• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
my s bráchou měli klasickou tatru :slight_smile:
18. čer 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to auticko je super,prvni jsme ho na nem vozili a tim jak bylo vyssi, nez dosahnul,pak drandil sam.na zahrade z kopce jak siron.
18. čer 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vůbec nevím jaké hračky...světluška a tkaničky mu nebudou stačit věčně :slight_smile: pak asi různé vkládací kostky, kroužky a nakonec autíčka
18. čer 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme měli k roku mluvící hrnec od fisher price,drevenne kostky...to auticko mel uz driv,ale k narozkam k roku.....
18. čer 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude někdo večer...????

doufám že píde usne,uz tady jeci pul hodiny,na rukach,v postylce,v sedacce....
18. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
večer tu možná budu..záleží kdy hodlá dorazit chlap.. malý si teď hraje sám :wink:
my to máme všechno pohromadě svátek, za 2 dny narozeniny a potom vánoce minimálně 2 roky ještě nebude moc náročný :slight_smile:
18. čer 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mate to bly,listopad narozky,pak vanoce.
mala ma v zari narozky, v rijnu svatek,hned po ni maly,
18. čer 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.. tak už jsem zase tu... prdola usíná... jak to s martinem bude ukáže až čas, ale jako velkej pokrok vidim aspon to, že odjel na slapy a dodělá aspon nák karavan.. tak tam třeba budeme moct s Jonáškem zůstat taky přez noc :slight_smile: ... je fakt že už mi volal michal (správce), že mi to zbouraj jestli s tim něco neuděláme, ale dohnat k tomu martina bylo něco... tak jsem ráda, že se to konečně povedlo.... já jsem pro klasickou motorku :wink: ... nevim od kdy ho na to tak můžu posadit, ale rok a oůl už by měl bejt ok?? jestli nezabořim do postele tak tu večer budu... ale skoro se bojim, že to zalomim...
18. čer 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
rok a pul na motorku bude ok, mozna i driv,kdyz dosahne....
Jen Pett resila ty narozky
18. čer 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď je u nás hitem pet láhev
18. čer 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonáš dostane k narozkám malý bicí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......
18. čer 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac si na sebe pletete bic. ja vsechyn hudebni nastroje, co maly dostal okamzite vyhazela....moje nervy
18. čer 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já o tom zatím jenom tak žertuju... páč taky nevim jestli bych to vydržela :slight_smile: .... ale tak bude mít i jiný hračky a bicí dosrane za odměnu :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
brzo je schovas :slight_smile:
18. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dyt oni budou schovaný a vždycky je dostane tak na půl hodky za odměnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... si to maluju vid :grinning:
18. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo,kup si spunty do uší :slight_smile:
18. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám :slight_smile: ... hele dotaz když si taková kuchařka... přemejšlim, že bych udělala bábovku ale aby uvnitř byla čokokoláda, ale chtěla bych aby ta čkokoláda zůstala tekutá i po tom c ta bábovka vychladne... to stačí obyčejná na vaření a už nestuhne nebo na to musim jinak???
18. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak jsem vás akorát dočetla. Nějak vůbec nestíhám a jsem s nervama úplně v prd...i. Malej už třetí den jenom řve. Vždycky ho něco na chvilku zabaví...tak na pět minut a zase strašněj pláč. Nechce jíst ani pít...když si s ním hraju tak pláče, spát nechce....Naštěstí si ho večer na hodinku vzal můj a hrál si s ním jinak už bych fakt asi musela něco roztřískat. A navíc jsem zjistila, že je malej osypanej na bříšku a nevím z čeho....
Kac souhlasím s holkama...jednak si myslím, že to, že si s Jonáškem bude Martin hrát až bude větší je jen výmluva. Až mu bude rok a půl tak řekne, že až ve třech letech, pak v sedmi.....Ono ani v roku a půl to dítě nebude samostatný a pokud má už teď problém se na něj jen usmát tak se to asi samo nezlepší. Jasně, že je vytíženej...my stavíme barák a ještě jezdí do práce...ale nikdo snad nechce aby s ním byl celej den, ale udělat na něj aspoň mezi dveřma púár ksichtů a pochovat si ho by ho nezabilo. Fakt bych mu položila nůž na krk...že už tohle snášet nebudeš a ať se rozhodne jestli vás chce a bude s epodle toho chovat jinak odcházíš. Ale je to samozřejmě tvoje věc.
Jinak chodítko my taky nebudem...jen tu motorku jak psala rak
18. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac napřed tu čokoládu na vaření povař ...nebo nech rozpustit s trochou tuku na vaření...třeba Herou...pak neztuhne :wink:
18. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac ja to vetsinou rozpoustim s herou a pridavam do toho treba i pudinkovy prasek......ne jen do babovky,ale i do jinych buchet. Nebo tam zamichej nugetu,ale co udela po peceni nevim.i kdyz v sladkych croasanech je tekuta
18. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja větisnou babovku delam jen z kakaa.
na takovy dobry buchty mam jiny recepty,bebe rezy,kinder rezy atd...mnam
18. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé bebe řezy...to už jsem dlouho nedělala. Já včera dělala zákusek z jahod...máme plnou zahradu...jen nepečný...piškoty prokládané tvarohem, zakysanou smetanou a jahodama...krásně se to rozleželo a dneska to všechno zmizelo :grinning:
18. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam receptu na buchty,rezy....mocinky.ale snazim se moc nepect,nebo fakt budu jak becka
18. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
spoustu rezu polivanych uvarenym salkem,mnam
18. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na něj malinko zatlačim :slight_smile: .. nesmim moc aby se nešprajc úplně... lin a nerostou zoubky nebo tak??? nebo je to prostě tim, že chce bejt jenom s tebou a chce pozornost??? to bych se úplně zbláznila.... a raak víš jak tom mám vařením... jsem ráda, že udělám bábovku z prášku... i mramorovou umim, ale ted jsem si řekla, že bych tam chtěla dát u čokoládu :slight_smile:
18. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac jenze on by se tady vubec nemel co sprajcovat,nechces po nem nic svetobornyho a ja nevim co....
jen trochu lasky k synovi a pece,pomoci........tady se mi sprajcnout chlap,tak ho fakt kopnu nekam.....
Sakrys dyt to dite chtel i on,na to maby Jonda byl,jste byli dva,tak ted taky musite byt dva. Jonda potrebuje i chlapsko vychovu, hlas,chlapskou nehu
18. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to nemyslim nijak zle,aby sis nemyslela ze reju nebo tak......jen uz to beru z jinyho pohledu no.
18. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin a nemá třeba potničky? ty vyrážky mi přijdou všechny stejné...teď má zase něco na obličeji kdoví z čeho... člověk neví jestli to je z kojení nebo z čeho..teď nic nového k jídlu neměl cpu ho přesnídávkami se sirupem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kojím
18. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett mala mela na obliceji ted asi 14 dnu takovy pupinky ruzovy,vypadalo to jak jebacek.....a najednou to vsechno zmizelo,asi jak byly ty vedra,mela potnicky na krku a celych zadech,tak asi i na pusince,tam byla zpocena taky
18. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek