• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
jako máte pravdu holky... já neřikám, že ne... ale odcházet od něj nechci a jinýho chlapa taky ne a kdybych odešla, tak už by Jonášek neměl tátu vůbec žádnýho... prostě jsem tedka zamilovaná a nikoho jinýho nechci, ani se na chlapi nekokám... i když tuhle mě nákej balil sem čuměla jak blázen já tam s kočárem... a on mi napřed připálil a řikal mi slečno... tak jsem mu řekla, že jsem paní...vrátila jsem zapalovač a myslela jsem, že jako rozhovor skončil a on mě pak chtěl ještě na něco pozvat tak jsem slušně odmítla... ale fakt nikoho jinýho nechci... a vzhledem k tomu jak se poslední dobou snaží... tak začínám bejt spokojenější, ale s Jonáškem mě to štve... on na něj ksicht udělá, ale takovej, že se mu Jonáš nesměje, ale kouká na něj jako pumlíč páč to neni vůbec vtipný... ale aspon malej zájem už jeví... dřív uměl říct akorát tak neřvi...
18. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak jsem na mrtvici.nejraděj bych tchánovce vystřelila na Mars. bych potřebovala vyhrát,postavit vlastní bydlení a nechat jim jejich haciendu,ať si tam jsou sami.stejně mě tam mají rádi jak vidle v zádech a to samý já je.jsem tak nabroušená,že mít kam jít,už tam dáávno nejsem.ale mám tam manžela a toho se jen tak nevzdám.ach jo.ale zase si říkám,že s bydlením jsou na tom lidi mnohdy hůř,když nemají kde bydlet.my máme,ale babku s dědkem jako boňus. :angry:
jak píšete,jak děti vítají tatínky - náš Vojta se na manžela děsně směje,protože s ním dělá ptákoviny.ale chová ho chvíli a už kňučí,že ho záda bolí.a že mě za celej den bolí totál vsjo,to je asi normál :stuck_out_tongue_closed_eyes: .holt chlapi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja mam ze slunete,sitky se daji prat a kupovat nahradni.......

jinak ja uz davam vecer normalne platek toustaku namazany lucinou,cottage,nebo zerve
kac m ito prijde fakt ze jsi zamilovana,tudiz slepa a moc tolerantni...jen aby pak ty ůruzove bryle nespadly a nebylo zle a pozde....

vis kolik deti nema pravyho tatu a ten jim dava vic,nez ten vlastni
18. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy copak???????????
ja u tchanu bydlela dva roky pred svatbou a pak dva roky s ditetem,v jedny domacnosti,oni meli loznici,my svuj pokojicek a dohromady kuchyn a obyvak
18. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už prej můžem i jogurt.... tak jsem ho dneska zkoušela a snědl asi pět lžiček a pak už nechtěl...a zvedal se mu žaludek.. no já jogurty nesnášim... taky se mi zvedá žaludek... tak jsem si řikala, že mu do toho asi něco přimíchám třeba to bude
18. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci jj jogurt od 7 mesicu nebo pul roku???ted uz nevim.
ja do bilyho davala presnidavku nebo banan.
tedka uz davam normal ovocnou holandii nebo kostiky svacinku (tam neni tvaroh)a nejlepe tvarohovou activii
18. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak úplně slepá nejsem... byla jsem s nim tři roky a to jsem ho nemilovala (teda ne celou dobu) a nakonec jsem se s nim rozešla a pak jsem dělala ty hlouposti a pak sme se stejně dali zase dohromady a rok byl úplně naprd, ale já se najednou zamilovala... a ted jsem prostě zamilovaná a basta... takže je to tak jak to je, ale to víš že mě někdy popadn vztek a pemejšlim co dál, ale už hodně dlouho mě nenapadlo, že bych od něj chtěla odejít...
18. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nejde o to odejit proto ze ho nemilujes.
oba by jste si mel uvedomit ze Jonyska musite vychovavat spolu,ne jen ty......on ho opravdu poterebuje
a to neni jen nazor slepic na netu (jak by rekl muj)
18. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac ja nevim,ja z tebe citim nespokojenost....obavu,strach,nervozitu....a mozna i proto to citi Jonyske
18. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac vy jste se brali,az si otehotnela???
18. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jonáškovi bude 7 měsíců až za šest dní, ale doktorka řekla že už můžem tak jsem koupila... stejně to nechce... on byl asi taky dost studenej... páč já ho zapoměla vyndat z ledničky a pak už měl hlad tak jsem nečekala nž malinko steplá... taky si ti vaši mrnousové přez den neřeknou, že maj hlad??? Jonášek prostě leží hraje si kouká... a já si pak vzpomenu, že už vlastně dlouho nejedl a že už musí mít hlad a jak pěkně pak otvírá pusinu :slight_smile: ... ale docela mě to zaráží páč on vždycky strašně plakal kyž měl hlad a tedka ani nezaknourá... jenom dopoledne jak dostává jenom mlíčko tak je takovej protivnější.. myslim, že mlíko už je pro něj prostě málo
18. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak výhody společného bydlení jsou, že nemáš žádné soukromí, neustále dostáváš rady co a jak atd...
18. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak obavu, stres a nervozitu možná, ale nespokojenost v poslední době moc ne.... já vim, že tátu potřebuje.... a taky se hrozně bojim, že si bude myslet, že jeho táta je Muf... ale občas mě martin překvapí... mě příde jako by ten nezájem pedstíral nebo co.. ted jsem si totiž vzpoměla jak se dneska strašně divil... já mu řikám nežer ty kukuřičný křupky to je pro jonáška a on na to a ty mu tohle dáváš... nedávej mu to vždyt se to hrozně lepí na pusu a on by se moh udusit... tak jsem mu řekla, že ho hlídám když o jí, ale stejně byl takovej znepokojenej... a takhle občas prostě vypadne z role nezájmu... no a brali sme se když jsem byla asi ve čtvrtym měsíci... a kdybyste ho viděli jak e ten den tvářil... on úplně zářil a byl prej úplně mimo... já toho pána z radnice teda taky moc neposlouchala... a hrozně mu záleželo na tom aby to bylo pěkný
18. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vít co se řiká, že dvě ženský nepatřej do jedný kuchyně.... my taky s martinem jednu dobu bydleli u jeho prarodičů... oni teda přez léto jezdili na chatu, ale i tak tam byli celkem často a to bylo na zabití... já jak si nemůžu domácnost uklidit a udělat podle svýho nebo se tam zkrátka necejtim jako doma, tak nedělám nic... takže jsem jako uklidila to jo... ale nikdy nic nebylo dobře...
18. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pett tak rady ne,ona byla a je super tchyne,ale.........no stacilo.obe jsme si oddechly,ze jsme pryc a je nejlip

18. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
není nad vlastní bydlení a klid...
18. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam tehda nicj inyho nezbyvalo, jen ona pak prisla opraci a byla doma porad,ja tehda prochazela potratama,hormony,pak tehotna
18. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vlastni nemame,ale zlaty podnajem
18. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejvíc mě štvalo sotva jsme přišli z porodnice, malý brečel ona hned přiletěla, vyrvala mi ho z ruky a začla uklidňovat :angry: a takových věcí bylo víc nebo si něco nepřeješ 5x to řekneš a nic se neděje...soukromí taky žádné koupání malého byla veřejná událost no děs...
18. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac mne se deti hlasej.
jeden prijde,maminko...ja mám hlaaad a tak kraaasne se na me kouka.
rikam Tadiku co bys chtěl, kostiky maminko prosim. nebo chlebik se syrem..

druhy duda dudana jak prasteny a je nevrla a uknucena
18. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
né vůbec nezávidim... já s tchýní vycházim velice dobře, ale nevim jak dlouho by to trvalo bydlet v jedný domácnosti
nooo po porodu ani jednoho jsme tam nebyly.
maly mel rok kdyz jsme se tam vraceli a u male si to nedovedu predstavit se vratit do baraku,kde nahore jse svara s zeno ua dvema detma,dole oni a my pokojik 3x4 metry a dve deti
čím víc lidí tím větší peklo...
18. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravim pres mobil z Chorvatska. Je uzasne! Cesta v pohode, Adamek spal celou noc a byli jsme tu rychle. Jsme v Sibeniku a zitra se presouvame jinam. Posilam vam slunicko a teplo... Kdo vahate jestli s malym jet, tak se nebojte. Jsou tu i mnohem mensi deti z Cech i Slovenska a Italie. Mejte se!!! Vsechny moc zdravim. Pa Misa
18. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak ... to je sladký :slight_smile: .... já nějak nevim co chci dřív... tedka má Jonášek úžasnej věk fakt z něj mám radost, ale zároven e těšim až si spolu třeba taky budem jednou kreslit nebo stavět a tak... a je taky možný, že v tý době se mi bude děsně stejskat po tomhle období....
18. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky k moři :frowning2: :frowning2:
18. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 krásně si to užijte... hned bych jela... zatim ale nejsou penízky... tak aspon at dorazí to sluníčko :slight_smile:
18. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska jeeej sibenik......ja ci za vama.
ale nas ceka za rok recko,huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kac pises to spravne.
ja u Tadika porad at uz leze,at uz sedi,at uz chodi.....byla jsem blbka.
ted si u male rikam pravy opak,at jen lezi,at je to porad to miminecko,protoze manzel treti nechce a ja ciiiiii toho Damianka
18. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já úplně přsně vim, že chci fakt jenom dvě... ale vidimto na ostatních jak řikaj je to je sladký, ale to už je dávno já bych to zase nachvilku vrátila.... je fakt, že ty první tři měsíce jsem trpěla jak pes, ale trpěla jsem s láskou, trpělivostí a snem, že to bude jednou lepší... no a nevim jak jsem to udělala ale mám zlatý miminko :slight_smile: .... ale po prním měsíci se mi ani trochu nestýská.... až ten druhej byl lepší...
18. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek