• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ach jo Já mám podezření na to, že to moje dítě má prostě tasemnici nebo co... budí se prostě co vě až tři hodiny... spíš dvě :rolling_eyes: ... a vždycky hltá jak o závod.... mě příde, že už jse prostě velkej na to aby se mi tak často v noci budil.... tak jsem z toho trošku nervozní páč bych ráda spala víc než dvě hodiny v kuse.. pže mám furt pocit, že jsem zrovna zabrala a už zase vztávám... taky se hrozně bojim, že jak jsem v tom polospánku a beru malýho z postele že zavrávorám a upadnu nebo zakopnu.. no prostě bych mu nerada něco udělala.... jinak manžílek o víkendu dělal na karavanu.. řikal že to chce tak ještě jeden víkend mám tam sporák na plyn a kdybyste někdo věděl o ledničce na plyn tak mi o ní řekněte chci a chci... nemám tam elektřinu, takže asi nakoupim takový ty petrolejový lampy a těma budu svítit a zbytek musim mít na plyn... kamna mám vařič mám, ještě tu ledničku... já jí měla a já debil jí neměla kam dát když sme to prvně bourali tak jsem jí vyhodila.... jj děti mte šikovný... pam teda jako borec kluk :slight_smile: .. Jonášek se plazí už celkem zdárně a dneska jsem na něm pozorovala jak už se skoro sám dostane na kolínka :slight_smile: .... umí takovej jako dámskej klik se zvednutym zadkem :grinning: :grinning:
20. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase jsem nestihla střepiny...
lin kdysi jsem koupila švestkovou přesnídávku na zácpu, nakonec stačila jen šťáva a švestky jsem vytáhla až dneska chuťově jsou moc dobré..zdá se mi, že malý má z nadbytku mrkve zase zácpu, jenže nic jiného než mrkvovou šťávu teď nepil :frowning2:
nechala jsem otevřené dveře a zase tady nalezlo kdeco...
20. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonášek po tom co jsem začla dávat ovoce jako merunku a jablko tak už kadí hezky... a někdy až moc mi příde... včera a dneska odpoledne to měl dkonce takové řidší... skoro jako když byl novorozeně... furt nevim jak ho mám donutit pít... když to do něj rvu násilim (jak mi řekla doktorka, že tekutiny do něj prostě dostat musim) tak mi to stejně vyplivne to mu tu trubičku s tim pitim mám jako narvat až do krku nebo co???
20. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett tak cichlidy nemám a mít asi nebudu...vadí mi, že jsou tak útočné...mám ráda mírumilovné ryby :grinning: ...ale jinak upřímnou soustrast. Já mám převážně čichavce...perleťové, zlaté a medové, neonky....nějaký ancistrusy...ale hlavně hodně rostlin...takový zelený akvárium. Do baráku bych pak chtěla velkou nádrž...aspoň 1000 l a v ní Jižní Ameriku...ale to je jen sen
Mně kupodivu začal Kuba kadit líp teď když jsem vysadila ovoce kvůli té kopřivce....má jen mlíko a mrkev a kadí líp než předtím
20. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jsem ráda, že jsem ty střepiny nviděla... bych měla akorát další šokyngy...a to nemám zapotřebí.. vždycky z takovejchhle reportáží pak nemůžu spát.... ale asi mrknu na ty osmerčata ve středu nebo kdy... umíte si to přestavit???
20. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac Kuba když nechtěl pít tak jsem mu to dávala kapátkem od Vigantolu...bylo to sice na půl hodiny ale dostala jsem do něj klidně 30 ml najednou...a jak toho bylo málo tak to nevyplivoval jako ze lžičky
20. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobě se čichavci snesou s neonkama??? jako jo taky sme to měli v akvárku ještě se skalárama (to je kombinace :sweat_smile: ) no a hrozně se nám to všechno žralo... cichlidy jsou takový ty docela velký žlutý nebo oranžový???? jestli jo tak ty sme ve zverimexu měli úplně stranou od všech ostatních ryb a stejně žrali i samy sebe...
20. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne cichlidy jsou takový jiný, že jo.. to jsoutakový rznobarevný, ale ne výrazně jakoby prožkovaný nebo puntíkatý... nevimjak mám ten vzoreček popsat
20. čer 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac no to je spíš žrali ty skaláry....čichavci jsou celkem hodný. A hlavně neonky tam byly dřív, takže jsem celkem potlačila teritoriální chování. Nejsou to teda neonky ale tetry neonové...jen pro správnost...neonky pravé jsou dost háklivé to bych nechtěla. A akary patří mezi cichlidy ale těch je strašně moc....zrovna potoční akary jak psala pett jsou modré....ale jsou třeba cichlidy papouščí a ty jsou i červené a žluté...
20. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak takhle vypadalo akvárko před dvěma lety...aktuální fotku nemám
20. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu spát...můj zítra odjíždí pracovat do Pardubic tak tady budu na Kubu sama...tak potřebuju načerpat sílu :wink:
Dobrou
20. čer 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já věděla, že maj ty žlutý a oranžový ryby co sme měli zvlášt v názvu papouška.... :grinning: ...no skaláry byly šíený... ale podlemě teda nejnáchylnější jsou paví očka (nebo jak se jmenujou) ty sme měli nemocný nejčastějš
20. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin my spojili zbytek mírumilovných s mým dravým akváriem..nebyla jiná možnost, ale kominíci se dožili vysokého věku a čichavci jsou tam ještě teď :slight_smile:
na fotce je ještě jako mládě, skoro bez hrbu
20. čer 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
velké žluté a oranžové? to bude asi červený papoušek, ty mám 4 :wink: tady je
20. čer 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no toho sem myslela... to byly hrozný mrchy.... se žraly navzájem....
20. čer 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti jsou v klidu, tenhle zrovna nemá jednu zorničku, tak jsem ho už koupila..opravdová mrcha je kančík perleťový ti jdou po sobě, dokud se nezabijou... je na té první fotce úplně dole. jak to koupíš tak nepoznáš co to je a většinou jsem měla 2 samce...tak jsem kupovala ještě jedno akva
20. čer 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
momentálně ryby sežraly veškeré kytky a pustily se do likvidace umělých...nevěřila bych že jdou rozložit na jednotlivé části kdybych to neviděla..budeme muset provést úpravu akvária teď jsem na to nějak neměla čas s malým.. no nic asi půjdu spát
20. čer 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
he... tak židličku si sjedu koupit do ikey a cestovní postýlku už jsem taky našla celkem levně.... :slight_smile: ... podle mě to nemusí mít polstrovaný a já nevim co když si v tom dá akorát jídlo a zase pude ven....
20. čer 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi zase Jonáš budí co hodinu :rolling_eyes: ... ted jsem mu dala flašku... napřed se bránil... al pak jsem mu kapala to mlíčko do puy tak to cucal jako dudlík, alenepil a usnul hnedka ale furt tam heká a brouká a já nevim co... no má náký neklidný spaní
20. čer 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko

lin samozřejmě pokud máš barák a kopu místa,pak ji máš kam dát.
já v koupelnicce metr kkrat metr a pul,tezko ze.
a na sebe spotrebice takhlew velke zasane nedavam,jednak je to nebezpecne kvuli detem, a druhak kdyz zapraskam celou stenu prackou a susickou,kam pak dam ulozny prostro skrinek to uz teda netusim.

Jj švestková je mnam, davam ji na zacpu
21. čer 2010 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac k tý židli, zase je to o názoru. vím, že holky ji mají, a jsou spokojený.
já jsem chtěla polstrovanou,hlavně polohovací a s kšírana,at u něj nemusim stat a hlidat jestli z toho neleze
21. čer 2010 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vždyt ti to nikdo nebere.... já si koupim tuhle židli páč ho do toho budu dávat stejnak jenom na jídlo... bude nová.. nevim těch polstrovanejch bazarovek se bojim páč tam píšou, že jsou někde naprasklý... ale že se to dá za dvě za tři stovky vyměnit.... takže cenově je tohle pro mě to nejlepší.... no a nějaký břipoutání to má taky sice né kšíry... ale ted mi z toho ještě nikam nepoleze... jestli vůbec ho do toho tedka dám možná ještě počkám ten měsíc....
21. čer 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nerikam, ze mi to nekdo bere....
psala jsem svuj nazor. pro me je proste polstrovana zidle bezpecnejsi. viděla jsem,co dítka dokažou v židlích dělat.
a právě jde i o pozdější dobu,ne jen ted.

Samo, naprasklou a jakkoliv poskozenou bych nebrala,ale konkrene u vas v Praze je toliko bazarku a vsechno, ze bych je mozna i obesla a zkusila se podivat i tam.
21. čer 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my zidlicku uzili nejen na jidlo,ale i na malovani,tvoreni, skladani...
21. čer 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co taková ta dřevěnná,některé mají i měkké polstrování a dá se rozlozit na malou židličku a stoelček??
21. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. čer 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta dřevěná mi příde taková hrozně neskladná... neměla vych jí už skoro kam dát v tom našem bytečku... kde tady v praze máme bazárky to vůbec netušim... vim o oblečení....ale jinak znám obchody jenom s novym zbožím a jeden bazarovej... koukala jsem na netu.... ale jak to nevidim osobně tak se mi to prostě objednávat nechce... tu postýlku si snad ososbně ještě skouknu....
21. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura ona ta zidlicka je prave mala,uzka......mozna i jak ta ikeacka
21. čer 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac:my se také pokazily,dopůlnoci spí, a od půlnoci se mi budí po hodině, či dvou, je to na bednu, tak dneska se mu chci extrémně věnovat, ayb by byl tak utahaný(nevím kdo bude ví :grinning: ) a ještě pár takových nocí, a jedu kupovat flašku, a to tak krásně spinkával :angry:
21. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli noc OK,malý se vzbudil po 1hod a pak jedl až v 5.Takže celkem luxus.Ale vstáváme pořád v 5.30-6hod.A máme v bytě celkem zimu-už netpí a venku je jen 12st.Tak jsem oblíkla teplé dupajdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek