• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Kac mne mala taky pila jen granulovany, ale koupila jsem megafit pomerancovy sackovy a doslazuju glukopurem.a hned chutna stejne jako granulky
13. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja nevim,kdyz si rozdelis 7kc na den,tak to nei tak hrozny, tim myslim,ze to nmemusi pit kazdy den.

nebo jeste zkus koupit dvoulitrovej jablecnej dzus a red ten,hned toho mas dost
13. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš závist je hrozná věc.... tojá přijedu na žívu a jak tam neni nikdo z yloženě kamarádů tak jsem tam sama a pak jsou tam i jiný lidi který znám, ale těm kolikrát nestojim ani za pozdrav nebo vlídnej úsměv a vůbec nevim co jsem jim provedla... přitom bych se s některejma stašně ráda bavila a poseděla s nima, ale vnucovat se nikomu nebudu.. tak se tam kolikrát docela nudim a nevim co bych...
13. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jak dlouho mi vydrží džus v ledničce??? s jeho spotřebou by ho měl tak na čtrnáct dní minimálně... zkusim ten granulivanej.. jiný ovocný čaje v sáčku jsem tu neviděla
13. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukni po caji megafit,v lekarne
13. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nemusis kupovat dvoulitrak,ale treba litr
13. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja ten džus mívám v lednici tak tři dny
13. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak dík já porovnámceny a něco ozkouším... :wink: ... jinak se mi vzbudil prdola podruhé a podruhé už pití nefungovalo měl asi hlad jak se večer málo najed tak už chtěl jíst tak dostal no.... jinak jsem příšerně neštastná ze svých prs... já mám prostě jedno o číslo větší než druhý a furt doufám a doufám, že né marně, že až nebudu mít líko, že se to srovná....
13. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala se tam dneska vrti jak fifidlo. maly uz taky durch pretoceny a odcestovany ze sveho msita....
13. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jonáškovi se taky asi nespí dvakrát nejlíp... furt přemejšlim jestli ho přikreju páč otevřený okno je, ale on je teploučkej ani ručičky a ani nožičky nemá studený....asi to zalomim furt tu brouzdám přitom jsem už jakou dobu děsně unavená začla mě bolet i hlava... ale mám v hlavě takovejch myšlenek, že nevim jestli usnu... dneska mi děsně vrtá hlavou jedna věc... a potřebovala bych si to s těma lidma ujasnit, ale nemám na to odvahu ani náturu :frowning2:
13. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

KAc ja ice prikrývám,ale jen tím povlecením.
malá i maly jsou stejne porad odkopaní
14. čer 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno-noc o ničem,jak jinak :-/ Navíc tu byla bouřka a Filipa bavilo to sledovat a nechtěl usnout,ikdyž pořád zíval a zavíral očička.Holt bylo to silnější než on.Já jsem tím pádem nevyspaná.Takže teď mi usnul,tak jdu dopít čajík a gaučingovat.
14. čer 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránkko.... teda jak pro koho, že.... já měla nejhorší noc za poslední 4 měsíce Jonáš se budil co Hodinu a vůbec nevim proč... nepřed to vypadalo, že je mu vedro, pak že zase zima tak jsem ho přikryla (já zase přikrejvám jenom dekou tedka) pak se stejně zase vzbudil pak sem dkonce zavřela okno jestli ho nebudí ten randál.... a nepomohlo vůbec nic....
14. čer 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spali docela dobre,ale taky co hodinku mrcela.nebyl nahodou uplnek.
ja ho v delanem svem kalendari nemam
14. čer 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrééééé ranko holky...
@kacamura to jsem měla v sobotu,pořád se mi budila :frowning2: příšerná noc :frowning2: .Dneska už v pohodě je fakt,že se konečně u nás trošku ochladilo měli jsme 28 stupnů a tet máme 24 :slight_smile: ..tak už je tu díchatelno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Začala jsem na noc taky dávat kašičku a nechci to zakřiknou spí jak dudek tak snad jí to vydrží :grinning: :grinning: :grinning:
holky už vám mimča spala celou noc?????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. čer 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli byl úplněk netušim už mě to taky napadlo ale takhle blbě nespí ani za úplnku... jsem fakt mrtvá...
14. čer 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonáš spal dřív třeba od půl devátý do pěti a pak ještě do sedmi osmi... to jsem byla spokojená, ale tedka to stojí teda za.....
14. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky úplněk byl v sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni mala ani nahodou....nechápu

maly mi spal celou noc od jeho mesice.
14. čer 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no tak u nas je to jasny,uplnek...na nas pusobi vzdycky den pred nebo po
14. čer 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek no jo říká se že každé dítě je jinéééé....doufám,že druhé mimi bude hodnější :grinning: :grinning: :grinning: ...to jsem ale najivka!!!!
14. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě teda nepříde, že by na něj působil úplněk protože takhle se mi ještě nikdy nebudil... jenom když byl ještě malinkatej a ještě to neměl pořádně zažitý, že ted je noc a ted den
14. čer 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo ona spi celou noc,ale ji.staci ji strcit flasku kdyz mrci a ve spanku ji vypije a ja u toho spim
14. čer 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak to máme stejně :wink: :wink: :wink: já jsem jako malá byla náměsíčná...naštestí už je to pryč!!!! :slight_smile:
14. čer 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac mozna na uplnek muze reaagovat az je starsi...
@zdenka33 to ja jsem obcas i ted...kolikrat za manželem řijdu,neco tu povidam a rano o tom nevim
přesně to jsem měla žvatla žvatla...to jsem si pak říkala,abych něco neprozradila co nemám :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adastávala dneska o půl 6 a ještě je čilá vůbec se jí nechce spát :confounded: :confounded: :confounded: ,ale je hodná hrajesi :slight_smile:
14. čer 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak je u vás holky...tady je zataženo před chvílí přestalo aspon pršet :frowning2: Dneska tady nic moc :angry:
14. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste???? jdu si dát kafíčko :slight_smile:
14. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek