• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 aha, tak to znám, já dělam žampionovou, jak ji děláš ty?
21. čer 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: u nás je celkem teplo a neprší...už jsme byli venku nakupovat.Noc dobrý ale u mě v posteli :wink: už mi v noci nejí zato dost pije čajík.Pamp:jste šikulky :slight_smile: :slight_smile: kubík už taky leze ale nestaví se,i jsem ráda má dost času,pořád mám strach ,aby neměl křivý nožky jako mel Jareček...tak ho vůbec nebudu učit chodit za ruku. počkám až sám se rozejde :slight_smile: Jídlo nic moc ,pořád se v tom plácáme :cry: Kojit pomalu přestávám,není zájem :frowning2:
21. čer 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura Dopadla jsem úplně stejně, jedno prso o číslo větší, druhé menší, fakt krása :grinning: Mně se to stalo po zánětu, tam, kde byl, se mi pak začalo dělat míň mlíka a už to tak zůstalo. Nejlepší je, když z toho menšího ještě nakojím, to se pak nedá jít skoro ven.
21. čer 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr já ho taky nevodím za ruce,je to plně na něm,ale ty kreace co dělá.....
21. čer 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky mě přijde, že mám prsa menší, snad až přestaneme kojit vrátí se to k normě, ale jak to tak vidím, i naši si ztoho dělaji srandu, že budu kojit ještě ve škole :grinning:
21. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox hi hi hi :cry: :cry: :cry:
21. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vam prsa pujcim kdo chcete,klidne pulku
21. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen si je pěkně nech , nám stačí :slight_smile: po ránu bych mohla dělat reklamu na silikon, ovšem během dne na hladovou kozu :grinning:
21. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vam dam nejden prsa,vseho pulku. nějak mi přebývá
21. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já bych taky dala půlku-zadku,břicha stehen....... :grinning:
21. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé já zase pneumatiku :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
se zblázním takhle jsem jí našla!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tahle je lepšííííííí!!!!!!!!
21. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rohlík na cucky......
téda, tady je to samá aukce :grinning: člověk neví co by bral dřív, mě se kojením pdařilo zhubnout, máme 8kg dole, od hmotnosti kterou jsem měla před těhu, jen je blbý, že je vše velké, ale člověk nechce nic kupovat když po kojení zase přibere :grinning: ¨
dítko už mám vzhůru, už si hrajeme
Mně ještě Ada od 10 nezabrala :frowning2: :frowning2: :frowning2: takže čekám na známku únavy
21. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
známky únavy mají akorát rodiče :frowning2: až se mě manža zeptá co chci k narozkám, tak mu řeknu vyspat se, akorát je pech, že musím vydržet do listopadu :angry:
21. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
už spinkáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak to já se v noci už vyspím,když jsem unavená tak Luky vezme službu za mně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Díky bohu...s flašky si dá i v noci takže odstříkám
21. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 téda, tak to máš fajn, tiše závidím, flašku nevezme ani za boha,
21. čer 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jsem fakt ráda protože už v tom nejsem sama a může pomoct i tatínek :slight_smile: Jen jsem se bála aby baštila s prsu...naštěstí to klaplo :dizzy_face:
21. čer 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se vrátila z ikey... mám židličku a už jsem zkoušela jestli v ní umí sedět a pohoda :slight_smile: ... musela jsem jet manželovim autem páč si pučil klíčky od mého vozu a nemohl je najít a hádejte co když jsem se vrátila koukám, že na skle mého auta je přilepenej nákej papírek... no zkrátka a dobře manžel ty klíče ztratil nebo je nechal v zámku auta a nějakej poctivec ty klíčky vrátil na policii místo toho aby auto ukrad a odjel :slight_smile: tak jsem ráda (no on by tu plechovku už stejně nikdo nekoupil) a strašně se divim, že se ještě dneska v praze najdou poctivci... a tchýně koukala v tom bazárku po židličce a měli tam akorát za 2200,- takže je to zlé.... taky jsem v noci zkoušela dávat mlíko z flašky napřed se vztekal a vzpouzel ale pak jsem mu tam začla to mlíko do tý pusiny kapat a on se chytil nakonec... nevypil nic a zase usnul :grinning: ... no je toho moc musim ještě na poštu a do spořky jinak mi už asi vypnou net tak zatim :grinning:
21. čer 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: kubík je dnes zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: bud si válí sudy v peřinách nebo staví mosty na zemi :grinning: už si tak hraje aspon 2hodky,jen občas musím zakročit,když má v pusině něc co tam nepatří :grinning:
21. čer 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: už to dělám hodku!!!!
21. čer 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééé no to je šikula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale říkala jsi že Kubík je hubenour...ale stehýnka má k nakousnutíííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no jo,špíčky tam má..... :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr šikula a krásné stehýnka :grinning: :grinning: :grinning:

Holky už máme jadýrka a nemusíme na kyčle!!!!!JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
21. čer 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme doma z města.
musela jsem koupit novou plastenku, bo ji maly ve skolce dneska celou zavalel bahnem a roztrhal.
21. čer 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já doufám,že je vše taky ok.protože když jsme tam byly naposledy tak říkal,že na jedné začínají a nadruhé ještě né....no a pak říkal....co mně překvapilo,že máme přijít až za půl roku..takže náštěva až v září :unamused:
21. čer 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek