• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
no víš .... ono to v tý době mezi náma vypadalo spíš na rozchod když jsem otěhotněla... a Jonáška si zase až tak nepřál... bylo to příšerný období... proto jsem tedka ráda za to jak to je tedka... Já mimčo chtěla a strašně moc a pak už jsem si řikala, že to musí vyjít... ale martin vůbec nadšenej nebyl... asi si představoval, že když budeme mít děti tak později, ale já jsem jiná... prášky jsem nebrala už dlouho a on moc dobře věděl, e se to stát může, akorát jak už to trvalo dlouho tak si myslel, že už mimi nebude... hlavně mi ani nevěřil, že je jeho... jestli se v něm tdka vidí to nevim, ale už je to lepší asi o 100% a když to bude takhle pokračovat dál tak to jednou bude fajn :slight_smile: ... musim tomu věřit a bejt trochu optimistická...
18. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no podle toho jak se chova a co ted pises,to moc lepsi nebude
18. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
lin je fakt že jestli ho to svědí... tak může hodně plakat kvůli tomu... Jonášek taky neměl nejlepší den... až k večeruu se spravil.. ale dneska jsem si řekla, že to s nervama zmáknu :slight_smile:
18. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Kac ono se miminkum mnohem lehceji presava plakat,kdyz my jsme v klidu.
ja to vidim,kdyz se mala vzteka,as ja jsem ok,hne dprestane.kdyz jsem z neceho rozhozena a place,to me rozhodi jeste vic,tak to je pak rodeo
18. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
taky si myslím, že to lepší nebude dítě to vždycky spíš zhorší
18. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ono kdyz chlap odmita ditko,nebo neni moc nadseny,tak ta prvni laska,to docvaknuti vetsinou prichazi,kdyz ho vidi poprvy,kdyz ho chvoa.....a kdyz to chybi,u chlapa to holt bude chybet porad.
přijde mi ze bud porad nejak neveri ze je jeho,ebo se ho boji nebo nevim,ale chova se zbabele,na takove chovani tady s detma neni moc casu
18. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
dáváte už žužlat rohlík?
18. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
musí to bejt lepší... at si udělá testy otcovsví mě je to fuk já vim na miliardu procent, že tatínek je on... už ho poslední dobou začal aspon malinko sledovat... ale je složitej jak to je doopravdy nevim... třeba ho má strašně rád, ale bojí se mu to dát najevo a nebo prostě potřebuje strašně kopírovat svého tatínka....
18. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Kac mi prijde ze se na to upinas ze bude lip,ale nejak pro to ani jeden nic nedelate.
Kdyby martin chtel neco resit a zalezelo mu na tom,kdyby si uvedomoval,ze s Jondou dela blbost,ale nemuze si pomoct,tak to resi.....takhle????
18. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
nedávám... asi počkám na nákej zoubek....
@pett7 ja ano,pulku ulomim a dam ji ho,ona ho oslinta,rukama opatla rohlik,sebe,kocar,autosedacku a pak ho zahodi :slight_smile:
nevím co je pro něj složité na tom aby se malému věnoval
já mu ho zatím držím, aby mi neukousl půl rohlíku a čerstvé ovoce kromě banánu?
18. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
i ovoce davam,ale do tohohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26733854&tab=1

nebo proste kousek melounu,nektarinky ukousnu a dam ji ho
18. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ono se to takhle po ntu blbě vysvětluje... to bych ti musela dát skoro pět let zkušeností s nim k tobě do hlavy... a je mi jasný, že by si s nim nebyla už tak po roce... no ale já jsem s nim nák zůstala... vim, že mě miluje... pradu říká, většiou když je opilej... stratí zbrany a mluví pravdu a to mi vždycky řekne, že mě miluje a jednou když byl opilj a měla jsem jonáška v ruce tak řek a tebe mám taky rád a dal mu pusu sám od sebe.... a já jsem si řekla, že tomu dám prostě dva roky a porovnám zlepšení či zhoršení... zatiim se lepší.... a já jsem blbá zamilovaná noo... tak co nadělám...
18. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé co to je za věc co dáváš to ovoce do tý věci??? :sweat_smile:
18. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
rak to chci kupovat, ale ještě jsem nebyla schopna to objednat
18. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
kac jooo,je to cucaci vacek. das tam kousek,hrozna,melounu,jahody,jablka,oni si to zuzlaji,vycucaji stavicku,meloun skoro cely a mas jistotu,ze se nezadusi nejakym ukousnutym kouskem.

pett koukni se na akru,za super penizky je maji.

K Martinovi...ne nebyla bych s nim uz davno a pokud by se takhle manzel choval k nasim detem,uz vubec ne. deti ho potrebuji uz od mimika,ne jen mamu
at je jaky chce,narozenim Jonyska nastal ve vasich zivotech zlom,tim dostal novou snaci (nejen tim)a mel by si ji vazit
18. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no já to právě nepoznám...můžou to být i potničky on se potí hodně...taky to vypadá jako malý jebáčky a ne vyloženě kopřivka...je to prostě vystouplý nad kůži. Ale zaráží mě, že to má jen na bříšku a kolem pusy...potničky by měl spíš na zádech jak se potí ne?
Pett rohlík nedávám...jen ty sušenky...ale stejně jsem se dívala, že je v nich sušené mléko tak nevím...když mléko se může až od roka....A ovoce dávám...banán, jahody, broskev, jablko....nechávám ho to žužlat a když má větší kousek tak ho vyplivne.
Jak jsem koupila skleničku s masem a zeleninou a tak tam stejně jsou větší kousky i když je to od 5. měsíce...
18. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
lin oni do tech susenek nedavaji normalni suseny mliko,ale to detsky.

nemusi mit potcnicky jen na zadech...
18. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
kac...já souhlasím s rak....pokud k malýmu nemá vztah teď tak ho bude těžko budovat později a hlavně Jonáš už ho nebude brát jako tátu...takhle malý dítě si musí zafixovat jeho pach a hlas jako osobu která je milující a u který je v bezpečí a později už se to získá těžko
18. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no já koupila nějaký rýžový keksy od Hippu a teprve dneska si všimla, že jsou až od 7. měsíce a já už je dávám skoro šest týdnů a přitom složení je jen rýže a voda...takovej ten klasickej polystyrén...a přitom oplatky s mlékem, cukrem a éčkama jsou už od šesti...to nechápu
18. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
lin tak nejak jsi me vystihla,ja nevedela porad jak to napsat.
proste jak dite pozna mamu, jak ji citi,tak to ma i s tatou
18. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
lin u nekterych potravin jde jen o testovani,nekde je doporuci az pozdeji proto,ze od urcotyho mesice jsou levnejis testy na nezavadnost jidel.
18. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
tu síťku jsem chtěla od jane, byly tam i náhradní. doktorka říkala že už máme zavést lepek tak mu dávám žužlat rohlík a koupím nějakou kaši. už by se asi mohly dávat i bezvaječné těstoviny.
18. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
testoviny muzes stejne jako ten lepek od pul roka......
u nas od jane nejsou k dostani
18. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ja to viděla na netu, jinak ne
18. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
pett no já mám z rohlíku strach spíš kvůli kvasnicím než lepku...aby ho nebolelo bříško. Lepek je i příkrmech...pšeničný škrob...
18. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.nej-kocarky.cz/jane-krmici-sitka-s-klipsem a pak ještě jeden, tenhle se mi líbí víc hlavně, že jdou koupit ty síťky
18. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
mně už ten vácek spis lezi,protoze male davam uz kousky melounu,jahody,bananu...ona si to pozvyka
18. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek