• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
kaca-tak tohle zatím neřeším.Pořád v noci kojím 2x a neřeším to.Sem tam se stane,že se vzbudí a prso nechce,tak jde do postýlky,uložím ho na bok a on spinká.Sem tam neusne,ale neřve,takže si tam pobrukuje a pak usne.
18. čer 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
on se právě budí třikrát až čtyřikrát... a já bych si v noci dala ráda víc jak dvě hodky spánku v kuse....cale asi na něj dost tlačim co???
18. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura já myslím,že to chce čas a hlavně pevné nervy.Je to přece jenom mimčo a ono se to bude zlepšovat,uvidíš.A netalč na pilu,abys pak vážně neměla nervní dítě.Za to ti to nestojí.A až budeme v důchdu,tak budeš mít času na lenošení a spaní :grinning: :grinning:
18. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kač, mně se ale Adam taky v noci běžně 2x vzbudí na kojení. Někdy se vzbudí až k ránu, někdy kojíme co dvě hodiny. Předmilou noc jsme takto jeli od 9 hod. co dvě hoďky, tuto se vzbudil až ve čtyři. Oni jsou prostě ještě malí, třeba se někdy nají málo přes den a musí to dohnat v noci, nebo tě opravdu jenom potřebuje. Prcek se někdy vzbudí zlým snem a potřebuje se jenom utěšit u prsa a hned zase usne, ale myslím, že takto, když už spí (a nejde o uspávání), není úplně dobré ho nechat rozeřvat.
18. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě to mám taky odzkoušený jak jí nechám začít řvát tak mi pak minimálmě 2hodinky nespí...proto radči nějak utěšit a je klid hned :slight_smile:
18. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 u nás totéž :slight_smile:
18. čer 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no tak já se nechám přetáhnout svým dítkem... jak jsem šla dneska do billy tak jsem málem nedošla zpátky jak mě bolej nohy a jsem unavená.... a mě sem nikdo nejezdí aby povozil Jonáška a víte jak to mám s manželem... takže nemám šanci si dáchnout... a někdy jsem fit a jindy (jako třeba dneska) jsem mrtvola mrtvolná... musim s pejskem ale nemám sílu na to bejt s nim hodinu venku
18. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura nechci se tě nějak doktnout,ale pořád si stěžuješ.Já jsem taky strašně vyřízená malou mám nastarosti vlastně 24hodin.Nikdo mi nevozí tatka si sní pohraje 10min a je hotovo.Hrozně mně bolí klouby už jsem kůli tomu začala brát vitamíny.Ale nestěžuji si chtěla jsem jí moc a moc no holt to vydržím,vždyt vidím,že je to každý měsíc čím dál lepšíííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Jednou se taky vyspim........kac prostě to vzládnem uvidíš bude líp :slight_smile:
18. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky,to vám závidím ty klidné noci.ten náš lotr spí do 01 jak zabitý a pak se budí třeba co hodinu a půl-by mě urvalo.hlad ani nemá - ten má vždy ve 3 a v 5.ale mezitím lovíme dudlík nebo je mu horko nebo zima...ty noci jsou pro mě nic moc.postýlku jsem už vzdala,protože jak jsem třeba 8x za noc vstala vzala z postýlky a za chvíli ho tam dala a za hodinu zase dávala(někdy i za kratší dobu),byla jsem za týden tak dobitá,že jsem si ho nechala v posteli.je to sice to nejblbější řešení,ale ať nepadnu na hubu,je to schůdný řešení.v noci neřve - jen mává rukama a kniká.tak nevím,jestli se mu zdají nějaký divoký sny nebo co...
dnes měl na oběd špenát s bramborem a dopadlo to tak,že jsem od špenátu já,křesílko,on to má v nose a je komplet zelený.nicméně-teď tam drancuje hračky,takže asi platí,že čím špinavější,tím lepší :grinning:
je tady někdo z ostravska?hledám spřízněnou duši.a nejlépe Šenov,jo? :grinning:
18. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak když to tak vezmu tak i v něčem dost stěžuju to je pravda, ale vlastně to tak nemyslim.... já jsem strašně štastná, že ho mám a jak řikám tak je příšerně hodnej... no prostě mám dny kdy jsem fakt unavená a potřebuju si odpočinout a tak si stěžuju... což je třeba dneska... a ten včerejšek nberu jako že jsem si stěžovala... to jsem spíš přemejšlela jestli to nejde nák jinak... já mám hrozně hodný a dobře papající miminko... jenom nevím co se spaním... spí mál jak přez den tak v noci... ale furt spí teda víc než jak psala lin.... jako já doufám, že se to srovná... jenom jsem chtěla ojet na ten festival... ale už delší dobu pozoruju, že budu mít asi smolíka...
18. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddyna ahojky,já jsem z Havířova.

Holky od toho je tady koník,abychom si kapku vylili srdíčka a ulevilo se nám :wink: Tady se chystá nějaká smršť,tak ven se nejde a budeme kňourat doma.Ale po 16h odjíždím na chalupu a jedeme jenom s maluchem a našinma.Manža musí do práce.TAkže si babička a dědeček užijou Filipa až až.
18. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kač, souhlasím se Zdeňkou a taky to nemyslím zle. Ale vem si, že ten malý to všechno vycítí a možná se pak není co divit, že se třeba častěj budí, protože je z toho všeho taky nervozní. V první řade bych zapřáhla manžela. Tuším, že u plození byl a to mu nevadilo. Že ještě Jonášek nechodí, to není argument, to se pak na něj může taky zvysoka třeba vybodnout a manžel se bude divit. Chápu, že pracuje, ale to taky pracují asi všichni mužští, prostě by si měl umět udělat čas. Upřímně já bych na něj teda tak hodná a tolerantní nebyla. S takovým přístupem ať jde k šípku, pak nemáš být unavená. Kdyby ti malého občas přechytil i v noci, vyspíš se a budeš všechno kolem Jonáška zvládat s daleko větším klidem. Na festival se když tak vybodni, neupínej se na to, příští rok když tak pojedeš určitě :wink: Prcek je hodný, mohlo by to být mnohem horší a navíc, bude to už jenom lepší :wink:
18. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddyna jo jo špenátek jdem tet taky tlačit :grinning: :grinning: :grinning: chjooo to bude mazec
18. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači-taky musím souhlasit s holkama.Měla bys zapřáhnout manžu!!!!!!A když má argument práci-tak si může udělat přestávku a pak se do ni vrátit,ale malej ho opravdu taky potřebuje a pak až vyroste by se mu to mohlo šeredně vrátit.Ale nemáš to jednoduché.

Opravdu pevné nervy.

Nám se maluch odplazil do chodby a náramně se mu to líbilo.
18. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddyna já si malého do postele beru taky když se moc budí..ať si říká každý co chce miminka matku prostě potřebují a do 20 to trvat nebude.. špenát u nás nejede. u rodičů mám nasazené cukety a dýně tak snad něco vyroste dýni zbožňuje a já zase cuketu
18. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 Filípek je šikula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddyna Já už taky přemýšlím,že jí budu brát do postele...maža snáma nespí tak je tam místa habaděj...hlavně je mi v noci smutínko když jsem tam tak sama
18. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevimjak ho mám přinutit... čas opravdu moc nemá.... když jsem přez den přijede tak si dojde na záchod a zase jede pryč... příde m, že ho ani malej moc nezajímá... Jonášek se z něj může poprdět když ho vidí a manžel se na něj ani neusměje... jeom udělá nákej škleb nebo tak.... bud prostě nejeví zájem nebo prostě neví co má dělat a to se s Jonáškem prej všude chlubí... jsem z toho hrozně zklamaná, že takhle nejeví zájem, ale jak ho mám přinutit aby zájem aspon předstíral.... když se narodil, tak mi hrozně poblahopřál jak jsem to zmákla a že by ty doktory nejradši zmlátil, ale jak sme přijeli domů a jonáš furt řval tak se mi zdálo jako by ho úplně neměl rád.... a tedka už aspon občas něco... ale furt mu musim řikat tady máš dítě, usměj se na něj... koukej jak se na tebe směje, jonáš když ho vidí tak má faktusměv od ucha k uchu.... ale martin za nim sám od sebe nepříde.... a jsou ještě jiný věci, ale ty tu rozebírat nebudu... a v noci ho nevzbudí ani kdybych mu mlátila u ucha lžící do hrnce... natož aby vstal a spí většinou vedle na gauči páč domů chodí v době kdy já už spim nebo se ukládám a usne u televize.... takže v noci nepřichází v úvahu
18. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 mě je v noci taky smutno tak ho musím aspoň pohladit když spí v postýlce :slight_smile:
já už budu asi kojit jen ráno a v noci..dneska už zase nechce pít..
18. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura u nás je to podobné s malým si hraje jen chvíli když musí...před cizíma otec roku :grinning: někteří chlapi mají z takových prcků asi strach a neví co s nimi jak budou starší tak se to většinou změní a pak je to v pohodě..jen mě fascinuje když si hraje s cizími dětmi ale s vlastním klukem ne...
18. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se bojim, že ho zalehnu takže do postýlky neee... je v posýlce a už si tam snad zvyknul.. jenom mě mrzí, že jsem mu nepořídila nějakou jinou matraci... má z jedný strany kokos z druhý pohanku a uprostřed je molitan... no na pohanku jsem mu to nedala na tom se musí spát debilně... tak to má na kokosu ale to je děsně tvrdý... tak nevim... tedka se vzbudil a řve jak na lesy vůbc nevim proč, ale to bude asi po tom očkování... už jsem mu dala napít vypadal, že bude ještě spát ale nic....
18. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jestli ho včera očkovali tak se nedivím že řve..malý brečel celou noc...
18. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se ted bojím brát Kubu do postele...on už leze atak mám strach ,aby mě v noci nespadl :frowning2: minule jsem se probudila a on si vesele houpal na kolínkách asi ve 4 ráno :astonished: :astonished: jinak my měli brokoličku :grinning: ta mu jede :grinning: snědl celou skleničku
18. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je divný, že si hraje s cizíma a se svym ne..... jonášek je moje nová chut do života... a manžel furt vypaadá, že nevěří, e je jeho... a Jonášekmá stejně nejradši psa ... měl ten svůj brečící záchvat a uklidnil se jenom proto, že jsem mu ukázala mufa...pak ještě chvilka obtěžování pejska a tedka už si zase hraje... myslim, že ho bolí bříško... :frowning2:
18. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedávno měl malý hysterák jen na něj tatínek promluvil :grinning: nevím co mu bylo
18. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli na oběd dušené telecí a snědl celou velkou skleničku,ale to jí běžně.Příští týden začínám vařit.Jsem zvědavá.
Jsem šťastná za mojeho manžu.Ale to už vím hooodně dlouho,že je to zlatíčko.Po tom všem,čím jsme si prošli....moje operace,pak IVFka,prostě jsem ráda.
18. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi :grinning: :grinning: náš KUBA naštěstí tatínka vítá hezkým řehotem :dizzy_face: ono to tatkovi dělá dobře,když vidí jak má radost,že ho vidí :slight_smile:
18. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo pampu,vy jste jedlíci :slight_smile: já jsem vděčná,když spapá malou 120gr skleničku :slight_smile: asi mu to stačí,každý mimi má jiný bříško :slight_smile:
18. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme doma...

Kac,Kac...ja už několikrát psala že nějak cítím pořád bud tvoji nepsokojenosti,stežuješ si....a pak na druhou stranu na všechno mas omluvu,vymluvu, to nejde a ono nejde.......

Víš já mít doma 8měsíční dítě a manžel mi s ním nepomoct,asi mu to rychle utnu.....vybral si nás,vybral si rodinu,tu jsme planovali spolu....a nemysli si,nesedi na prdeli,dela 12,16hodinové směny,víkendy,noční odpolední,ale dětrem se věnuje. spí kolikrát ani ne dvě hodiny aby byl s dětma,aby mi pomohl,abych já někam mohla jít sama, byt na te blbej nákup.....
18. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak tak já ti ho někdy pučim... třeba seš víc od rány a za víkend z něj uděláš vzornýho tatínka... já to neumim.. a to se snažim... jemu ja malej úplně buřt prostě... když řeknu, že nikam na nákup nepudu páč už se tedka bojim, pže se často budí (už nechodim ani večer s mufem ven (chudák)).... tak mi řekne on to deset minut sám doma přežije .... jako jemu je to fakt šumák prostě... a nestěžuju si jenom řikám jak to je... to vy mi furt radíte at zapřáhnu manžela, ale jak ho mám asi zapřáhnout když neni doma, nemá čas přijet domů a malej je mu uplně někde u zadnice.... ani se na něj netěšil :cry: ... ale Jonášek je můj a já ho nedám a tatínka potřebuje... takže doufám, že se tatínek prostě časem zmátoří... já si stěžuju na únavu to ano... hold si bud neumim důrazně říct, nebo poprosit někoho z rodiny kdo by náhodou měl čas ... Třeba tchýně by si ho na procházku vzala, tak shání kočárek pro dvojčata aby mohla povozit i vnoučka.... prostě si musim zvyknout na ten shon no... já jsem líná proto je to pro mě tak obtížný... jsem zvyklá dělat pomalu a vklidu... a půlrok zatim nějak nestačil k tomu abych si zvykla....
18. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek