Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
pett7
18. čer 2010
my s bráchou měli klasickou tatru 🙂
raakosnicek
18. čer 2010
to auticko je super,prvni jsme ho na nem vozili a tim jak bylo vyssi, nez dosahnul,pak drandil sam.na zahrade z kopce jak siron.
pett7
18. čer 2010
já vůbec nevím jaké hračky...světluška a tkaničky mu nebudou stačit věčně 🙂 pak asi různé vkládací kostky, kroužky a nakonec autíčka
raakosnicek
18. čer 2010
my jsme měli k roku mluvící hrnec od fisher price,drevenne kostky...to auticko mel uz driv,ale k narozkam k roku.....
raakosnicek
18. čer 2010
bude někdo večer...????

doufám že píde usne,uz tady jeci pul hodiny,na rukach,v postylce,v sedacce....
pett7
18. čer 2010
večer tu možná budu..záleží kdy hodlá dorazit chlap.. malý si teď hraje sám 😉
my to máme všechno pohromadě svátek, za 2 dny narozeniny a potom vánoce minimálně 2 roky ještě nebude moc náročný 🙂
raakosnicek
18. čer 2010
no mate to bly,listopad narozky,pak vanoce.
mala ma v zari narozky, v rijnu svatek,hned po ni maly,
kacamura
18. čer 2010
ahoj.. tak už jsem zase tu... prdola usíná... jak to s martinem bude ukáže až čas, ale jako velkej pokrok vidim aspon to, že odjel na slapy a dodělá aspon nák karavan.. tak tam třeba budeme moct s Jonáškem zůstat taky přez noc 🙂 ... je fakt že už mi volal michal (správce), že mi to zbouraj jestli s tim něco neuděláme, ale dohnat k tomu martina bylo něco... tak jsem ráda, že se to konečně povedlo.... já jsem pro klasickou motorku 😉 ... nevim od kdy ho na to tak můžu posadit, ale rok a oůl už by měl bejt ok?? jestli nezabořim do postele tak tu večer budu... ale skoro se bojim, že to zalomim...
raakosnicek
18. čer 2010
rok a pul na motorku bude ok, mozna i driv,kdyz dosahne....
Jen Pett resila ty narozky
pett7
18. čer 2010
teď je u nás hitem pet láhev
kacamura
18. čer 2010
Jonáš dostane k narozkám malý bicí 😃 😃 😃 😃 .......
raakosnicek
18. čer 2010
kac si na sebe pletete bic. ja vsechyn hudebni nastroje, co maly dostal okamzite vyhazela....moje nervy
kacamura
18. čer 2010
no já o tom zatím jenom tak žertuju... páč taky nevim jestli bych to vydržela 🙂 .... ale tak bude mít i jiný hračky a bicí dosrane za odměnu 😃 😃 😃
raakosnicek
18. čer 2010
brzo je schovas 🙂
kacamura
18. čer 2010
no dyt oni budou schovaný a vždycky je dostane tak na půl hodky za odměnu 😃 😃 😃 😃 ... si to maluju vid 😃
raakosnicek
18. čer 2010
nooo,kup si spunty do uší 🙂
kacamura
18. čer 2010
mám 🙂 ... hele dotaz když si taková kuchařka... přemejšlim, že bych udělala bábovku ale aby uvnitř byla čokokoláda, ale chtěla bych aby ta čkokoláda zůstala tekutá i po tom c ta bábovka vychladne... to stačí obyčejná na vaření a už nestuhne nebo na to musim jinak???
lin18
18. čer 2010
Ahoj holky...tak jsem vás akorát dočetla. Nějak vůbec nestíhám a jsem s nervama úplně v prd...i. Malej už třetí den jenom řve. Vždycky ho něco na chvilku zabaví...tak na pět minut a zase strašněj pláč. Nechce jíst ani pít...když si s ním hraju tak pláče, spát nechce....Naštěstí si ho večer na hodinku vzal můj a hrál si s ním jinak už bych fakt asi musela něco roztřískat. A navíc jsem zjistila, že je malej osypanej na bříšku a nevím z čeho....
Kac souhlasím s holkama...jednak si myslím, že to, že si s Jonáškem bude Martin hrát až bude větší je jen výmluva. Až mu bude rok a půl tak řekne, že až ve třech letech, pak v sedmi.....Ono ani v roku a půl to dítě nebude samostatný a pokud má už teď problém se na něj jen usmát tak se to asi samo nezlepší. Jasně, že je vytíženej...my stavíme barák a ještě jezdí do práce...ale nikdo snad nechce aby s ním byl celej den, ale udělat na něj aspoň mezi dveřma púár ksichtů a pochovat si ho by ho nezabilo. Fakt bych mu položila nůž na krk...že už tohle snášet nebudeš a ať se rozhodne jestli vás chce a bude s epodle toho chovat jinak odcházíš. Ale je to samozřejmě tvoje věc.
Jinak chodítko my taky nebudem...jen tu motorku jak psala rak
lin18
18. čer 2010
kac napřed tu čokoládu na vaření povař ...nebo nech rozpustit s trochou tuku na vaření...třeba Herou...pak neztuhne 😉
raakosnicek
18. čer 2010
Kac ja to vetsinou rozpoustim s herou a pridavam do toho treba i pudinkovy prasek......ne jen do babovky,ale i do jinych buchet. Nebo tam zamichej nugetu,ale co udela po peceni nevim.i kdyz v sladkych croasanech je tekuta
raakosnicek
18. čer 2010
ja větisnou babovku delam jen z kakaa.
na takovy dobry buchty mam jiny recepty,bebe rezy,kinder rezy atd...mnam
lin18
18. čer 2010
jééé bebe řezy...to už jsem dlouho nedělala. Já včera dělala zákusek z jahod...máme plnou zahradu...jen nepečný...piškoty prokládané tvarohem, zakysanou smetanou a jahodama...krásně se to rozleželo a dneska to všechno zmizelo 😃
raakosnicek
18. čer 2010
ja mam receptu na buchty,rezy....mocinky.ale snazim se moc nepect,nebo fakt budu jak becka
raakosnicek
18. čer 2010
spoustu rezu polivanych uvarenym salkem,mnam
kacamura
18. čer 2010
já na něj malinko zatlačim 🙂 .. nesmim moc aby se nešprajc úplně... lin a nerostou zoubky nebo tak??? nebo je to prostě tim, že chce bejt jenom s tebou a chce pozornost??? to bych se úplně zbláznila.... a raak víš jak tom mám vařením... jsem ráda, že udělám bábovku z prášku... i mramorovou umim, ale ted jsem si řekla, že bych tam chtěla dát u čokoládu 🙂
raakosnicek
18. čer 2010
Kac jenze on by se tady vubec nemel co sprajcovat,nechces po nem nic svetobornyho a ja nevim co....
jen trochu lasky k synovi a pece,pomoci........tady se mi sprajcnout chlap,tak ho fakt kopnu nekam.....
Sakrys dyt to dite chtel i on,na to maby Jonda byl,jste byli dva,tak ted taky musite byt dva. Jonda potrebuje i chlapsko vychovu, hlas,chlapskou nehu
raakosnicek
18. čer 2010
ja to nemyslim nijak zle,aby sis nemyslela ze reju nebo tak......jen uz to beru z jinyho pohledu no.
pett7
18. čer 2010
lin a nemá třeba potničky? ty vyrážky mi přijdou všechny stejné...teď má zase něco na obličeji kdoví z čeho... člověk neví jestli to je z kojení nebo z čeho..teď nic nového k jídlu neměl cpu ho přesnídávkami se sirupem :-p a kojím
raakosnicek
18. čer 2010
pett mala mela na obliceji ted asi 14 dnu takovy pupinky ruzovy,vypadalo to jak jebacek.....a najednou to vsechno zmizelo,asi jak byly ty vedra,mela potnicky na krku a celych zadech,tak asi i na pusince,tam byla zpocena taky