• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Jadyrka mají mylsím čas do roka??????????jestli matne vzpominam,my byli v dubnu, to melůa mala 7mesicu a uz byly
21. čer 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no určitě ví co dělá....není žádnej nováček!!!!
21. čer 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasny...
jen ja mam takovou blbou vlastnost,ze cokoliv se tyka zdravi deti nebo neceho,co nemaji,nebo prebyva...tak hned studuju na netzu,jestli to tak fakt je a dr nedela kravinu a neceka zbytecne atd...
21. čer 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
důvěřuj...ale prověřuj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni-já jsem pořád chodila v 6týdenních intervalech.Tak to mají zase tady.Prý aby se nhodou něco nezměnilo a pak už nebylo pozdě.
21. čer 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani ne proveruj,ale proste porad mam pocit,ze u nas doktroi jen tak neco nerikaji,proste prijde pak a pak se uvidi....ja rada vim,co nas muze cekat.
21. čer 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampu vidis,ja treba na gyndu chodila obden(do nemocnice)byla jsem tam v pondeli akutka,ze krvacim jasnou krvi,dr dela utz a rika,to bude z delozni cinnosti(taky jo,mela jsem bolesti po10minutach)krizaky a pak mi dr jen tak posle domu a rika to je dobry.no ve stredu uz jsem jela
21. čer 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nás na jadýrka objednal na půlrok a ted už tam nemusíme páč jadýrka taky byly :slight_smile: ... nevim na kdy by nás objednal příště.... ale napřed sme byli asi 14dní po porodu pak ještě za měsíc pak ve čtyřech měsících a pak v půl roce... ktr fakt šikula :slight_smile:
21. čer 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam je kontrolovali v porodce kdyz jsme sli domu,to mela mesic, pak jsme sli za sest tydnu a pak za tri mesice.
dalsi ko kdyby nebyly by byla zase za tri.
21. čer 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacj akou barvu mas tu zidli??bilou?
21. čer 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene koupila jsem modrou... ale ani ta bílá by nebyla špatná... ten pultík se k tomu totiž moc nehodí.... he dneska se budu učit další jídlo.... manžel ukáže a příště já sama.... jídlo je drahý tak bych to nerada zkazila aby sme to pak nevyhazovali... jsem zvědavá jestli to umí manžel... ale ten na co sáhne v kuchyni to semu daří :slight_smile:
21. čer 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo chlapi v kuchyni,to je vetsinou symfonie chuti,neboji se experimentovat....

at te k tomu pusti,on bude jen dirigovat a rikat co a jak.
21. čer 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak je??? Delší dobu sem tu nebyla, nějak nezbyl čas... :unamused: Co nového???? Romča eště neleze a už se snaží zapírat na nožičky...
21. čer 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem náká strhaná z dneška.... ty klíčky od auta mě dostaly... rychlo proběhnout ikeu pak rychlo ještě tesco a rychle dom... páč manžel potřeboval auto jinak bych se zdržela :grinning: .... a pak hnedka rychlo na poštu do spořky a na nákup... no ale aspon už se nemusim bát, že mi odpojej net... to bych umřela...
21. čer 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
heee nefunkcni net,vzdycky si rikam,jak to v pohode dam.
pak ma upc nejaky vypadek a uz je zle a nevim co bych. sedim a furt zkousim,jestli to uz jede
21. čer 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky se mi stává, že to sem tam nejde.. tak celá nervózní u toho sedim a čekám většinou se ničeho nedočkám a pak restartuju... a pak mi postupně ty stránky naskáčou... jdu koupat... ted sme spolu blbli tak měl záchvaty smíchu :grinning:
21. čer 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja chtela taky cvicit a koupat,nez jsem dokecala na icq,otocim se aa mala tuha
21. čer 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox ještě aby to tak fungovalo :wink:
21. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to nepřečtu.... :frowning2: ... nechci se pořád někde registrovat... co tam je???
21. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura Každé dítě je osobost a má své individuální potřeby. Na tom, když chce dítě krmit po dobu prvních tří měsíců, není nic neobvyklého. Protože je malé, potřebuje mléko častěji, aby se zasytilo. Kromě toho však může být celá řada příčin, proč se Vaše děťátko v noci budí.

Může to být proto, že
Má hlad nebo žízeń.
Nerostou mu zoubky?
Překontrolujte teplotu v místnosti, není mu třeba zima?
Pokud Vašemu děťátku není dobře (například má zvýšenou teplotu), může i to být jednou z příčin, která ho vyrušila ze spaní.
Nebo jen chce být u Vás a užívat si Vaše objetí.
Jak to zlomit?
To, zda se Vaše děťátko potřebuje v noci budit nebo ne, souvisí s věkem.

Novorozenci se potřebují v noci budit, protože mají malé bříško, které pojme najednou jen omezené množství mléka. Aby pokrylo své nutriční nároky, musí se takto malé dítě krmit ve dne i v noci v pravidelných intervalech.

Větší děti a batolata se někdy ze zvyku budí v noci na krmení, i když to už dávno nepotřebují. Abyste ho tento zlozvyk odnaučila, pokuste se zkrátit a omezit jeho spánek přes den, takže bude více unavené a bude se potřebovat v noci více vyspat. Když bude navíc přes den častěji vzhůru, bude se muset víc najíst, takže se Vy pak nebudete muset bát, že bude mít v noci hlad, když o nějaké to krmení přijde. Nebo se můžete pokusit ukonejšit ho jinak, třeba objetím nebo dudlíkem.
21. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
oční krmení
Každé dítě je jiné, takže zatímco některé potřebuje krmení v noci jen dokud je malé, jiné chce krmit v noci ještě hodně dlouho. Neexistuje žádné jasně psané pravidlo, spolehněte se prostě na instinkt a naslouchejte svému dítěti. Pokud budete potřebovat s něčím poradit, jsme tu pro Vás!
Proč se mé děťátko pořád budí v noci kvůli krmení?
Každé dítě je osobost a má své individuální potřeby. Na tom, když chce dítě krmit po dobu prvních tří měsíců, není nic neobvyklého. Protože je malé, potřebuje mléko častěji, aby se zasytilo. Kromě toho však může být celá řada příčin, proč se Vaše děťátko v noci budí.

Může to být proto, že
Má hlad nebo žízeń.
Nerostou mu zoubky?
Překontrolujte teplotu v místnosti, není mu třeba zima?
Pokud Vašemu děťátku není dobře (například má zvýšenou teplotu), může i to být jednou z příčin, která ho vyrušila ze spaní.
Nebo jen chce být u Vás a užívat si Vaše objetí.
Jak to zlomit?
To, zda se Vaše děťátko potřebuje v noci budit nebo ne, souvisí s věkem.

Novorozenci se potřebují v noci budit, protože mají malé bříško, které pojme najednou jen omezené množství mléka. Aby pokrylo své nutriční nároky, musí se takto malé dítě krmit ve dne i v noci v pravidelných intervalech.

Větší děti a batolata se někdy ze zvyku budí v noci na krmení, i když to už dávno nepotřebují. Abyste ho tento zlozvyk odnaučila, pokuste se zkrátit a omezit jeho spánek přes den, takže bude více unavené a bude se potřebovat v noci více vyspat. Když bude navíc přes den častěji vzhůru, bude se muset víc najíst, takže se Vy pak nebudete muset bát, že bude mít v noci hlad, když o nějaké to krmení přijde. Nebo se můžete pokusit ukonejšit ho jinak, třeba objetím nebo dudlíkem.
21. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura se mi to nechtělo rozepisovat :grinning: :grinning:
jeee tak koukam s Pampu skoro zároven
21. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly chrupe porad, manza pujde na nocni a mala tu zas bude delat brajgl,uz to vidim.
21. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už chrníme a mynža kouká na fotbal a hraje na mobilu a já sedím u kompu-to je romantika.Se taaak těším na dovču na chalupě.
21. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez televize a bez compu,to bychom na chvili potrebovali,ale mam tucha,ze bychom se asi zabili
21. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji... no musim na to přijít :slight_smile: čím to... mě příde, že se poaždý budí kvůli něčemu jinýmu... večer máme kolikrát v pokoji vedro tak ho nepřikrejvám, ale k ránu už je tam mín teplejc... tak mu vždycky sahám na ručičky a nožičky když je má teplý nechám jak je když ne přikrejvám... manža zachvilku dorazí jdu mejt jahody :slight_smile:
21. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já ji dám dudlík a za hodinku zase řev!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek