• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Zdeni ja uz piju.
Mala spi,odcvicili jsme si jedno cviceni a cekam na postaka....

u nas je zatazeno,prsi a chladno,ale neva,aspon zchladnem.

Klasika,my napustime bazen a pak 14 dnu je hnusne
14. čer 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: u nás se to už lepší :slight_smile: budí se mi tak dvakrát za noc,což je oproti tomu jak spával dřív, úplná pohodička :slight_smile: jen mě štve,že neusne dřív jak ve22 hod :angry: :angry: a v 7 je jak rybka :angry: budí se když vstává Jareček do školy....ach jo,máš pravdu,každé dítě je jíné...Jareček spával celou noc snad od porodnice,fakt si nepamatuju,že bych ho v noci chovala...
14. čer 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim uvidim jak bude dnešní noc každopádně ráno bylo hnědý prostěradlo... rozepla se plínka... bud se rozepla ama a nebo jonášek... každopádně jsem zírala jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... počasí tojí za prd celou noc pršelo a ted myslimuž chvíli neprší... jinak dneska jedem na rhb tak uvidíme co nám poví paní doktorka....
14. čer 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonáš mi tedka vytahal DVDčka a když jsem za nim přišla a řikám mu že je raubíř pěknej tak se mi děsně smál... já nemám vůbec žádnej respekt :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás ted byla bouřka a pořád leje :angry: Ale doma už máme dýchatelno a střecha se taky schladila a maluch mi už hoďku spinká.Já si taky dáchla,ale nějak se budím.Asi si uvařím taky kafíčko.
14. čer 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Filip taky vytahal DVD a nejraději si hraje s količkama na prádlo :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo bylo dobré kafíčko...dneska nevařím...nic nedělám,takže pohodička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77
@kacamura
Holky tak to zachvíli začnou sledovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala mi spala sotva pul hodiny.....

a ted tu vali sudy po celym obyvaku.....
14. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už taky konečně spinkáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. čer 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky :slight_smile:
14. čer 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
béééééééééééééé, jen u nás se řádí.
14. čer 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
porad ji z nekama oddelavam,vzdycky se neka mdopidali,kam nema,rabujek nihovnu,tam mam strach ze na ni spadne deska,pod stolem vytahuje maleho puzzle,jen si sednu,otocim se,je zase zpatky
14. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé tak to jááá ješte neznám.....pořád mám hodné ležící mimi :fearful:
14. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pohodička zkončila...... :wink:
14. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ona vali sudy ale uz se i poposune
14. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se posuneme i leze ale musí se jí chtít a to je málo kdy...zatím je prostě spokojená tak jak je :slight_smile: a já to nehrotím
14. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už jsme taky vzhůru a Filip je schopdný prošmejdit celý obývák.Ale má spoustu hraček,tak se zabaví lezením za nimi.Jen občas se rozhodne pro něco jiného.

@zdenka33 jen si to užívej dokud to jde,já mám odpočinkové chvilky když spinká :grinning:
14. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 jo jo užívám
14. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33: Zdeni, my se taky zatím jen tak trochu plazíme, ale začala se houpat na kolínkách a strašně ji to baví a posune se tak i trochu dopředu - zrovna před chvílí, pročítám si tady fórum - jednu chvíli byla na podložce a za chvilku o půl metru dál mi tahala za sušák na prádlo :slight_smile:. Už fakt ji nemůžu nechat bez dozoru...
14. čer 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak postacek prijel......
jen jsem z telefonu trosku zklamana,no treba si zvyknu
14. čer 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak máš za telefon???Já mám Nokiu,Xpress music a spokojenost :slight_smile:
14. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr nokii 7230
14. čer 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dneska jsem spala s malým večer usnul normálně, potom se probudil a jenom řval tak jsem ho vzala k sobě a držela ho, když jsem ho položila byl okamžitě vzhůru, pak nějak zaspal...ráno se rozkašlal tak jsme letěli k dr a má něco na průduškách a asi zuby...
14. čer 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proč jsi zkamaná,nelíbí se ti?
14. čer 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cekala jsem od ni neco jineho no.ona je kombinovana chrom a plast a vypada to debilne
14. čer 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak:ale na fotkách vypadá dobře :slight_smile:
pett:at to jsou ty zuby :slight_smile: držím palečky,aby jste už byli v pohodě :slight_smile:
14. čer 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo na fotkach jo,ale spis mi to v ruc eprijde jak nejaka maketa
14. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem blba nebo ma konika trochu jiny vzhled???
14. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
počasí je hnusné :frowning2: ale stejně musíme být doma
14. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek