• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
to už mužu být uplně sama a nemusím mu doma varit,prat a uklizet.
by poznal co to je,

nejsem od rány, ale promin,vy máte mít hezky vecer, ty se ho na neco zeptas a on se urazí???se chová jak pětiletý děcko,co mu na hristi nekdo rekl,ze ma hnusny hracky.

MA rodinu, tak se jí má věnovat a jestli ne,tak fakt muze bejt sam.
18. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim jestli to chapete,ale az bude Jony chodit,muze pro něj Martin byt cizí chlap
18. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tatinka potřebuje,ale že tatínek to nejkrasnejsi nejdulezitejsi obdobi pro navazovani kontaktu s miminkem nema zajem,to uz je nic.

jéééžiš to je něco na mě. bych ho majzla klepackem n maso at se mu rozsviti
18. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nemůžu říct,že by se malému vůbec nevěnoval, ale čekám trochu víc...beru, že když začne řvát že neví co s ním ale i tak. Ne že já ho vypiplám a on k němu přijde až bude větší...
18. čer 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pett ja nevim, z okoli,co znam rodiny s detma uz dyl,tech pet,sest let,co maji ty ditka,tak jdyz se tata od pocatku moc neangazuje,nemaji takovy vztak s tatou,jako deti,kterym se tatove venuji od miminek.,

18. čer 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by ale chtělo aby mu to někdo vysvětlil... já když se o to snažim tak na to du bud blbě a on se nase.e a nehodlá se o tom bavit a nebo mu cvakne a řekne, že si uděláme fajn večer a z toho fajn večera je nakonec propadák... ale na Jonáše stejně nemyslí... když mu vyjdou trochu penízky ta chce jet na dovču do afriky do serengety... ale zase nepočítal s Jonášem počítal s tim, že pojedu já a on, no a že Jonáše bud někdo pohlídá a nebo pojede s náma... už vidim roční dítě jak jezdí po národnim parku v africe a já bych se tam o něj podělala strachy... on se prostě chová jako kdyb žádný dítě neměl... a když už sem nas.aná já a řeknu mu, že na nás pěkně se.e tak mi řekne, že to neni pravda a že jeho čas s Jonáškem příde... to jsem zvědavá prej v roce a půl...
18. čer 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to pozdě, ale co mám dělat.. já úplně žasnu když k nám příde na návštěvu někdo mužského pohlaví a jonáška si pochová.... a nebo jsem tuhle byla za kamarádkou a byl tam její ttáta a ten si ho hned vzal a jé a já ti sundám bundičku a já čuměla jak blázen... já to u chlapa neznám... všechno dělám sama... tak a ted mě bolí hlava... příště u toho počítače nesmim tak řvát.... a Jonášek taky nemá den... a já zkusim ještě něco udělat....
18. čer 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dítě je prostě omezení pro oba musí se přizpůsobit oba jinak to nejde, né že to bude jen na matce a chlap si bude žít jak dřív
18. čer 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kač nevím co na tohel říct.
ja bych se asi sbalilaa šla pryč. bud si ujasni ze mu chybite a chovani zmeni nebo proste bude sam......
..tohle bych nedokazala tolerovat....
tak nejak mam pocit,ze kdyz se takhle chova ted, pak to o mco lepsi nebude
18. čer 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem si docela zvykla... ale chová se líp než dřív.... dřív to bylo horší a to jsem si fakt řikala, že vemu jonáše a pudu, ale kam??? nemám peníze a nic... takže bych skončila tak někde na ulici... ale tedka už se mi odcházet nechce už se chová fakt líp předtim byl na nás i hnusnej... a tedka už je milej chodí mi dávat pusu bez toho aniž bych mu o ní řikala.. akorát ještě Jonáška moc nebere... ale snad to příde....
18. čer 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to že nebere malého by mi vadilo dost... i když si s ním chlap moc nehraje tak vždycky jak přijde tak se s ním pomazlí, chvilku ho nosí zeptá se co dělal, jak mu je atd...ale aby si pomalu nevšiml, že má děcko
18. čer 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě vy ho neznáte... on by potřeboval psychologa (aspon).... je to v jádru hrozně hodnej člověk kterýmu bylo ublíženo a tak se schoval za masku zlýho člověka... nechce si nikoho moc pustit k tělu a nikdy vlastně nevíš co z toho co ti řiká jestli je pravda nebo lež a ani on sám to kolikrát neví.... no a já a jeho tatínek a jeho maminka (tý to vůbec nejde), se prostě snažíme dát ho nák zase dohromady... vrátit mu sebedůvěru (i když působí velice sebevědomě).... lidi co ho neznaj a nesnažej se ho pochopit ho rovnou pošlou do háje a on je taky ... já mu dávám prostě najevo jak moc ho miluju (ale zase nejsem domácí putka).... a on to vidí, nedává to moc najevo, ale vidí, páč by se jinak pomaličku nezačínal chovat líp.. no a semtam se naprdnu řeknu mu co taky potřebuju já... a jestli na nás takhle hodlá s.át a jestli mu vadíme, že existuje taky rozvod a tak at se rozvede (to e ale ve chvíli kdy už jsem naštvaná) taky mu k tomu napíšu co bych od něj jako od chlapa taky potřebovala a většinou to zabere... chlapovi prostě nestačí naznačit, chlapa musíš kopnout do hlavy aby to pochopil.... ale miluju ho
18. čer 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to že Jonáška nebere mi vadí hooodně moc... on chtěl kluka... myslim, že se prostě těší až bude starší jak ho veme na ryby, a jak spolu budou stavět modely letadel a když bude sportovat jak bude chodit na zápasy..tedka neví co by si s nim počal... ale nevim proč mu dělá tak zatěžko se na něj usmát, když je z něj Jonášek tak poprděnej
18. čer 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampussik77:taky jsem po IVf a žádná sláva to nebyla.z Havířova to je do Šenova co by kamenem dohodil,tak se můžem sčuchnout-kdybys chtěla.akoát jsem udělala asi velkou chybu,že jsem se odstěhovala z ložnice do pokojíčku k Vojtíkovi,aby se taťka vyspal.a teď vím,jaká to byla kravina.chlap má taky poznat bezespánkové noci.nemůže fungovat jen matka.ale teď s tím už nic neudělám a jak tu někdo napsal,snad do 20ceti ty bezesné noci nebudou.
teď Vojtík zbodnul hrušku s banánem,pak to zapil z cicka a tak si odkrknul,až pes zvednul z hlavu z polštáře-prostě je to chlap :grinning:
18. čer 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamuro,to je mi líto,že prožíváš krizi v manželství-ale to snad prožívá každej.u nás to je občas taky na ránu do palice,aby se manžel vzpamtoval a pochopil,že manželka nejede na náhradní zdroj a tudíš se jí ty baterky někdy vybijou.oni si ti chlapi asi myslí,že jsme doma s dětma a houby děláme a oni jen makají.řekla jsem manželovi,že si to vyměníme na jeden den a odmítl.má strach,že by si nevěděl rady.a my,bohužel,bydlíme v baráku s tchánovcema,takže by ho šoupnul tchýni a tu nesnáším,takže její výchovu ani omylem.už takhle stačí,že nám kafrá do života :frowning2:
18. čer 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac myslis ze az bude Jonysek stary na modely a ryby,ze o nej bude stat,kdyz on o nej nestoji ted???
18. čer 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy hm kdyz jsem byla mesic v porodce, manzel mi po trech dnech volala,at jdu domu, ze ho prizabije....zrovna byl maly doma nemocny a ne ve skolce.....

museli si vyprat,museli si vyzehlit,obcas prijeli nasi pomoct, mel ho porad na krku...aspon videl,jaky to je.
18. čer 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddyna u nás je to s bydlením a tchýní úplně stejné a ze stejného důvodu chlapa s malým dýl samotného nenechám...hned bych se stehovala

18. čer 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak manzel malyho hlidal,ja od roka sla do prace a stridali jsme se,takze vi,co to je celodenni pece o deti,s rozdilem,ze meli navareno a nemusel uklizet,prat atd....a i tak kolikrat byl rad,ze jsem prisla domu a mohl mi ho "vratit"
18. čer 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
od kdy se používají ty jezdící chodítka?
18. čer 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett ja nevim,asi az sami umí stát ne??
18. čer 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to viděla na 7m klukovi, který v tu dobu ještě nestál
18. čer 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bych te mamine asi vyliskala.....strasne se tim nici zada...a nestojici dite bych do nej necpala uz vubec
18. čer 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz si predsavim,ze bych tam malou mela tedko strcit...ani nahodou
18. čer 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se dívala co koupím malému a narazila na tohle a právě nevím od kdy se to používá. určitě koupím to odrážedlo auto, které houká ale na to je hoodně času
18. čer 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych spis volila interaktivi choditko,kdy se ho drzi a chodi za nim.
za me je zezdravotniho hlediska bezpecnejsi nez klasicke choditko,kam mimi strkas.
18. čer 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to auto je až tak kolem roku a půl. nevím to chodítko asi oželíme
18. čer 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslis auto na ctyrech kolech,co se na nej da sednout a jezdit???
maly ho mel kolem roka a radil na nem jeste letos,nez ho praskli
18. čer 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco takového http://www.e-krokodylek.cz/eshop/hracky_-veci-k-vode/odrazedlo-auto-modre-a-cervene-655.htm
od kamarádky malá na tom taky dlouho řádila
18. čer 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo neco podobnyho měl maly,akorat se mi zdá,že bylo vyší. maly ho dostal nemel ani rok
18. čer 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek