Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
raakosnicek
18. čer 2010
to už mužu být uplně sama a nemusím mu doma varit,prat a uklizet.
by poznal co to je,

nejsem od rány, ale promin,vy máte mít hezky vecer, ty se ho na neco zeptas a on se urazí???se chová jak pětiletý děcko,co mu na hristi nekdo rekl,ze ma hnusny hracky.

MA rodinu, tak se jí má věnovat a jestli ne,tak fakt muze bejt sam.
raakosnicek
18. čer 2010
ja nevim jestli to chapete,ale az bude Jony chodit,muze pro něj Martin byt cizí chlap
raakosnicek
18. čer 2010
Tatinka potřebuje,ale že tatínek to nejkrasnejsi nejdulezitejsi obdobi pro navazovani kontaktu s miminkem nema zajem,to uz je nic.

jéééžiš to je něco na mě. bych ho majzla klepackem n maso at se mu rozsviti
pett7
18. čer 2010
tak já nemůžu říct,že by se malému vůbec nevěnoval, ale čekám trochu víc...beru, že když začne řvát že neví co s ním ale i tak. Ne že já ho vypiplám a on k němu přijde až bude větší...
raakosnicek
18. čer 2010
Pett ja nevim, z okoli,co znam rodiny s detma uz dyl,tech pet,sest let,co maji ty ditka,tak jdyz se tata od pocatku moc neangazuje,nemaji takovy vztak s tatou,jako deti,kterym se tatove venuji od miminek.,

kacamura
18. čer 2010
to by ale chtělo aby mu to někdo vysvětlil... já když se o to snažim tak na to du bud blbě a on se nase.e a nehodlá se o tom bavit a nebo mu cvakne a řekne, že si uděláme fajn večer a z toho fajn večera je nakonec propadák... ale na Jonáše stejně nemyslí... když mu vyjdou trochu penízky ta chce jet na dovču do afriky do serengety... ale zase nepočítal s Jonášem počítal s tim, že pojedu já a on, no a že Jonáše bud někdo pohlídá a nebo pojede s náma... už vidim roční dítě jak jezdí po národnim parku v africe a já bych se tam o něj podělala strachy... on se prostě chová jako kdyb žádný dítě neměl... a když už sem nas.aná já a řeknu mu, že na nás pěkně se.e tak mi řekne, že to neni pravda a že jeho čas s Jonáškem příde... to jsem zvědavá prej v roce a půl...
kacamura
18. čer 2010
je to pozdě, ale co mám dělat.. já úplně žasnu když k nám příde na návštěvu někdo mužského pohlaví a jonáška si pochová.... a nebo jsem tuhle byla za kamarádkou a byl tam její ttáta a ten si ho hned vzal a jé a já ti sundám bundičku a já čuměla jak blázen... já to u chlapa neznám... všechno dělám sama... tak a ted mě bolí hlava... příště u toho počítače nesmim tak řvát.... a Jonášek taky nemá den... a já zkusim ještě něco udělat....
pett7
18. čer 2010
dítě je prostě omezení pro oba musí se přizpůsobit oba jinak to nejde, né že to bude jen na matce a chlap si bude žít jak dřív
raakosnicek
18. čer 2010
Kač nevím co na tohel říct.
ja bych se asi sbalilaa šla pryč. bud si ujasni ze mu chybite a chovani zmeni nebo proste bude sam......
..tohle bych nedokazala tolerovat....
tak nejak mam pocit,ze kdyz se takhle chova ted, pak to o mco lepsi nebude
kacamura
18. čer 2010
já už jsem si docela zvykla... ale chová se líp než dřív.... dřív to bylo horší a to jsem si fakt řikala, že vemu jonáše a pudu, ale kam??? nemám peníze a nic... takže bych skončila tak někde na ulici... ale tedka už se mi odcházet nechce už se chová fakt líp předtim byl na nás i hnusnej... a tedka už je milej chodí mi dávat pusu bez toho aniž bych mu o ní řikala.. akorát ještě Jonáška moc nebere... ale snad to příde....
pett7
18. čer 2010
to že nebere malého by mi vadilo dost... i když si s ním chlap moc nehraje tak vždycky jak přijde tak se s ním pomazlí, chvilku ho nosí zeptá se co dělal, jak mu je atd...ale aby si pomalu nevšiml, že má děcko
kacamura
18. čer 2010
prostě vy ho neznáte... on by potřeboval psychologa (aspon).... je to v jádru hrozně hodnej člověk kterýmu bylo ublíženo a tak se schoval za masku zlýho člověka... nechce si nikoho moc pustit k tělu a nikdy vlastně nevíš co z toho co ti řiká jestli je pravda nebo lež a ani on sám to kolikrát neví.... no a já a jeho tatínek a jeho maminka (tý to vůbec nejde), se prostě snažíme dát ho nák zase dohromady... vrátit mu sebedůvěru (i když působí velice sebevědomě).... lidi co ho neznaj a nesnažej se ho pochopit ho rovnou pošlou do háje a on je taky ... já mu dávám prostě najevo jak moc ho miluju (ale zase nejsem domácí putka).... a on to vidí, nedává to moc najevo, ale vidí, páč by se jinak pomaličku nezačínal chovat líp.. no a semtam se naprdnu řeknu mu co taky potřebuju já... a jestli na nás takhle hodlá s.át a jestli mu vadíme, že existuje taky rozvod a tak at se rozvede (to e ale ve chvíli kdy už jsem naštvaná) taky mu k tomu napíšu co bych od něj jako od chlapa taky potřebovala a většinou to zabere... chlapovi prostě nestačí naznačit, chlapa musíš kopnout do hlavy aby to pochopil.... ale miluju ho
kacamura
18. čer 2010
a to že Jonáška nebere mi vadí hooodně moc... on chtěl kluka... myslim, že se prostě těší až bude starší jak ho veme na ryby, a jak spolu budou stavět modely letadel a když bude sportovat jak bude chodit na zápasy..tedka neví co by si s nim počal... ale nevim proč mu dělá tak zatěžko se na něj usmát, když je z něj Jonášek tak poprděnej
teddyna
18. čer 2010
pampussik77:taky jsem po IVf a žádná sláva to nebyla.z Havířova to je do Šenova co by kamenem dohodil,tak se můžem sčuchnout-kdybys chtěla.akoát jsem udělala asi velkou chybu,že jsem se odstěhovala z ložnice do pokojíčku k Vojtíkovi,aby se taťka vyspal.a teď vím,jaká to byla kravina.chlap má taky poznat bezespánkové noci.nemůže fungovat jen matka.ale teď s tím už nic neudělám a jak tu někdo napsal,snad do 20ceti ty bezesné noci nebudou.
teď Vojtík zbodnul hrušku s banánem,pak to zapil z cicka a tak si odkrknul,až pes zvednul z hlavu z polštáře-prostě je to chlap 😃
teddyna
18. čer 2010
kacamuro,to je mi líto,že prožíváš krizi v manželství-ale to snad prožívá každej.u nás to je občas taky na ránu do palice,aby se manžel vzpamtoval a pochopil,že manželka nejede na náhradní zdroj a tudíš se jí ty baterky někdy vybijou.oni si ti chlapi asi myslí,že jsme doma s dětma a houby děláme a oni jen makají.řekla jsem manželovi,že si to vyměníme na jeden den a odmítl.má strach,že by si nevěděl rady.a my,bohužel,bydlíme v baráku s tchánovcema,takže by ho šoupnul tchýni a tu nesnáším,takže její výchovu ani omylem.už takhle stačí,že nám kafrá do života 😞
raakosnicek
18. čer 2010
Kac myslis ze az bude Jonysek stary na modely a ryby,ze o nej bude stat,kdyz on o nej nestoji ted???
raakosnicek
18. čer 2010
teddy hm kdyz jsem byla mesic v porodce, manzel mi po trech dnech volala,at jdu domu, ze ho prizabije....zrovna byl maly doma nemocny a ne ve skolce.....

museli si vyprat,museli si vyzehlit,obcas prijeli nasi pomoct, mel ho porad na krku...aspon videl,jaky to je.
pett7
18. čer 2010
teddyna u nás je to s bydlením a tchýní úplně stejné a ze stejného důvodu chlapa s malým dýl samotného nenechám...hned bych se stehovala

raakosnicek
18. čer 2010
jinak manzel malyho hlidal,ja od roka sla do prace a stridali jsme se,takze vi,co to je celodenni pece o deti,s rozdilem,ze meli navareno a nemusel uklizet,prat atd....a i tak kolikrat byl rad,ze jsem prisla domu a mohl mi ho "vratit"
pett7
18. čer 2010
od kdy se používají ty jezdící chodítka?
raakosnicek
18. čer 2010
pett ja nevim,asi az sami umí stát ne??
pett7
18. čer 2010
já to viděla na 7m klukovi, který v tu dobu ještě nestál
raakosnicek
18. čer 2010
tak to bych te mamine asi vyliskala.....strasne se tim nici zada...a nestojici dite bych do nej necpala uz vubec
raakosnicek
18. čer 2010
kdyz si predsavim,ze bych tam malou mela tedko strcit...ani nahodou
pett7
18. čer 2010
jsem se dívala co koupím malému a narazila na tohle a právě nevím od kdy se to používá. určitě koupím to odrážedlo auto, které houká ale na to je hoodně času
raakosnicek
18. čer 2010
ja bych spis volila interaktivi choditko,kdy se ho drzi a chodi za nim.
za me je zezdravotniho hlediska bezpecnejsi nez klasicke choditko,kam mimi strkas.
pett7
18. čer 2010
tak to auto je až tak kolem roku a půl. nevím to chodítko asi oželíme
raakosnicek
18. čer 2010
myslis auto na ctyrech kolech,co se na nej da sednout a jezdit???
maly ho mel kolem roka a radil na nem jeste letos,nez ho praskli
pett7
18. čer 2010
něco takového http://www.e-krokodylek.cz/eshop/hracky_-veci-k...
od kamarádky malá na tom taky dlouho řádila
raakosnicek
18. čer 2010
joo neco podobnyho měl maly,akorat se mi zdá,že bylo vyší. maly ho dostal nemel ani rok