• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
tento týden nevařím Luky má ranní tak se nají tam....no a doma nečo ohřeji...no a když bude hodnej tak uvařím :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám v ledničce ještě od manži svíčkovou-jsem dostala k výročí.ak asi si dám na oběd.
15. čer 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 my jsme začali z kaší jsou to 4 dny...takže se teprve seznamuje jak to chutná..holky kolik jim děláte té kaše,děláte jí řídkou aby jí vypili s flašky nebo lžičkou?????
15. čer 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 jááááá tež svíčkovou :grinning:
15. čer 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampu j rozvarim rajcata,precedim je od slupek a jadyrek, pridav vyvaru,protlak nebo kecup, dosladimdosolim,zahustim.
male samo nebudu tak solit atd.
bobkovy list,nove koreni a peprove kulicky davam do takovyho cajoveho sitka,at to tam pak nemusim lovit
15. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni delam cca ze 150ml vody,a hustou na lzicku,flaskou davam en mliko
15. čer 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda holky, to jsou ale mňamky, no že bych si udělala čočkovku či zelnou, uvidím co na to Matýsek, jo rtutovky jsou fajn, mi máme digitální jak klasik tak čelní(dostala jsme darem, od holek z porodky, jedna znich na tom dělala výzkum na novo jip, a byl nejlepší, tam se totiž moc měřit v zadečku nemůže, protože těm prdolkum to dělá ragády na konečníku a pokud mají krev ve stolici tak už vůbec, a je to zamozřrjmě pro mě ně šetrnější), ale u takto velkých dětí je to v poho, jen mi přijde ten čelní lepčí, že pokud dítko teplotuje, nemusíš sním pořád manipulovat svlékat a tak, my měli v porodce také rtutovky, pohoda, je to rychlejší jak digital, každému co mu vyhovuje, akorát čím starší dítko, tím, více se brání měření v zadečku, Matýsek ten u toho dělá mosty, no jde to těžko, jsme ráda za čelní
15. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělám většinou stejný množství akorát včera zbaštit dvojitou porci což sem teda fakt zírala a dáváme lžičkou,z flašky mi nechce tahat
15. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
xkac presne,na jipu jsme mimi merili pod pazickou.
a i poro vetsi mimi je pohodlnejsi ten celni nebo usni
15. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33: Zdeni, my dáváme lžičkou a baští krásně. Zatím jen půl porce, tj. asi 70 ml vody a asi 6 nebo 7 lžiček kaše - jak se mi podaří udělat hustá. Zachutnala nám Sunarka na Dobrou noc. Akorát mám pocit, že to na ni vůbec nezabírá :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky dáváte daši před koupánímnebo po koupání....já jsem dala na lžičce po koupání a mohla jsem koupat znovu...fakt mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33: po koupání, my totiž jíme vleže (v sedě v lehátku odmítá) a vůbec se u toho neuprasíme, protože leží v klidu a hezky baští :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už má asi pořádný hladík :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi krmíme po koupání a protože už krásně sedí tak ho mám ve stoličce,sice si cucá paleček ale i tak to jde,dneska se dokonce sám posadil ale to lezení nám zatím nejde,asi to ještě chvilku potrvá než zjistí jak na to.A co vy?
15. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jenom ležíme umí se sama překulit na bříško i se vrátit,ale je to lenoch tak proč by to dělala :grinning: :grinning: :grinning: A když chce tak mamce udělá sem tam radost :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě kaši nedávám.Matýsek má 11kg takže mám strach aby mě jen nekynul, papáme kolem 17hod ovocnou přesnídávku, zdeni 33ten náš je taky lenoch, a dneska i prudil :frowning2:
15. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jůůů to jste teda chlapáci :slight_smile: my jdeme až za měsíc na kontrolu tak vůbec nevím kolik vážíme :unamused:
15. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenka- malá je úžasná,taky bych chtěla holčičku :frowning2:
xkacatkox- 11 kg jo?To je teda pěkný chlap.Neboj on přestane přibývat až se začne pořádně hýbat :wink:
15. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdeme až příští měsíc na kontorlu tak jsem zvědavá kolik přibral protože je to děsný žroutík :slight_smile:
15. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé to jste velcí kacatkox :slight_smile: my máme 76cm a 9.30kg :slight_smile: moc nepříbiráme ale náš Kubík už leze,tak si myslím ,že to spálí :slight_smile: byli jsme na dlouhé procházce,potkali jsme kolegyně z práce,tak se všem moc líbil :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám rtuťový tím neměřím, trvá to dlouho..ještě mám digitální od chicca ten je dobrý když jsem zkoušela jakou mají odchylku tak měří skoro stejně :slight_smile: teplotu měřím v zadečku, pod rukou mi to vždycky naměří divné teploty protože malý nevydrží v klidu a rtuťovým mám strach měřit v zadečku když je takový živý
15. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 jéééé a jáááá bych zase kluka no snad se na podruhé zadaří :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adrianka dneska spinká jak miminečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zato kubík nic...spal 20 min :frowning2:
15. čer 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem chtěla vždycky 2 holčičky!! :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr :frowning2: :frowning2: :frowning2: to znám...dneska u nás prší celý den tak je taky ospalá
15. čer 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr no jo holt tatka umí jen kluky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni my jak kdy,vetsinou krmíme před koupaním,pak už jen pomazlit a spinkat.
Ted jdem na chvili k tchanum
15. čer 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám chvilku čas sem taky napsat :grinning: .... zati vařim jenom vývar... no uvidim jak se mi to povede... raak a jak víš tak příšerně nerada vařim a kuřena paprice jsem dělala asi dvakrát a celý ještě ani jednou... no ale to manžel dělal vývar a obral kuře tak to snad zmáknu... taky mi pere pračka zkoušela jsem jakýsi odstranovač skvrn z DM tak uvidim na něco zabíral a na něco ne.... kaši dělám taky celkem hustou a dávám lžičkou mě z tý flaši toho moc nece... rtutovim jsem se v zadečku bála měřit... mám digitál do zadečku... moc ho nepoužívám jenom em tam když se mi nezdá... a když je po očkování tak mívá teploty ale taky ho kvůli tomu neměřim co hodinu.... už jsem dlouho neměřila a malej už je divoch tak uvidim jak to zmáknem příště... jinak jíme až po koupání, páč ho nechci koupat s nacpanym žaludkem a Jonášek prostě v postýce jinak než nacpanej neusne... tý jo doufám, že ještě něco udělám.... mám tady hromadu práce a málo času...no musim to tu nák pofackovat a pak se to naučit udržovat.... když to mě nikdy nešlo i když vim, že by mi to ušetřilo spoustu práce.....
15. čer 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc ono tim jak Jonda poroste a pak bude bastit s vama se postupne varit naucis. Taky jsem se ucila s kuchařkou v ruce nebo mámou na telefonu.
ale mě to baví
15. čer 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek