• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
mala nad ranem mela mejdan,nevim kolik bylo,mozna 4 nebo pet??venku uz byl osvetlo,skakala tam na brise a delala kraviny.
21. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky....zase jsem tu přes víkend nebyla a vy jste teda ukecanýýýýý!!!!!Miska psala z dovolený...to je bezva,že si na nás vzpomene!!!O nocích už nic neříkám ..také máme začarovanou 1 hodinu...pak ten spánek stojí zaprd!!!!! :frowning2:
@pampusik77 ..to jsou změny vid...před nedávnem si zapínala klimu...a já jsem na první letní den topila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Hrůůůůza
21. čer 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tady lije.....nez jsem přišla ze školky, byla jsem jak vodník
21. čer 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale aspon mame doma jen 25 stupnu a ne 30
21. čer 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky od rána lije :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..tohle léto určitě celé propršííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..už mně to fakt sere!!!!!!
21. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme v neděli byli u kamarádky......měli doma kočičku a rybičky.No to jste měli vidět Adrianku miluje akvárko....takže asi budeme zařizovat akvárko.Kočičku nemůžeme protože moje alergile na kočky je mooooc veliká.....
21. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás také prší, je to super letní den :slight_smile: kokám, že ty naše listopadátky mají tu 1hodinu tak rádi :grinning:
21. čer 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no ani nemluv,ale dneska spinkala s tatínkem..takže si užil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to aby věděl jaké to je :wink:
21. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jé to máš fajn, u nás by to neprošlo, ale o víkendu ho ráno vzal, a já mohla ještě hodku chrupkat, dneska mu dělám zátěžový den, aby byl moooc utahaný a uvidíme jak bude večer spát
21. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja varim male rajskou,jsem zvedava.
21. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek já ji mám v plánu zítra.O víkendu už jedl vařené doma a chutnalo mu.
21. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 to mi povídej,abychom ještě nevytahovaly zimní fusaky :grinning: :grinning: Ale pořád lepší se přioblíknout,než taky chcípat horkem :grinning:
21. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rajska, jen jsem rozvarila rajcata,prisladila glukopurem a crcla trochu mlika,rozmichovala v tom testoviny a pridala maso
21. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 jo jo ty vedra byly až až :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: potila jsem se jak debil.....no hrůza..to už jsem si říkala,že budu hubnout nebo začít cvičit...no a zase nic nejsem ještě naladěnááááá...takže to odkládám na neurčito :grinning:
21. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek a jak jinak jim to chceš vařit??Já to chci dělat úplně stejně :wink:
21. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rajskou bych si taky dala,takže zařadím do týdeního jídelníčku.Dneska jsem uvařila bílou polévku a palačinky.
21. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 ty už zkusíš Filípkovi uvařit rajskou????
21. čer 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já taky odkládám hudnutí na neurčito.Pro mě je priorita kojení a sebemenší pravděpodobnost,že bych o mlíko přišla mě od toho zrazuje.Takže raději tlustá ale spokojená a ne nervní.Manža je zvyklý na mé proporce(tada až na velikost prsou-ty mám fakt obry :grinning: )
21. čer 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampu no mouku muzou,tak nejak jako nam,bobkovy list taky muzou, jen proste nesolit
21. čer 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 on zatm zvládá veškerá jídla a tak si říkám proč nezkoušet.Zatím na nic neměl reakci.Jsem hold taková akční máma a maluchovi chutná.Tak zkouším a zkouším.
21. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 tak to mi povídej prsa snad 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,kdo to má tahat.....ale záda mně vůbec nebolí :slight_smile: Zatím.Přesně jak říkáš radči kojit než se stresovat :slight_smile:
21. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 mě záda pobolívají,ale není to tak strašné.Ale budu se objednávat na masáž-se taak těším
21. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 to je dobře,že tak vaříš! já mám pořád strach jí něco dávat aby se mi zase neosypala.Jsem ráda,že jsme se tet dali trošku dokupy :slight_smile:
21. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 Jééééééé masáž a nebo kadeřnice ta by taky neuškodila :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 to se ti nedivím.
21. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni-mám v plánu oboje.Odpoledne budu volat a objednávat se,ale musím to sklubit s manžovýma šichtama.Nejlépe po noční a odpoledne bude jen moje.Tento týden mám v plánu babinec-to zase musí mít ranní :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych ráda už šla ke kadeřnici jenže jsem tak líná,že nevystrčím zadek z domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé dejte mi kus velikosti já mám je tedka o číslo.... jedno je asi dvojka a jedno trojka vypadá to příšerně :cry: :cry: :cry:
21. čer 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě kadeřnice jezdí za mnou domů, což je moc fajné :wink: dneska jsem doslova utahala dítko, pořád jsme hráli, a blbly, pak oběd a padnul za vlast, parkrát cucnul a byl v limbu, tak snad se nám to vrátí v noci a bude spinkat, asi holt potřebuje více blbnout, v kočárku se nudí, a taktoto bylo fajn, jinak uspávám cca hodku
Zdeni co to máš za bílou polévku, já su kuchař antitalent, tak se ptám
21. čer 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmenuje se kulajda každej tomu říka jinak :slight_smile:
21. čer 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek