sám..
13. čer 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett jan ejradeji uklizim,kdyz jem anzeldoma,oni spolu spi v loznici a ja to pofackuju.
u nas je spúis binec provozni, hadry na posteli nebo kreslech,v obyvaku tisic talirku,sklenicek,hrnku.......
my proste nemuzeme jist v kuchyni u stolu,teda maly tam ji,ale my vetsinou jime kazdy jindy,tak je to roztrisstene
13. čer 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
malou uz asi nemuzem moc nechavat v posteli spat,se kouli,vecer jsem mela soka,na fcb jsou fotky
13. čer 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já uklízím hlavně po chlapovi vypadá to u nás stejně .....a v kuchyni jsme jedli snad jednou...malý mi taky cestuje vždycky řval po probuzení a minule jsem měla pocit, že se na něho mám jít podívat on si hrál a cestoval po posteli...
13. čer 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to byl ove spanku,to se skuli raz dva.

a bordel paradoxne dela nejvic manzel,presto,ze je vvetsinu dne prycx.....on je holt bordelar
13. čer 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde co nechá tam to leží a potom to hledá...
13. čer 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 je je. mne uz to nebavi uklizet po nem prubezne,tak az je toho moc,tak to nahazim vetsinou do pracky a na susak
13. čer 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj... mě taky dělá doma největší bordel chlap a nejlepší je jak mi vždycky tvrdí že to po sobě uklidí a nic se neděje... se vždycky naseru pak a řeknu mu at si laskavě roztřídí to oblečení a co je špinavý at mi hodí do prádla... on totiž míchá čistý se špinavym a mě se tou hromadou furt nechce probírat a taky nechci furt dokolečka prát čistý věci že jo... no děs... musim vyluxovat, vytřít, utřít prach, uklidit koupelnu, vyžehlit a ukidit kuchyn... hahaha.... zatim jsem stihla jenom naložit maso... v deset mi jede autobus a jedem na procházku s kamarádkou takže zase udělám hovnajs.... zkusim tedka ještě aspon tu kuchyn
13. čer 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc no chlapi no....
užij si vylet.
my jdem s kamoskou taky na kafe,kolem poledne
13. čer 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to děs.... ale tak myslim, že by mě to nemuselo vůbec zarážet...vzala jsem si chlapa co je typově děsně podobnej mýmu tátovi.... takže co se divim.... ono tak prej bejvá, že si ženská honě vyhledává typy jako je její otec aniž by to chtěla... třeba já jsem rozhodně nechtěla chlapa tátovýho typu... no a už je to tady... jé tak to si taky hezky posedíš ne???
13. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak muj muz je uplne neco jinyho,nez muj tata....to spis ja jsem verna kopie myho taty,hlavne povahove.
13. čer 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak táta byl alkoholik... což martina doufám nečeká.... táta miloval svojí ráci a dokud mu nezakázali ze zdravotních důvodů jezdit s kamionem tak tam byl víc jak doma a v hospodě taky (a to je martin to samý, akorát neni zaměstnanej, ale majitel)... ale co tátovi od prdele upadlo tak tam to zůstalo ležet martin je to samý... i trochu stavbou těla nebo prostě jejich nohy si sou hrozně podobný.... oba cholerici...a těch podobností je tam příšerně moc ani to všechno nevyjmenuju... oba byli na záchodě třeba půl hodiny... no prostě je toho fakt hodně.... jenom doufám, že martin jako táta nakonec nedopdne
13. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde ste kdo??? já takhle stihnu něco uklidit :grinning: :grinning: :grinning: ... už jsem uklízela kuchyn a ještě jednou mě to čeká... vyyžehleno... no tak ještě zkusim teda vyluxovat a vytřít a jonáš si hraje sem chtěla napsat s batohem a najednou slyšim šustění tak letim a už si hrál s igelitkou, tak jsem mu jí hnedka sebrala... a sůši mu docela chutnaj koupila jsem takový ty se zvířátkama ty křupky jsem nikde neviděla, napřed nevěděl co stim a moc se mu to nelíbilo, ale tedka je žužlá jako lízátko a pak když už je to menší kus tak jako bonbon asi mu chutnaj :slight_smile: ... taky jsem koupila ten koš na hračky... tak z něj se taky stala oblíbená hračka... ráno mu je ani nevyndavám on se nějak sám doplazí ke koši a převrhne ho :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a jak to mám při tom usínání dělat když on po tech minutách nebrečí ale knourá??? to já tam nechodim většinou protože ho vždycky akorát zase rozbrečim.... je to tak dobře a mám za nim přijít prostě až když se rozbrečí a když jenomknourá tak homám nechat bejt???
13. čer 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac kdyz jen knoura, tak nechej tak,jen si mer tu dobu po ktere tam pak jdes,az treba place a tu pak zase dodrz nebo jeste prodluz.
13. čer 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak maly uz spinka,mala je tady v sedacce a snad taky brzo usne.
Byli jsme u babicky pro malyho a prisli az v sedm
13. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac nasla jsem ten pomer vypiti tekutin pro ditka
deci na kilo, cili 10kg dite by melo vypit litr - vody,caje,stavy
13. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím po víkendu,bylo nám fajn.V sobotu jsme se rochnili v bazénku a chladili se.Dnes nám na chalupu jezdily samé návštěvy a nějak mě to nebavilo.Teď jsme doma a manža vyrazil na pivko.Takže chvilku kouknu TV a jdu spát.
13. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska usnul brzo,ale byl taky už pěkně unavenej... a on mi teda nevypije ani omylem 800ml dneska vypil 50 + něco z prsa :frowning2: ... ve čtvrtek jdeme k doktorce tak jí to povim uvidim co mi řekne
13. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac to myslíš 50 ml včetně mlíka? :astonished:
13. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně my kojící nevíme kolik si vezme z prsa,ale mně kromě prsa vyžáhne 300-400ml
13. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a dneska vyzkoušim celou noc nekojit a uspat ho v noci jenom lahvičkou s pitím a uvidíme ... tedka se jednou vzbudil dostal napít z flašky a už zase hcrní tak snad to tkhle bude ok :slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene 50 bez mlíka...
13. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaca-u nás toto nezabralo-musela jsem dát prso a nechat najíst.
13. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono se mliko sice pocita mezi tekutiny, u mm bych to neresila,Um je rpece jen takovy hutnejsi....
ja davam tu nejvetsiavent lahev 330ml, vypije jednu az dve
13. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam úplně ti stejně závidim... trávit víkend s manželem na chajdě... ani návštěv by mi nevdily.. já už ani nevim jaký to je mít manžela doma a co víc strávit s nim víkend to už se nestalo hooodně dlouho
13. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
se zeptám tý doktorky, ale tohle už mi aspon neplive... ale asi koupim ten granulovanej aj ty jsou prej sladký.. tohle mi pije ale 14kč na dva dny za pití nedám ani za sebe... já piju štávu a kohoutkovou vodu... tak se těšim až to bude smět... nebo až na tom budeme líp tak mu koupim všcičko na světě (teda tak abych ho zase nerozmazlila)
13. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura já si to taky užívám-není tam TV,PC takže všichni kecáme.Jezdí nás tam více-naši,segra s rodinou a my.No prostě bomba.
13. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek