• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
no jo co se dá dělat a ráno mě málem ani nepozdravil a když mi dával pusu tek se tvářil jak citrón.... přemejšlim jak v tom minaturnim bytečku to tu zabezpečit, aby až poleze nenaráželmoc na rohy (což je nemožný tady), na malé předměty a vůbec na věci ke kterejm by přijít neměl... to se mi tady asi nepovede ....
15. čer 2010 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
kac ja nic zabezpecovat nebudu,on si zvykne.
svagrova decka doted porad chrani a pak jeci pri kazdem tukanecku.
parkrat se bouchne a priste bude vedet ze ma ohnout hlavu nebo tam nelozit.
15. čer 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no to jo... ale aspon nůžky bych mu mohla odstranit z dosahu a takovýhle předměty.... z toho už pak nemusí ejt jenom tukanec... my jak to tu máme malý tak on už si dává docela i ted... ale aspon v tom prostoru kde se pohybuje má vyklizený malý a nebezpečný předměty... což teda pohuže už neplatí o malířskym stojanu (kterej fakt nevim kam mám šoupnout)
15. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nuzky,neco co by na nej mohlo spadnout,to jo, ale nejaky rohy atd...bych neresila
15. čer 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska jdem s kamoskama parit,ble me bude zitra blbe
15. čer 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
raak-teda závidím :wink: Se pokusím na příští týden zorganizovat babinec-manža bude mít ranní
15. čer 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jé se máš já tam mám basu gambáčů... takže si můžu pařit doma tak akorát a sama se sebou... :cry: ....
15. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ja to resila tak, abymel volno,ja zitra asi nebudu schopnaaaaaaaaaa
15. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
hodila jsem si do trouby kureci stehna v pecicich sacku,manm ty milujeme.
pak uvarim ryzi....

ja se tesim na vecr...
15. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme segedín.guláš-mňam
15. čer 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
manžel nejí nic,kde je zelí,ale ja ho miluju
15. čer 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
také miluji kyselé zelíčko, škoda jen, že ted ho nemůžu, až skončíme s kojením tak si to vynahradím :slight_smile:
já mám špagety, manža mi přinesl z práce tak nemusím vařit, hurááááá :slight_smile:
15. čer 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile: my máme sekanou a hovězí guláš :slight_smile: stejně to nikdo nejí,tak to zas skončí v koši :frowning2:
15. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky koukám že řešíte obídek.Já dneska naštěstí nevařím a zítra budu dělat nejspíš rajskou.Stáník jí má hrozně rád.U nás byla noc docela v pohodě,začal se budit jen jednou za noc takže docela dobrý až na ty rána to už je vzhůru skoro od šesti.V noci už mu sice dávám sunar protože mu odemě už nestačí ale přes den ještě kojím.A co vy?Kojíte ještě některá?Taky bych někam vyrazila ale není hlídání tak snad časem se podaří
15. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ja zkusim rajsou udelat i male, s testovinama a hovezim.
15. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, my si přispali :slight_smile: malý teď moc nejí tak si vystačím s kojením a nějakým příkrmem včera měl jen ovoce a večer kaši aby pořád nepil jen mléko. už bych to kojení chtěla začít omezovat no uvidíme...bolí mě v krku :frowning2:
15. čer 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
holky chtěla jsem se vás jen zeptat jestli je ještě k dostání rtuťová rychloběžka?Asi před půl rokem sem musela kupovat jinou protože mě jí syn rozbil a v lékárně mi bylo řečeno že už se nevyrábí že jsou jen digitální.Tu sem nakonec koupila le nešla tak jsem včera koupila novou baterku a stejně nejde tak jí budu muset jít reklamovat,pokud mi jí vezmou.
15. čer 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jaji rtutove teplomery uz nedostanes,jsou zakazane
15. čer 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jeste ja bych se spis priklonila k usnimu a celnimu teplomeru.
15. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox já taky kojím a zelíčko si dopřávám.Jím úplně všechno,vůbec se neomezuju.Zítra vařím fazolačku s uzeným
15. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Já sem si to myslela.Taky jít úplně všechno a v ničem se neomezuju
15. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jak tady tak sedím a koukám z okna,tak vidím dozrávající třešně,už se na ně taak těším.Musím chodit častěji kolem tržnice.
15. čer 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
mame tresne pred panelakem
15. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jéžiš kdybyste ěděli jak já bych si dala zelí.... možná, že kdybych ho vyzkoušela..... no bojim se... malej na prdíky trpěl hodně, ale už je to lepčí a bramborovej salá a fazolky :cry: ..... nějak nemám chut vařit vůbec... ani nevim co poradte... ale něco co umim a je to za pár korun :slight_smile: ... jo a aby to potěšilo chotě... musim to nák vyžehlit.... přemejšlim nad kuřetem na paprice jestli to zmáknu...
15. čer 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky ...to jste mi připomněli s tím teploměrem....když jsem byla v porodnici tak jsem jim tam rozbila ten rtutový teploměr..... byla tam velice nepříjemná sestřička :frowning2: :frowning2: :frowning2: začala řvát,že ho musím nahradit...dělala jak paviján...hrůza tak mi koupili teplomněr...a ten vůbec nejde srazit(není na ty starýýýýý rtutovýýýýý :slight_smile: )
15. čer 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Naštestí malá taky prdánkuje dobře takže se vůbec neomezuji...sežeru na co přijdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajik25 kojím pořád a malé to šmakuje takže zatím v pohodě.Jen jsem na večer už taky nasadila kaši ,aby déle vydržela spinkat :slight_smile:
15. čer 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
kac kure na paprice je jednoduchy...

uvaris kure(tim mas i polivku)
ja pak na masle udelam jisku, pridam papriku a dolivam vyvarem a hned micham,do hladka,pomalu,postupne. dosolim.
pak tam nahazu obrane maso a mnam
15. čer 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
my měli kuře a králíka na paprice v neděli a včera jsme dojídali-mňamka a rychlovka
@raakosnicek taky mám v úmyslu udělat rajskou i pro prďolu,ale fazolačka bude tak na 2 dny a v pátek bych mohla.Máš nějaký dobrý recept
15. čer 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
zdenka- to mi povídej,zlatý rtuťový,zrovna včera jsem kvůli tomu nadávala že ty digitální skoro vůbec nevydrží.Malýmu jak lezou zoubky tak měl asi teplotu jenže sem neměla čím jí změřit a kupovat nový se mi teda moc nechce.Taky kojím ale jak sem psala tak jen přes den,bylo ho nějak málo tak na noc taky dávám kaši a v noci když se vzbudí tak sunar.
To kuře na paprice není špatný nápad!! :wink:
15. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek