• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
no právě myslim, že v tom je ten největší problém, že tebe to baví.... mě ani trochu :cry: .... jak dlouho děláš vývar??? já už ho tam zachvilku budu mít hodku a půl a nevim jestli to stačí nebo jestli to mám nechat dvě
15. čer 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý je jak divoch a má teplotu 38...vůbec mu to nevadí, občas zakašle zítra jdeme na kontrolu tak uvidíme
15. čer 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja delam vyvar tak dlouho,az se uvari maso,pak vypinam.

a ono holt varit budes muset pro malyho a rodinu, tak je lepsi to nejak ustat nez to delat s odporem.

Mala ječí jak pardál,si manžel užije
15. čer 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já razím,kdybych dopo nebyla,je mi blběěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě
15. čer 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
užij si to raak.... sem si normálně musela dejchnout z inhalátoru :frowning2: ... sem malýmu četla pohádku a jak jsem četla začlo se mi blbě dejchat... pak sem dočetla dala dobrounoc a šla hledat inhalátor.... no chvilku to trvalo ale našla jsem.... Jonáš byl taky dpoledne protivnej a po koupání chytil druhej dech, že jsem ho po jídle ještě nechala at si hraje... tedka začíná knourat tak uvidíme co z toho bude.... ježiš mě se strašně začly klepat ruce skoro nemůžu na tu klávesnici... to je děs asi si radši nechám předepsat novej ten inhalátor... nevim jak dlouho po otevření se musí spotřebovat, ale je tam napsáno že to do listopadu je tak nevim.... ale ten klepot je hroznej....
15. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura: Kac jsi v pohodě?
15. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo sem jenom se mi klepou ty ruce :slight_smile: ... jestli to neni reakce nebo něco.. už tak třičtvrtě roku jsem si nedejchla tak si nepamatuju co to dělá ....
15. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 jo je to kus chlapa, ale kdo to má nosit, no takové přerostlé miminko :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura: tak snad OK :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj snad dobrý... ale už to trvá nák dlouho a tdmi psala kamarádka že se to její kolegyni taky stalo
15. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura tak zkus zalehnout a odpočiň si.Podle toho jsi včera měla nervy a dneska si kmitala-tak se není čemu divit.
15. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura: Kac presně tak, jdi chrupkat a odpočiň si.
15. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam: myslíš? mě přišlo, že jsem se na dnešk vyspala docela dobře... a zas tak jsem nekmitala... akorát jsem vyluxovala, vytřela, uvařila, vyprala a utřela prach... kdybych kmitala stihnu toho mnohem víc :slight_smile: ... zejtra budu pokračovat... potřebuju umejt koupelnu, vyčistit potkana, umejt okna, umejt kuchyn, vyžehlit, převléct postele,tak nák poklidit ty věcičky co se tu válej.. a trochu to tu uspořádat tak aby to tu bylo bezpečnější pro Jonáška je to živel (línej :grinning: ) a třeba poleze dřív než čekám.. tak aby to bylo tak nák hotový... si tady dělám seznam co musim udělat zejtra si to přečtu a budu pokračovat :slight_smile: ... i když vyžehlit bych možná zvládla ještě ted, ale už se mi nece... přetažená asi budu, ale takovym tim způsobem, že už to ani nevnímám a tělo si na to pomaličku zvyká....
15. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo maly se mi uz 2x probudil..
15. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad nebudeš mít takovou noc jako já předevčírem... držim pace at už hezky spinká :wink: .... Jonáš už se taky kroutil, ale zase usnul...
15. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
xkacatkox-To mi vážily v 6 měsících skoro sedm kilo ale to jsem ještě nedávala sunar a kaše,příští měsíc jdeme na kontrolu tak jsem zvědavá kolik přibral
15. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mi zatím spinkáme tak doufám že vydrží jako vždycky aspoň do půl čtvrtý
15. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz s nim spim 2 dny v posteli..usne a dám ho do postýlky a hned je vzhůru..
15. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my v 6mm měli 8kg, zatím na umělém nejsme, kojím, ale ty příkrmy, to je mela, přijde mi, že se hodně vytáhnul, no mám pocit, že se Mudře nevleze na váhu, a sní to sekne až to uvidí, si říkám, zda jsme si neměli příkrmy nechat až do 10mm, no co už naděláme, mě Matýsek spinká tak cca od 19hod, do 5:30 a pak kojíme cca 45min a poté hajáme do 9, co byla ta horka, tak jsme vstávali v 7hod, ale zase si dal dopolední spánek a odpolko spal také déle, no každý týden jinak, dle počáska, v postýlce s námi nespí, máme nanny tak jsem ráda, že je pod kontrolou, člověk v práci zažil dost, tak já bych neusla kdyby spal s námi v postýlce, měla bych strach, a on si na to zvykl
15. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi dělal když byl menší, že mi usnul u prsa a jak jsem ho dala do postýlky tak byl vzhůru a dělala jsem to třeba pětkrát než se mi to povedlo.. a do postele si ho beru pouze výjimečně... já nespala u rodičů v posteli a nechci to zavádět ani u malýho, takže ho od novorozeněte prostě na spinkání dávám do postýlky... a nějak se to naučil, že se spí prostě tam...
15. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně spí v postýlce, ale teď mi jednu noc probrečel, včera se budil kašlem, ale dneska už je lepší...když jsem četla příbalový leták od kapek tak bych byla raději kdyby spal v postýlce na monitoru...
15. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak at ste brzo zase OK :wink: .... a já asi uposlechnu vaše rady a půjdu do hajan... klepot v rukou už dobrej, ale zase se mi motá škeble a je mi nák divně... tak si doluštim playboe (luštim takový obrázkový křížovky a ted mi tam vychází zajíček playboy :grinning: ) a půjdu spát
15. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska vyrazila na kole, ale myslela jsem, že sebou švihnu jak se mi motala hlava..
15. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý spí často s pootevřenýma očima, když má zorničky pod víčkem a jde mi vidět jen bělmo vypadá zajímavě...
15. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo...Kuba je nějakej špatnej...už druhej den nechce vůbec mlíko...vždycky začne hrozně plakat, jediný co sní je ovocná přesnídávka. A včera v noci byl pořád vzhůru...snad po půl hodině a plakal a kňoural. Připadalo mi, že má hlad ale jakmile jsem mu zkusila dát lahvičku tak začal plakat. Teplotu má jenom zvýšenou...už vůbec nevím co s ním a jsem úplně vyřízená....psychicky a taky jsem na dnešek spala snad dvě hodiny....
15. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď to po sobe čtu melo to byt jde mu... já malého konečně úspěšně uspala jen nevím na jak dlouho
15. čer 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych brala spát do devíti ale u nás to nehrozí protože starší syn se budí tak kolem sedmý a přijde za nám do ložnice,tam sice ještě chvíli ležíme ale není to ono.Naštěstí chodí oba po obědě spát tak si na chvilku taky dáchnu nebo jen odpočívám.
lin18-a nelezou mu zoubky?Malej mi totiž taky někdy během dne nechce jíst nebo toho sní docela málo a v poslední době je i dost mrzutý a ubrečený.
15. čer 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 no to netuším....slintá docela dost a taky si rve všechno do pusy, ale to už dělá aspoň dva měsíce. A když mu chytnu na dásě tak je v pohodě...to by ho bolelo, ne?
Jinak spaní dod evíti u nás nehrozilo nikdy...byla jsem ráda když vstával o šesti...ale třeba dneska jsme vstávali ve čtyři a to byl od půlnoci do dvou vzhůru....
15. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý teď pije mléko jen ráno a večer, přes den pije čaj nebo teď i šťávy, pak příkrm k obědu a odpoledne a ještě přesnídávku na třikrát za den v té mu dávám sirup, jinak to do něj nedostanu :frowning2:
15. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kuba právě nechce pít nic...ani mlíko ani čaj nebo vodu....tak mám strach. V noci nejedl vůbec a po celé noci bez jídla teď ráno vypil 50 ml...a za chvilku ještě zvracel....ach jo :frowning2:
16. čer 2010 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek