• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
taky jsem se na to dívala, ještě přes jiný prohlížeč jestli mi zase neblbne pc..
14. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu máme zase změny.
Já taky uvažuju o novém mobilu a pořád nevím.Jsem věrná Nokii,ale jakou vybrat??Nechám si to porjít hlavou.
14. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela a mam jeste 6500, ta je super.
14. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsme koupili nafukovací balonek, dali na to jiný provázek a malý má o zábavu postaráno
14. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm mala mi zase spala sotva pul hodiny a ted tu mrci,chjo
14. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak my sme přijeli z rehabky a taky jsem si byla zařídit aby mi rodičák chodil na účet... na rehabce v pohodě a mám ho dávat na ty kolínka a je to prej prostě lenoch (což už víme) .... a tedka řve jak tur... sem si řikala to už má hlad tak jdeme jíst... řev.... tak jsem dala pít... řev... namazala jsem dásně... pořád řev... mne si očíčka ale před chvilkou se vzbudil tak jsem ho dala to postýlky jestli neusne.... zatim řve... mě bolí hlava jsem nevyspalá a on mi ještě dělá z hlavy atomovou bombu.... já nevim co snim mám dělat když má tyhle záchvaty... vždycky mi to dělá jenom venku tak jedem domů a je klid... ale tedka nevim co mám dělat... žvejá hračku a řve tak mu mám dát panadol??? já nevim co s nim při těhle záchvatech a připadám si děsně neschopná když jsem tuhle venku byla a on tam dostal tenhle záchvat všichni na mě koukali a já prostě nevěděla co s nim.... jinak u mobilů jsem na sony ericsony (tedka z hlavy si nevzpomenu jak se to píše).... taky koukám na ty změny před tim mi to přišlo lepčí
14. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac panadol ne, kdyz prestava,neni to bolesti.
ja na takove zachvaty pouzvam pretreni studenou vodou
14. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj asi to zabralo :slight_smile: ... napřed to vypadalo, že ne a tedka je v klidu...
14. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to neni hned,ze je okamzite ticho,pomalu se uklidni
14. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to je potřeš celý??? já jsem potřela hlavičku ručičkya nožičky jinak měl bodýčko
14. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
starsiho do ty vany svihnu celyho a zchladim,na malou staci potrit nebo hodit studenou plinu
14. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
už si hraje tak to snad zafungovalo mám lad asi si něco udělám....
14. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tlacim pizzu a pak valim do skolky
14. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se najim a když dítě dovolí tak něco poklidim.... jé sem mu koupila ty kukuřičný křupky a oni sou tááák dobrý, že už tam půl pytlíku neni :sweat_smile: ....
14. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty záchvaty řevu má i malý tak to vyzkouším :slight_smile:
14. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a necháš je chvilku vybrečet? nebo je máčíš hnedka jak zjistíš, že je to ten záchvat???
14. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem malému odsávala nos a chytl takový hysterák že jsem nevěděla co s ním pak se naštěstí uklidnil
14. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja macim kdyz se to neda vydrzet.
u male vetsinou poseckavam,u malyho to poznam,
14. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak chvilka klidu :slight_smile: ... dneska by si na mě měl udělat mužíček čas :slight_smile: ... asi po roce... řikal že mi přiveze i piváka... takže jestli to dodrží tak tu večír nebudu.... Jinak teda Jonášek začíná bejt pěknej protiva.... je fakt, že večer už byl unavenej... ale vzbudil se kolem půl pátý a v půl sedmý sem šla koupat a už byl hrozně protivnej no a v sedm už spal jak špalek.... já bych tomu večernímu ukládání dala víc a i víc času, ale on už je tááák protivnej... ani mazání už se mu nelíbí :frowning2: ... při oblíkání e začal příšerně vztekat a nikdy mu to přitom nevadilo... tak doufám, že mu na protivnosti konečně přidávaj zuby... ale kromě slintání to na ně nevypadá... co ti vaši prdolkové????
14. čer 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura ..dnaska pohodovej den Ada byla dneska moooc hodná :slight_smile: Uspávaní pohodička..dneska to bylo super :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře :slight_smile: .... Jonášek je protivnej poslední dobou, ale snad to má svůj důvod... možná je hladovej... mlíka mám zase málo a do pěti odpoledne se pořádně nenajed... ve dvanáct jsem mu strkala zeleninku a to sněd asi necelou třetinu skleničky to měl ten svůj záchvat... pak jsem mu strkala prso tosnad něco vypil a v těch pět dojedl tu skleničku to jsem zírala jak blázen... a večer kašičky moc nesnědl ale snědl víc než obyčejně když je unavenej... tak nevim... začínám bejt děsně přetažená...
14. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky občas na vás kouknu a někdy i písnu ale už sem tu dlouho nebyla.Musím se vám pochlubit,našemu malýmu Tomáškovi vylezl první zoubek a druhý se nám klube. :dizzy_face: Taky už bylo na čase pěkně dlouho byl protivnej tak teď už to bude aspoň trochu lepší.
14. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 jůůů :slight_smile: .... a my furt nic já už ci taky ....
14. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už cu taky zoubek
14. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja taky,at nam daji pokoj.dole jsme o nich ani nevedeli a ty dva navrchu davaji zabrat
14. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám po hezkym večeru... jsem blbá.... :cry: ... tak a tedka ho tak měsíc doma neuvidim.... dopiju piváka, a du spát... asi jestli vůbec usnu....
14. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dmeska asi nejdeme spát
14. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

doted nam nejel net ani kabelkovka,co porad delaji....

KAc copak se stalo???
15. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj... jak to??? mě to funguje pořád... občas mi ale nejde televize a jak jí hnedka nevypnu když nejde tak se mi ty programy vymažou a já pak musim ladit znova :unamused: .... Jonásek šek spal krásně dneska vzbudil se jenom dvakrát ... ale měla jsem zavřený okno... byl hic, ale u toho kraválu co de z venku se blbě spí.... raak jinak se nestalo v podstatě nic jenom jsem se zeptala na něco na co jsem prostě neměla... jemu to hrozně vadilo... a asi si něco připomněl tak nevim...
15. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjoooo chlapi.
15. čer 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek