• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
jsme doma.....
prcek mi opět odjel k nasim
17. čer 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak já vůbec nestíhám... dneska sme zase furt někde lítali tak jsem stihla akorát vyžehlit no děs... :unamused: ... jinak sme byli u oktorky a Jonáš má 8150g a 70 cm... a dostal pigáro,ale dneska naštěstí reakce žádná... a tekutiny do něj mám prej rvát násilím když nebude ve vedrech chtít nic pít.... no moc nevyrost od posledně zato přibral půl kila.... a pak jdem až v půlce srpna...
17. čer 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac:hezky jste přibrali :slight_smile:
tak jsem si objednala bodýčka přes mimibazar a jsem bez peněz i bodyček :angry: :confounded: dotyčná neodpovídá opakované upozornění :confounded: no nic už tam nic objednávat nebudu :frowning2:
17. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr nestraš, taky jsem si objednala bodyčka...já tam nakupuju dost a bez problému
17. čer 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ktr a jake ma hodnoceni???neni jen nemocna,na dovolene
17. čer 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nenakupuju nikde kde po mě chtěj peníze předem.... bojim se podvodů.... smažim vepřový žebírka... nikdy jsem je nesmažila tak snad budou hotový a nebudou spálený...
17. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic udělám ty dvě co jsem hodila na pánvičku a zbytek at si martin dodělá nechci podělat všechny....
17. čer 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak:to nevím jaký má hodnocení :frowning2: se mi to ještě nestalo,tak jsem z toho rozlděná :frowning2:
kac:mimibazar tak funguje:napřed peníze,pak zboží
17. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr tak se zkus podívat co tam má napsané
17. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nevim jestli bych si přez mimibazar něco koupila... mám 2000 a potřebuju za to koupit aspon židličku a kdyby se povedly i chůvičky byla bych ráda.... a mimibazar by byl fajn, ale kdybych o to přišla tak Jonáš nebude mít nic
17. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
na podvodniky narazis vsude..zidli kupovat nebudeme
17. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura ale můžeš si tam dát do vyhledávání přímo Prahu a pak si to můžeš vybrat osobně.Já teda mám jen dobré zkušenosti.
17. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsem koukala tady na bazar tak bych za ty dva tisíce pořídila obojí.... ale je tu malinkatej výběr... jsou tu jenom tři židličky... a dvě chůvičky...
17. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já ten mimibazar zkusim no :slight_smile:
17. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holčiny.můžu k vám nakouknout?taky jsme listopadové mimčo.co probíráte?židličky?jak máte staré dítka?
17. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac když se mi ta pani neozve tak ti je prodám. pokud bys chtěla... :slight_smile:
17. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj teddy máme Romanku a té už je sedum měsíců :slight_smile:
17. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
terazka87:my máme Vojtíška a taky má 7 měsíců.čím to tedy ude,že děti jsou stejně staré? :grinning: stále tady brouzdím po netu,kde bych se upíchla.na diskuzi,kde jsem chodila,tak už tam nemám moc co psát,protože přišly nové holčiny,které se zabývají tím,co jsem řešila já před 7 měsíci a tudíš už jsem jinde.takhle nás od tama odešlo více.ale tak to má asi být.co vaše děti baští?ten náš baští zatím stetečně - tedy brokolice a cuketa mu nejela.ale když jsem to zkusilatak se mu ani nedivím.až bude moct maso,bude to zase jinačí chuť.
terko,co prodáváš hezkého?
17. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddyna: ahojky :slight_smile:. my máme Barborku, 7 měsíců měla 14.6.. Dívala jsem se do albíčka - Vojtíšek je kouzelný a šikulka vám kráááásně roste :slight_smile:. Barča baští v poledne masozeleninové příkrmy a večer kaši. Jsme trošku střízlíci, ale hlavně že nám chutná :slight_smile:.
17. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... Jonášek bude mít sedm měsíců za týden.... a teda maso už jí... papá moc hezky sní všechno co mu do pusy dám... takže paráda,ale pít nechce... terko: jj počkám děkuju :slight_smile:
17. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj teddyna :slight_smile: my máme Jakuba a ten měl 7 měsíců 6.6 :slight_smile: maso už taky dáváme...zeleninu a ovoce denně :slight_smile:
17. čer 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se ho snažim naučit,aby se mi nebudil mezi desátou a jedenáctou... a zatim mi tu řve jak na lesy :unamused: ... asi vzbudí celej barák.... jakmám jako tuhle metodu praktikovat v paneláku???
17. čer 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás to taky nejde :frowning2: vzbudil by kluky a ti musí být do škol vyspaný....my teda spíme od 21 hod,čekám,že se bude budit až kolem 4 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by zatim stačilo aby se nebudil kolem tý jedenáctý... zbytek nacvičíme později... ale už řve skoro hodinu... tak nevim jestli mám vydržet nebo to ukončit.... aby mi takhle neřval třeba až do rána...
17. čer 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jedu 18 minut... a sem tam se stiší, ale pak zase začne.... nevim jestli to zafunguje :unamused: ... třeba má fakt hlad a já jsem tedka ta zlá matka co nedá najíst...
17. čer 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už to nevydržim.... tak já nevim mám nebo ne????
17. čer 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty ho necháš řvát hodinu??možná kdyby jsi ho pět minut pochovala už by spal...třeba se bojí...já nevím..tak ho jen pohlad at ví,že jsi tam...
17. čer 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevydržela jsem..... pochovalla jsem prso už ani nechtěl.... zato má z toh řvu nos plnej rýmy.. tak jsem mu aspon malinko odsála pochovala a ted se nic neozývá.... on prostě potřebuje pochovat, nestačí mu že k němu přídu a pohladim... jo už vypadá že spí... tak já jdu taky... tohle prstě asi nezmáknu... bejt někde v rodinym domku tak asi jo... ale tady je plno sousedů který to slyšej jako by to bylo vedle v pokoji... tak aby na mě neposlali sociálku, že tady mučim dítě... nebo já nevim... jak ho to mám naučit jinym způsobem... neexistuje něco jinýho???
17. čer 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já malého uspávám pitím, dudlem nebo ho stačí vzít na ruce...pokud chce usne hned na to aby mi tu hodinu řval nemám nervy... teď se mi probudil stačilo pohladit a spí dál..já jaksi nemůžu usnout přes den jsme si pospali :slight_smile:
18. čer 2010 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

Kac tak tu metodu vubec nedelej,kdyz to nevydržís. jen ho tím strašně mates. a az se pak pro ni rozhodneš někdy až bude starší,nebude fungovat
18. čer 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek