• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
dokud jsou malí a mazliví tak je to krásné, až budou mít vlastní rozum bude hůř
18. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac holt trimesicni kolika.....asi si nedavala kapky biogaia?????

ja taky vedela ze jen dve,holt chci treti

Damiana Michaela nebo Victorii Annu
18. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkoušela jsem je... ale řval mi po nich ještě víc... tak jsem je pak zrušila a zůstala jsem jenom na (no ted si nevzpomenu) ale takový běžný... taky moc nepomáhali taky jsem dávala kmínovej čaj, teplý na bříško cvičila jsem s nožičkama, no prostě jsem zkusila úplně všechno o čem jsem slyšela... jediný nějaký kapky baby clam???? ty jsem myslim nezkoušela ale o těch jsem se dozvěděla až když už jsem mu na bříško nedávala už nic...
18. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo to hrozný období... páč já furt koncem toho druhýho měsíce čekala na ten úsměv a ono furt nic jak jenom plakal... dočkala jsem se až po půlce třetího...
18. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky žádný zázrak, uživala jsem je i já pořád mi je blbě teď mám nějaké kapsle
18. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hledám obojek pro psa, když se mi něco líbí tak je to malé :frowning2:
18. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
obojků je spousty.. to hledáš na netu??? já si u nás ve zverimexu vždycky vyberu maj tam toho ocela hodně... je fakt, že kdybych chtěla vybrat jooo něco tak toho oběhnu víc, ale tady toho maj hodně
18. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave s biogaia mam super zkusenost,vozila jsem je ze slovenska a pomahaly,i lidem okolo
18. čer 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen ony zabiraji az cca po 14 dnech az trech tydnech
18. čer 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
se cpu rizkama
18. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako že probiotický zabíraj až po 14 dnech??? to tam nepsali... já je zkoušela vždycky tak tejden... pak jsem se na ně vyprdla, když mi po třech dnech užívání začal brečet ještě víc... mnam řízky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
noooo oni ti to reknou v lekarne...nasla jsem to na mnoha diskuzich......tak priste budes vedet
18. čer 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám, že příště mi miminko na prdíky trpět nebude.... :slight_smile:
18. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo,treba ne
18. čer 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se toho v těhu strašně bála, že bude trpět na prdíky no a čeho se bojíš to se splní... alenebyl to takovej děs jako psaly jiný ženský, že jim prořvaly děti třeba 20hodin denně... no to bych nevydržela... ale dva měsíce jsem ho jenom nosila a do postýlky dávala až když tvrdě usnul
18. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim,neznam...moje deti a prdiky netrpely
18. čer 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
manza dosel domu,donesl mi dalsi pivka,cigara,nadlabl se,mala se vzbudila,tak si ji vzal do postele a sli spinkat
18. čer 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
se máš :slight_smile: ... asi už půjdu spinkat... je pozdě a já jsem furt nevyspalá a furt chodim spát takhle pozdě... ak se měj a dobrou... jo a taky mi neni dobře... kdyby mě nebolela ta hlava aspon... hezky se povídalo... dobrou
18. čer 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu teprve chrnet
19. čer 2010 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránečko
19. čer 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile: ... tak my me vyspinkaný a já jdu luxovat... dneska jdeme na oběd ke tchýni... tak budu mít aspon trochu společnost :slight_smile: ....
19. čer 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my jsme si trochu přispali dneska až do 8 :slight_smile: jen v noci se moc budil... nakapat kapky a vysát nos je nemožný úkol už aby smrkal...
kac ja hledám růžový obojek všechno dělají do 30max 35 cm ale už jsem něco našla..pes má právě těch 35 krk
19. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak :slight_smile: ... růžovej .... tak to já mám trošku jinčí vkus... ale náš má stejně stahovací a ani ten nepmáhá.. tuhle se mi na něm málem oběsil pitomec... vždycky se mu náká fenka strašně líbí a to je něco ho udržet a neuškrtit... už jsem se o něj tuhle tak bála, že jsem ho plácla po zadku at se sklidní, že se uškrtí... já ho teda na vodítku moc nemám, ale tady přez náměstí jo... nikdy jsem neměla větší problém udržet psa, ale tohle je teda něco... kolikrát už mě táhnul... jednou chtěl za kočkou a to jsem brzdila asi metr a půl po kamení... a jesnou chtěl za štěnětem tak moc, že mě táhnul dokud se k němu nedostal, ale nákej pán tuhle u bankomatu mi řikal tak já vám ho podržim (páč tam zase byla náká fenka co se mu moc líbila) a měls tim chudák větší problémy než já :grinning: .... a co máte za pejska??? taky by mě zajímalo, kdy semi tak Jonášek přestane budit v noci po dvou až třech hodinách... doufám, že to přstae nák samo... možná má fakt hlad... v noci se mi vzbudil kolem půl dvanáctý a žblunkalo mu to tam jako blázen, jak hltal..
19. čer 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme křížence jezevčíka, na té rezavé srsti ta růžová nebo červená vypadá krásně. normálně se mi kuchyň přeměnila na jedno velké mraveniště ty potvory tam lezou nějak kolem okna....pár metrů pro ně není žádná překážka...teď jsem je vysávala a sypala pepřem prý to nesnesou. jedy u nás nehrozí co kdyby to snědl papoušek a nebo časem malý až bude lozit,ale v tu dobu už tu snad nebudou..
19. čer 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé... to je nepříjemný... pepř nepomůže to jsem zkoušela jednou na chatě.. normálně si to odhrnuli a chodili mezi tim... zkus reid na mravence... třeba pomůže....
19. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem i jar...i ty domečky pro mravence obejdou... malý předvádí něco jako plazení připomíná to hada a zvládá při tom rozebírat koberec pzzle, ještě že je bez malých dílků
19. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už skoro nemůžu odejít.. vždycky jak přídu tak ho najdu úplně na druhym konci pokoje... dneska mi asi dvě vteřiny trvalo než jsem ho vůbec našla.... já nechápu jak je možný, že ten den tak rychle letí od rána jsem akorát vyluxovala a umyla nádobí a to je půl dvanáctý... tedka jsem do Jonáška narvala asi tak 80 UM což považuju za úspěch když dřív nechtěl vůbec.... ale mě příde dopoledne prostě hladovej ... tak jsem to zkusila... páč já ráno moc mlíka nemám... vlastně tedka nemám moc mlíka vůbec spíš tak jako že tak tejdem nemám pak mám dva dny až moc a pak zase nemám... no jo tak kup bompary olízej je a pak jim to tam nastraž... a třeba nakonec vyhubíš celý mraveniště....
19. čer 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já celou noc kojila ráno musel dostat flašku.. mraveniště mají kdoví kde...lezou po baráku a nalezou dovnitř, loni jsem sypala křídu, pepř jar a vysávala a pak to vzdali a šli pryč...teď jsem je asi dotáhla na ptačí kleci stačili 3 a mám tu půl mraveniště
19. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej fuj mravenci.

nam tady obcas lozi ty hnusne rybenky,jsem loni silela....fuj
19. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek