• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
xkac: taky bych to tak dělala kybych měla mrazák... a jakýho jelena????
16. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
já dávala domácí přesnídávky do sáčků na mléko..nemám je k ničemu tak aspoň na tohle.malý asi bojkotuje kojení :rolling_eyes: pít nechce, ale lžičku a láhev si vezme
16. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
pett ono to tak bejvá, že se občas děti v určitym věku šprajcnou a prso už nechtěj... Jonáš prso chce, ale mě se zase edka nák dělá málo mlíka....
16. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jeden den kojím od rána do večera, druhý den nechce...v noci a ráno pije hezky...
16. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
aha no takhle to mám podobně... akorát ráno nechce... nevim jestli nemá had či co... ale odpoledne je jedlík teda na příkrmy dneska toho sněd hrozně moc... dopoledne prso pak sněd dvě třetiny možná tři čtvrtiny velký přesnídávky s masem.... pak zase prso a pak k mému údivu sněd i dvě třetiny ovocný přesnídávky taky velký (obvykle nesní ani třetinu) a pak sněd ještě hodně kaše... a jelikož mám málo mlíka tak asi rozdělám UM a zkusim mu zase dát jestli to bude...
16. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
po velkém řvaní když jsem dělala um usnul s dudlíkem v puse..mléka se ani nedotkl
16. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo už aby uměli mluvit co .....
16. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
kde ste jako všechny??? :slight_smile:
16. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak jsme vzhůru...nějak mě rozbolelo v krku asi jsem to chytla od malého tak snad mu to nepředám zpátky...
17. čer 2010 v 05:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak jsme vzhůru...nějak mě rozbolelo v krku asi jsem to chytla od malého tak snad mu to nepředám zpátky...
17. čer 2010 v 05:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý ráno mi už jsme taky vstávaly,kluci byly vzhůru už před sedmou.Na manžela taky něco leze tak doufám že to nechytí i kluci.Jdeme baštit tak se zatím mějte
17. čer 2010 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý ránko

ja za chvili mizim na rehabky..
17. čer 2010 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý ráno.... tak já se normálně fakt někam přestěhuju... celou zimu se těšim na léto.. pak něco jako léto přijde a já nemůžu dejchat a dostanu svojí letní rýmu.... a vůbec je ze mě vlétě taková chcíplotina.... fakt aspon do itálie nebo do španělska, ve španěllsku sem teda ještě nebyla, ale vim, že mě v itálii ani v chorvatsku, žádná pitomá alergie netrápila a ani v egyptě.... prostě se odstěhuju a bude to... jsem z toho hrozně naštvaná... už nechci kojit abych si zase mohla dávat dva zirtecy dennně jeden zabírá asi na 12hodin a to je málo... a to furt tvrděj jak se to zmírnuje postupem věku.... haha já jsem fakt jiná...mě se to zhoršuje... :angry: .... jinak jdeme kolem oběda na očkování tak snad to bude v poho.. máme jednu injekci opožděnou... jako, že nám napoprvý píchla jednu pak dvě a pak taky dvě a ted dem na polední hurá :slight_smile:
17. čer 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
včera jsem se sem nedostala :frowning2: měli jsme jednu náštěvu za druhou.....no a jako napotvoru Ada byla pěkně protivná :angry: :angry: jenže nejhorší je že spinkala i v noci špatně :frowning2: :frowning2: :frowning2: 7-12 jako andílek...no a potom čertík :stuck_out_tongue_closed_eyes: ách jooooo to zase bude náročný den.Maminka vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mimčo naprosto v pohodě :slight_smile:
17. čer 2010 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura bal kufry :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2010 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska tu svítí sluníčko tak konečně vyrazíme ven :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme si ještě přispali :slight_smile: dneska je krásně, ale ven půjdeme spíš až zítra.S tím kojením je to horší a horší :frowning2: malý se vždycky uspával u prsu a teď ani omylem.
Já mám rýmu celý rok, bez kapesníku nevylezu ven
17. čer 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 ta alergie je ale potvora :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..myslíš,že už ti odmítá mlíčko nebo je to kůli tomu,že je nemocný
17. čer 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
nevím, nemocí to nebude nedávno pil kdy mohl a teď jenom řve když ho chci přiložit, večer nechtěl ani um, ale přesnídávku snědl v té mu dávám sirup. jindy ráno pil jak houba a teď nic
17. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak doufám,že to bude jen přechodný.... :frowning2: ...a že zachviličku začne zase baštit :slight_smile:
17. čer 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
mít peníze... tak už asi bydlíme úplně jinde.... martin chce do kanady... Tam se ale nechce mě... Kanada je krásná ale na mě je tam zima... já chci za teplem, španělsko nebo austrálie, ale zároven se mi nechce od tud.... tak nevim... ale kvůli alergii bych jela pryč hned :grinning: .... nebo kdyby mi jí alespon někdo vyléčil :grinning: :grinning: :grinning: ... Strejda chodil k nějaký kožařce nebo co a normálně mu alergii vyléčila....
17. čer 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura no vidíš tak šup za ní!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky vy se máte.U nás je zataženo,fouká vítr a je docela zima takže na ven to nejspíš není,ještě by mě nekde chytla prška a abych měla rýmu o to nestojím. :unamused:
17. čer 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
malý se zrovna bavil u mého počítače... zjistila jsem, že když je na posteli tak se otáčí a cestuje víc než na podlaze....tam jsou ty nárazy horší i když má puzzle
17. čer 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile: no jo...za chvilku nám budou drobci lítat :dizzy_face: :dizzy_face: my jeme ven,u nás je krásně :slight_smile:
17. čer 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
my se budeme dívat z okna :frowning2:
17. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky-my jsme dospávali noc.A Filip vydržel teď spát 2 hoďky,tak jsem si dáchla taky-ulizeno i uvařeno mám a krásně jsem si po dlouhé době zdřímla.Tady svítí sluníčko,tak počítám,že manža ven vyrazí odpo.Já zasednu k účetnictví a budu makat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 u nás je to saméééé když je na posteli tak řádííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jo jo jak už jsou chytrý ty naše dětičky :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura to mýdlo se jmenuje jelen, a mě na skrvrny pomáhá
17. čer 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
také jsme byli venku, no trošku si zchrupnul, ale jak jsme zastavila doma, a řekla, že snad i něco udělám, prd, oči jak žárovky, tak jsme si šli hrát, je vyčuranej jak beruška :grinning:
17. čer 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
teda já dneska fakt nestíhá.Malý dneska nějak vyspává.Jen aby mi spal pak i v noci.A tím pádem máme úplně rozhašené termíny s jídlem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek