• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
zoubky???
20. čer 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
taky bych tipovala, mala tez moc neji kdyz ji trapi zubiska

holky kounete,mam do toho jit???
http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/sportovni-kocar-casualplay-vintage-frydek-mistek-o4166877.html
20. čer 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je na tobě.... já bych ho brala místo toho co mám ted... on je docela fajn... ale je fakt až tak od roka, možná i dýl...
20. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak s pani jsem domluvena,ze kdyz nam nebude sedet a budu treba zklamana,muzu ho vratit.

KAc a co mas za kocarek??nemas aspon fotku?
20. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, potřebuji se na něco zeptat. Chceme mít miminko, a tak jsem si chtěla zjistit ovulaci, testy jsem si dělala každý den,kdyby to náhodou přicházelo nějak jinak, než je standart. Milovali jsme se také každý den. No a podle kalkulačky ovulace mám mít plodné dny od 17-21 s tím, že 21tého by mělo dojít k ovulaci. Dnes je 20tého a ovu test pořád jedna čárka, tak nevím, jestli ovu test ukazuje dvě čárky jen jednou za cyklus? No a další otázka, jestli je třeba navštívit gynekologa a je možné, že ovulace mi prostě nefungíruje :frowning2:
20. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
maudn ono ovulacni testy na nekom treba nefunguji, lepsi je kombinopvat je s merenim bazalni teploty.
navic ovu kalkulacka je jen zase pocitac,telo funguje kazdemu jinak a ne kazdy ma ovu v prostred cyklu.
20. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak pokud pujdes na gyndu prvni co ti doporuci bude prave mereni teploty a zapisovani do grafu, nebo budes litat po utz....

jak dlouho se snazite???
20. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
nevim... jediný co je na něm napsaný tak je sport arosa a je to osm let starej kočárek.... s ovulačníma testama ani s ničim takovym zkušenosti nemám tak neporadim, ale myslim, že je přesnější si měřit tu telplotu... kolegyně řikala, že by se to mělo měřit aspon tři měsíce vždycky ráno ještě než vstaneš z postele...
20. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Kac ono mereni bazani teploty je trosku slozitejsi proces,ale kdyz mas nekoho,kdo to s tebou poradne probere,vysvetli a projde s tebou merenim prvniho cyklu, pochopis jeho slozitost a mechanismus raz dva
20. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
já nic neměřila, ovulační testy jsem zkusila ale už bylo pozdě :grinning: :grinning:
20. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ja měřila,přes rok
20. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@raakosnicek Ahoj, děkuji za odpověď. No začali jsme teď, chtěla jsem si zjistit, kdy budu mít ovulaci, abych věděla při dalším snažením, které dny budu plodná. No a měřím už asi 20dnů a pořád nic, teplotu jsem zkusilazměřit jen 5krát (v onech plodných dnech včetně dneska) pořád 36,7. Trošku mě to vyděsilo, protože jsem si říkala, že se mezi 17 a 20 musí objevit druhá čárka a ono nic
20. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
nějak mi zmizla odpověď :angry:
20. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@maudn teplotu musis merit cely cyklus,ne jen par dnu,zadavej do grafu na netu a uvidis.
snazite se velmi kratce....tak hlavne nepanikar,nebo to je nejdulezitejsi
20. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ovulace může být i jindy, sice se to blbe říká, ale nejlepší je na to nemyslet..moc to nejde ale funguje to
20. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 Víš, já jen měla strach, že když jsem ji teď neobjevila, tak jsem třeba neplodná a budu mít potíže
20. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no ten můj je hezčí :grinning: ... ale jinak je to v podstatě on....
20. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
maudn zbytecne plasis a pokud se snazite teprve rvni mesic,vubec bych se ovulaci a tady tou problematikou nezabyvala,moc to rozhodi psychiku
20. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura hmmm.
nechces se po netu kouknout po necem co by se vam libilo,levnejsi,jety klidne a hlubokac treba prodat?
20. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
hlubokej už nemám, ten jsem měla pučenej, stejně jako tenhle neni můj... on je suprovej já si na něj nemůžu stěžovat ani tak ošklivej jako tam na tý fotce neni já mám černej a to zakrití na ty nožičky má mnohem hezčí ne tak šíleně komunisticky vypadající přehoz.... ale je na Jonáška prostě velkej a já nemám ani na ojetej potřebuju pořídit ty chůvičky židličku a cestovní postýlku a kdyby se povedla ohrádka tak i tu... ale na kočárek už tam penízky nemám
20. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak myslim ze bez ohradky, i cestovni postylky se obejdes.
nejvic stejne vyuziovas kocarek
20. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
bez ohrádky se obejdu pokud budu mít cestovní posttýlku.... ale tu potřebuju pokud chci jezdit na živohošt a zůstávat tam přez noc.... a ty chůvičky potřebuju tamtéž....
20. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
kdyz myslis.....chce to utridit co je nutnejsi.
ja chuvicky taky nutne púotreboivala a lezi mi tu devet emsicu a pouzila jsem je stova 3x,

to same cestovni postylka,ani jednou,to samy ohradka,postavena je,ale byla v ni dvakrat.
myslis ze kdyz ho tam zavres,ze bude potichu a chtit tam byt
20. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@maudn já měla taky strach, zvlášť když jsem po vysazení antik. měla ms jednou za 2 měsíce, a vyšlo to v době kdy jsem na to nemyslela a nehlídala plodné dny.
20. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
chůvičky nám taky leží v koutě, když je potřebuju tak je zrovna nemám u sebe...cestovní postýlku mám u rodičů malý postýlky nesnáší tak v ní často není...
20. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem zjistila,ze je nepotrebuju,i kdyz jsme u nasich a venku,slysim ji z vrchu az dolu na zahradu...
cestovni postylka,mala ji nesnasi,nechce v ni byt ani omylem,spava na velke postlei
20. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ja si taky nenechala poradit,vsechno bylo nutne a najednou jsem zjistila,ze jsem jen zbytecne vyhodila penize
20. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já chápu, že se mu v ohrádce dvakrát líbit nebude, ale když udu prostě potřebovat něco uklidit a nebudu moct za nim lítat každý dvě vteřiny tak bych ho tam protě šoupla... chůvičky tak často potřebovat nebudu... ale jestli mi to tam manžel udělá tak aby to bylo pro nás obvatelný tak tam pojedu a chůvičky prostě potřebovat budu stejně jako tu postýlku... proto tedka zatim čekám... k čemu těch pár drobnejch použiju.... Jonáše v tom Kočárku zatim nechávám hodně naležato aby se moc nekroutil.... a přemejšlim, že ho spíš nějak upravim na jeho věk... protože jinak to neni špatnej kočárek
20. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
já ani židli kupovat nebudu...stejně u stolu moc nejíme tak by to bylo další heblo navíc...
20. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek