Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
raakosnicek
21. čer 2010
mala nad ranem mela mejdan,nevim kolik bylo,mozna 4 nebo pet??venku uz byl osvetlo,skakala tam na brise a delala kraviny.
zdenka33
21. čer 2010
ahojky holky....zase jsem tu přes víkend nebyla a vy jste teda ukecanýýýýý!!!!!Miska psala z dovolený...to je bezva,že si na nás vzpomene!!!O nocích už nic neříkám ..také máme začarovanou 1 hodinu...pak ten spánek stojí zaprd!!!!! 😞
@pampusik77 ..to jsou změny vid...před nedávnem si zapínala klimu...a já jsem na první letní den topila :-p :-p :-p ..Hrůůůůza
raakosnicek
21. čer 2010
Zdeni tady lije.....nez jsem přišla ze školky, byla jsem jak vodník
raakosnicek
21. čer 2010
ale aspon mame doma jen 25 stupnu a ne 30
zdenka33
21. čer 2010
tady taky od rána lije 😞 😞 😞 ..tohle léto určitě celé propršííííí :-p ..už mně to fakt sere!!!!!!
zdenka33
21. čer 2010
Jinak jsme v neděli byli u kamarádky......měli doma kočičku a rybičky.No to jste měli vidět Adrianku miluje akvárko....takže asi budeme zařizovat akvárko.Kočičku nemůžeme protože moje alergile na kočky je mooooc veliká.....
xkacatkox
21. čer 2010
u nás také prší, je to super letní den 🙂 kokám, že ty naše listopadátky mají tu 1hodinu tak rádi 😃
zdenka33
21. čer 2010
@xkacatkox no ani nemluv,ale dneska spinkala s tatínkem..takže si užil 🙂 🙂 🙂 🙂 to aby věděl jaké to je 😉
xkacatkox
21. čer 2010
@zdenka33 jé to máš fajn, u nás by to neprošlo, ale o víkendu ho ráno vzal, a já mohla ještě hodku chrupkat, dneska mu dělám zátěžový den, aby byl moooc utahaný a uvidíme jak bude večer spát
raakosnicek
21. čer 2010
ja varim male rajskou,jsem zvedava.
pampusik77
21. čer 2010
@raakosnicek já ji mám v plánu zítra.O víkendu už jedl vařené doma a chutnalo mu.
pampusik77
21. čer 2010
@zdenka33 to mi povídej,abychom ještě nevytahovaly zimní fusaky 😃 😃 Ale pořád lepší se přioblíknout,než taky chcípat horkem 😃
raakosnicek
21. čer 2010
no rajska, jen jsem rozvarila rajcata,prisladila glukopurem a crcla trochu mlika,rozmichovala v tom testoviny a pridala maso
zdenka33
21. čer 2010
@pampusik77 jo jo ty vedra byly až až :-p :-p :-p potila jsem se jak debil.....no hrůza..to už jsem si říkala,že budu hubnout nebo začít cvičit...no a zase nic nejsem ještě naladěnááááá...takže to odkládám na neurčito 😃
pampusik77
21. čer 2010
@raakosnicek a jak jinak jim to chceš vařit??Já to chci dělat úplně stejně 😉
zdenka33
21. čer 2010
Rajskou bych si taky dala,takže zařadím do týdeního jídelníčku.Dneska jsem uvařila bílou polévku a palačinky.
zdenka33
21. čer 2010
@pampusik77 ty už zkusíš Filípkovi uvařit rajskou????
pampusik77
21. čer 2010
@zdenka33 já taky odkládám hudnutí na neurčito.Pro mě je priorita kojení a sebemenší pravděpodobnost,že bych o mlíko přišla mě od toho zrazuje.Takže raději tlustá ale spokojená a ne nervní.Manža je zvyklý na mé proporce(tada až na velikost prsou-ty mám fakt obry 😃 )
raakosnicek
21. čer 2010
pampu no mouku muzou,tak nejak jako nam,bobkovy list taky muzou, jen proste nesolit
pampusik77
21. čer 2010
@zdenka33 on zatm zvládá veškerá jídla a tak si říkám proč nezkoušet.Zatím na nic neměl reakci.Jsem hold taková akční máma a maluchovi chutná.Tak zkouším a zkouším.
zdenka33
21. čer 2010
@pampusik77 tak to mi povídej prsa snad 10 :-p ,kdo to má tahat.....ale záda mně vůbec nebolí 🙂 Zatím.Přesně jak říkáš radči kojit než se stresovat 🙂
pampusik77
21. čer 2010
@zdenka33 mě záda pobolívají,ale není to tak strašné.Ale budu se objednávat na masáž-se taak těším
zdenka33
21. čer 2010
@pampusik77 to je dobře,že tak vaříš! já mám pořád strach jí něco dávat aby se mi zase neosypala.Jsem ráda,že jsme se tet dali trošku dokupy 🙂
zdenka33
21. čer 2010
@pampusik77 Jééééééé masáž a nebo kadeřnice ta by taky neuškodila 😃 😃 😃
pampusik77
21. čer 2010
@zdenka33 to se ti nedivím.
pampusik77
21. čer 2010
zdeni-mám v plánu oboje.Odpoledne budu volat a objednávat se,ale musím to sklubit s manžovýma šichtama.Nejlépe po noční a odpoledne bude jen moje.Tento týden mám v plánu babinec-to zase musí mít ranní 😃 😃
zdenka33
21. čer 2010
Taky bych ráda už šla ke kadeřnici jenže jsem tak líná,že nevystrčím zadek z domu :-p :-p :-p :-p :-p
kacamura
21. čer 2010
jé dejte mi kus velikosti já mám je tedka o číslo.... jedno je asi dvojka a jedno trojka vypadá to příšerně 😢 😢 😢
xkacatkox
21. čer 2010
mě kadeřnice jezdí za mnou domů, což je moc fajné 😉 dneska jsem doslova utahala dítko, pořád jsme hráli, a blbly, pak oběd a padnul za vlast, parkrát cucnul a byl v limbu, tak snad se nám to vrátí v noci a bude spinkat, asi holt potřebuje více blbnout, v kočárku se nudí, a taktoto bylo fajn, jinak uspávám cca hodku
Zdeni co to máš za bílou polévku, já su kuchař antitalent, tak se ptám
zdenka33
21. čer 2010
jmenuje se kulajda každej tomu říka jinak 🙂