• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ahoj :slight_smile: Kubik mi zas taky špatně spí..a toho mám v posteli.....jídlo taky nic moc...včera dostal kaši asi21 hod a pak do rána už nic nechtěl.....on toho nenají ani přes den... :frowning2:
16. čer 2010 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno holky,

tak mi měly děsnou noc,malý se vzbudil sice až v půl třetí ale asi od pěti je vzhůru,doufala jsem že ještě usne ale ani prd,takže noc v pohodě ale ráno stojí za h.... :unamused:

lin-podle měsíců by ho zuby trápit mohly a dásně bolet ani možná ani nemusí,vidím to u nás,malý asi od čtyř měsíců měl zhruba dva dny kdy byl mrzutej,ubrečenej a bůhví co ještě,pak se to zase na chvíli uklidnilo a takhle to trvalo až do teď kdy mu konečně vylezly dva zuby.Taky se mi stává ještě teď že třeba k obědu sní jen pár lžiček a pak už to plive ,proto mám pocit že bude mít za chvíli hlad a brzy se vzbudí ale spí jako dudek.Pokud to trvá krátce tak bych to nějak nehrotila a zkoušela mu dávat dál.Jestli to ale bude trvat delší dobu tak bych radši zašla k doktorovi.
16. čer 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak malý si vychrupkává ještě teď do 1 v pohodě, pak kašlal a nechtěl spát tak leží vedle. jíst někdy moc nejí, hlavní je aby v tom horku pil aspoň vodu
16. čer 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my se také porouchali, jsme vzhuru od půl šesté a jenom prudíme :unamused: , už i snídal no nic to bude zase den, bych se nechala vystřelit na mars :slight_smile: jak je někdy tak pohodový, tak pak umí dokonale prudit, já mu snad začnu dávat kaši, mudra at se z toho třeba posesouvá, no uvidíme jak to bude dál
16. čer 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
po kaši se u nás zázrak nekonal
16. čer 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky-taky se přidávám do party.My byli vzhůru od 5,ale před 8 to zalomil a spal doteď a já totálně vytuhla taky.

Jo a u nás taky kaše neměla ten efekt dlouhého spánku.Jak je naučený 2x v noci na kojení,tak to tak má.Jen dnes v noci spal až do 3,takže bylo kojo jen jednou.
16. čer 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... tak u nás noc docela v pohodě... akorát je mi nák blbě... asi bych se neměla tolik ládovat sladkym... včera jsem měla šest kopečků zmrzliny a taky spoustu brumíků... a dneska ráno užž jsem taky měla tři rumíky... jsem si totiž koupila tu sadu kde bylo 24 brumíků a 3D puzzle, že až Jonášek bude starší tak je bude mít... u nás kaše asi taky moc efekt nemá, ale příde mi, že když se večer nají tak se v těch jedenáct budí jenom za zvyku páč si jenom cucne a už nechce tak ho dám zpátky do postýlky a chrupká dál.... já včera vybuchla :frowning2: .... byla jsem na toho mýho drobka už zlá... jak jsem potřebovala dodělat to kuře na paprice a on mi brečel hodinu v kuse... tak jsem neudělala nic byla jsem zlá a napruděná... a dneska ráno byl taky pěkně protivnej... ale už jsem se ovládala.... a tedka je v klidu akorát už asi bude unavenej tak pudem ven... vůbe to s nervama nák nezvládám... jsem zvyklá na hodný miminko, tak mi nějak chybí trpělivost.... no nic jdeme ven... jak to děláte vy když máte ty děti tak protivný, že nemůžete nic udělat a přitom máte doma uklizeno??? a jinak Jonášek taky moc nejí.... už se začíná zase zlobit tak už musim mějte se :slight_smile:
16. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura já mám výhodu,že je manža po práci doma.Takže buď povysává on nebo já.Ono se to dá zvládat tak nějak průběžně.A když vařím,tak si dám malucha do sedačky a je se mnou v kuchyni.
16. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac:naprosto tě chápu, já měla něco podobného, ale pak jsem si řekla, že on za to nemůže, holt neumí to říci jinak, a uklid at se po......., co se vleče neuteče :grinning: a k obědu, si ukrojím kus chleba, polévka se vaří, jak přijde manža z práce, tak se i najím, snad :wink: mám to svoje zlatíčko tak ráda, ale jak je pořád hodný, tak mě pak jeho protivná nálada dokáže také rozhodit, kor když se to vleče už 3den, taky ty zuby nemůžou růst houby, udělat puk puk a být tu, (teda jestli to jsou zuby
16. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vim, že za to nemůže,ale nák mi ruply nervy... vy to máte fajn, že máte ty chlapi aspon občas doma... já ho vidim tak ráno než odejde... a tot vše... v noci když příde tak to já už dávno chrnákuju... on je jonášek fakt zlatíčko tak mě to vykolejilo dost... jo a asi se plazí nebo dělá něco na ten způsob..... :grinning:
16. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsme jediné komu ujedou nervy, jen se o tom moc nemluví, protože by si člověk připadal špatný, ale o tom to fakt není, jak říká jedna psycholožka, je normální být na dítě naštvaná, není normální sním tříst/prevence syndromu třeseného dítěte)jsme sním 24hod, pořád pod tlakem, deficit spánku, tak se to někde musí občas upustit, kor když člověk nemá kdy se třeba odreagovat, zajít na kafče, prostě aspon na půl hodky vypnout, když nám dítka spinkaj tak mi uklízíme, vaříme, pořád něco a nemyslíme vůbec na sebe, já se pořád nervovala, tak holt jeden den neuklidím a pokud by se to manžovi nelíbilo, tak at uklídí, pořád říká, jak mi bude pomáhat, když se vytočím do běla, a co myslíte, ráno zase sbírám ponožky :unamused: :angry:
16. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já uklízim většinou když je vzhůru... doma mi nespí... vždycky ho chodim uspat n procházku... ted se mi zdál nákj unavenej tak jsem ho dala do postýlky a uvidim jestli usne.... no zatim si hraje.... ted jezdí chrastítkem o žbrdliny u postýlky to je bordel :grinning: .... chtěla jsem ho jít uspat ven až tak kolem půl třetí, ale řek si tedkons tak jsem ho tam šoupla... tedka ještě něco zkusim uklidit
16. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes také stihla uklidit a dokonce i uvařit, jen oběd už mám s prcek, tak si hraje a kouká jak se máma láduje :grinning: holky dáváte dětem svačinky, když mají pak večeře?
16. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox my jíme ráno kolem 7,pak svačinka 10h-oběd 12.30 a svačinka 16h,večeře 19h.A vyhovuje nám to :wink:
16. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ranní máme podobné, já si říkala zda mu dávat tu odpolední, víš když už má 11kg jestli ho moc nefutruji :slight_smile:
16. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zatim stihla jenom kuchyn a ted jsem umyla rámy oken, ze vnitř... okna musí manžel já nemůžu.... řikala, jem že bych to zkusila. ale jak tam máme sedačku a já s ní nepohnu tak bych se musela postavit na to opěradlo no a to bych slítla prostě... tedka se vrhnu na koupelnu... jinak já ráno dávám zatim jenom mlíko... oběd zelenina s masem... pak nák mlíko pak sváča ovoce(tomu moc nejede tak sní vždycky jenom pár lžiček), a pak večeře kašička... asi začnu vařit... páč je to dražší a dražší a on jí furt víc a víc... ale nevim jak to zkloubit... páč já masa dělám málo... a třeba ryby a hovězí nebo králíka nedělám vůbec.... a přito má mít jak bílý tak červený maso a ryby taky.. tak nevim jakto udělat....
16. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura já začínám vařit příští týden.Budu vařit tak na 2 dny a když toho bude víc-dám do mrazáku.Na pondělí mám kuře se zeleninou a asi brambory.
16. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac rybu neee,az po roce. je to silny alergen
16. čer 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak ryby ne... no jo.. já chci mít víc peněz... nevěřim tomu, že zvládnu takhle vařit... jedno jídlo nám další prdolovi... kdybysme aspon měli ten mrazák.... takhle budu muset vyvářet den co den... mi řekněte jak to dělali ve středověku..... nebo v ranném novověku... jsem fakt uhnaná ... i kdybych dneska stihla všechno co jsem si naložila... tak stejně zejtra jedu odznova... a budu muset vyluxovat, uvařit, umejt nádobí, vyžehlit, vyprat a já nevim co ještě.... peru ob den nebo ob dva a stejně mám pořád přeplněnej koš prádlem jak to sakra???
16. čer 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
raakosnicku-a jak ses měla???Pochlub se nám,ať ti závidíme :grinning:
16. čer 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý mi usnul v manduce, tak jsem ho položila na postel vypadá jak přejetá žába :grinning: nechápu jak může spát s pootevřenýma očima
16. čer 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo raak pochlub se :slight_smile: .... pett: a jak ty víš, žš sem tam nespíš s pootevřenejma očima... mě jednou na táboře budili na hlídku a oči jsem prej měla úplně dokořán.... až se mě báli :grinning:
16. čer 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
heee neni co.
v sedm jsme meli sraz v hospudce, pak jsme kolem pul noci presli do druhe takove i s hudbou a domu jsem dorazila ve 4.

jinak Kac nevarim denne,kdyz varim varim na dva dny,jak nam tak male.
16. čer 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čím perete fleky od mrkve? já mám nové bodyna oranžové :angry:
16. čer 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett taky jsem se chtěla zeptat :grinning: ... koupila jsem nějaký mejdlo na zkvrny asi za 30 korun v DM... na čerstvý to celkem funguje, ale jak už je to jednou vypraný tak mi to tim dolů nejde...
16. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je to žlučové mýdlo asi, já mám zaschlé a ty nesundám asi ničím
16. čer 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě malá zaschlá skvrna tim žlučovym ještě šla... ale z brindáku už jsem to teda nesundala.... a na plínách to mám taky.... ale hodně lidí používá ten vanish
16. čer 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkev je prevít :grinning: :grinning: To chce používat ty stejné věci,když se jí mrkev.Jinak bílé věci bych zkusila dát do Sava a pořádně propláchnout.U nás ale stačí bryndák a na trička se mrkev nedostane.A bryndáky když tak dokoupím.
16. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prý na slunce to ty skvrny vybělí ale jen bílé prádlo..
16. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já vařím od začátku a je to fajn, navařím a zamrazím a mám to na týden :slight_smile: , už mi přišli Via kelímky tak budu dělat i ovocné přesnídávky(Matýsek je moooc rád, otevírá pusinku, že nestíhám nabírat)

já na skrkrny používám jelena a super, su spokojená, pustilo mě i to co bylo zažrané, nejvíc barvijou kupované kašičky, at mě něříkaj že tam něco nedávaj :slight_smile:
16. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek