• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
chuvicky bude potrtebovat na to ze budes sedet pred karavanem,to ho snad uslysis ven ne,kdyz ja malou slysim z rodinyho baraku
20. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 mam po malym,zatim v ni byla tak 3x. vetsinou ji krmim v sedacce v obyvaku,ale pak tam pujde
20. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pochybuju že když malý nechce postýlku tak by byl v ohrádce...já dala před pohovku puzzle tak se tu může válet a do ničeho se nepraští... časem vyklidím poličky :confounded:
20. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
celkem se mi líbí i ta látka na normální židli jak se do toho posadí aby nevypadl nebo bude stačit ta židle z ikei
20. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett spis bych volila tu ikea zidli,ma i pultik,je levna...
20. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale až bude větší tak se uvidí, teď je to zbytečné
20. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac jeste k martinovi a Jondovi, našla jsem docela hezkou citaci a kraaasne to vystiohuje. martin je taky takovy,protoze kopiruej tatu,tak at to pak neděla Jonda svy ženě a dětem

jde hlavně o tvého syna, který přebírá vzorec chování od tatínka, takže, jak se chová tvůj muž k tobě a k němu teď, může se za pár let chovat syn k tobě i ke své partnerce a příjde mu to úplně normální, protože to zná z domova a tím vzniká ten nekončící řetěz
20. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ten kocarek vzala,uvidime.doufam,ze pani kdyztak splni co slibila,ze ho vez,e zpatky
20. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale jak to změnit, to martinovo chování.... a zrovna chůvičky bych využila i tady doma... zhruba pět metrů od karavanu je hospůdka (venkovní, takovej stánek pod střechou, ale bez zdí) a tam já bych si večer nachvilku zalezla měla u sebe chůvičku a věděla bych, že Jonášek nepláče a nebo, že pláče... dělá to tam tak víc lidí a ta jedna maminka měla chůvičky ještě loni a to už je tý její holčičce asi 6 let.... a tady doma bych je taky využila třeba večer když se uvelebim k televizi tak abych furt nebyla ve stresu a mohla se v klidu dívat a ne každou chvilku vypínat zvuk, že jsem něco zaslechla.. je to hrozný...
20. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si nezalezes do hospody,ale das si pivo prd karavanem

ja nevim,rikas ze nemas penize,ale zrovna tohle mi prijde zbytecny
a doma chuvy nezapinam vubec,na panelak jsou strasne citlivy a slysim spis hluk z venku,nez malou
20. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak v nejhorším ho budeš prodávat ty
20. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pett jo v podstate za stejnou cenu,tekze je to jedno.
ale doufam,ze jo. bodne mi i na plavani a tak,ze ma velky kos a dam to do nej,do golfkovyho pidi kosicku nedam nic
20. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by byla obrovská zábava... dát si pivo sama před karavanem... nene mám dva tisíce a chci koupit židličku a když zbyde na chůvičky tak budou i chůvičky.... ale co jsem koukala tak kdybych vzala bazarovky tak seženu jak chůvičky, tak židličku i cestovní postýlku nebo ohrádku....
20. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, když ti jde o zábavu to je pak těžko :sweat_smile:
20. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli chceš aby ty chuvicky k necemu byly a nechytaly ti tam signal okolnich chuvicek,na jedno pasmo jdou max tri,tak radeji investuj do digitalnich a to pak ty dva hvizdnou
20. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo to stihnout v době, kdy je malý vzhůru a v kočárku :slight_smile: tak to dělám já, ale piju kofolu
20. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett tak ja i to pivo. :wink: se stydím.
20. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pivo moc nemusím můj žaludek ho odmítá, jen po nějakém náročném jídle si dám :slight_smile:
20. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
muj zaludek odmita zase vino
20. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já mám ráda jen ve formě svařáku
20. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cekam az mi nasi dovezoou prcka
20. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych šla spát :unamused:
20. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ne,ale byla bych rada aby mala sla spat.
nevypada.
20. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych šla ráda spát s malým sám dlouho nespí :angry:
20. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin, k tomu osypání malého mě napadlo, nemá to z jahod? Vím, že jsi psala, že mu je dáváš. Jahody jsou dost alergenní, navíc se říká, že kojící matky by je neměly jíst právě kvůli možnému osypání mimin. Ale jinak Adam teď taky nějaké pupínky měl, vypadá, že opotničky. 3x jsem mu to před spaním namazalem Fenistilem a je to pryč.
Kač, ty chůvičky bych taky nedoporučovala žádné šunty. To radši počkat a našetřit. My je používáme každý den, protože máme byt ve dvou patrech, takže bych prcka neslyšela, když spí v ložnici (i jeho pokoj je nahoře) a my jsme dole. Myslím, že máme docela kvalitní a i tak chytáme sousedy, kteří bydlí v ulici o tři domy dál. V paneláku si to nedovedu představit. Podle mě se vyplatí investovat do lepších.
Cestovní postýlku jsme pořídili, když jsme u našich, tak aby tam měl kde spát. Navíc ji budeme potřebovat na cesty. Ale pochybuju, že v ní vydrží jako v ohrádce. To si myslím, že je fakt bezpečnější ho dát na zem na puzzle. Protože si dovedu představit ten řev, že je tam zavřený. To ho radši obmetu smetákem :wink:
20. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda taky víno nemám ráda... ale piíčko to jo to můžu :slight_smile: ... i když jsem za poslední rok a čtvrt měla dohromady piv asi deset.... jinak si kupuju nealko... tak já ho taky klidně ometu.. já teda nezametám já jenom luxuju u nás zametání nemá význam... třeba takovej vysavač se mu líbí... ale když budu mejt nádobí věšet prádlo nebo čistit klec potkanovi a nebo prostě dělat věci u kterejch za nim nemůžu běhat každý dvě vteřiny tak ho musim někam šoupnout... a když luxuju pokoj ve kterym zrovna neni... jako moc nebezpečnejch míst tam naštěstí nemám většina rohů je kulatejch... ale i tak....
20. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam aventove chuvicky,staly koem 3500 a chytaji jen co maji,zadne vedlejsi chivicky atd...jen je holt nejak neupotrebime
20. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co aby ti pomahal,ber ho k takovym cinnostem sebou
20. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek