• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ja jsem zjistila ze at ji dam napic taje nebo mlika,je to jedno. pije
zacinam davat na prodej veci po male,tak kdyb nekdo pak vedel o holcicce narozene terminem listopad,budou nextovy veci k odberu
21. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
už spííííí i nejmenší svišt
21. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tedka budu zkoušet v noci nekojit a udělám vždycky mlíčko do flašky a zkusim ho ududat tim... jestli to pude... včera to napoprvý vyšlo... a pak už jsem to myslim nezkoušela páč jsem byla v polospánku a to jsem byla ráda,že jsem došla k postýlce... ale začnu :slight_smile:
21. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni koukala jsem na fcb na video...Adrianka je nádherná...a už taky plánuju někam zajít koupit balónek...třeba by to Kubu na chvilku zabavilo :D
V noci se zase budil po hodině...zkoušela jsem dudlík a všechno ale řval dokud nedostal mlíko....asi jak teď nic nedávám k jídlu kromě mrkve kvůli té vyrážce tak má hlad. Dneska jsem ho nechala hrát na elektrický klávesy a byl úplně u vytržení. Jo a taky má oblíbenou zábavu...zaparkuju kočár na zahradě pod strom a on trhá lístečky :D
Rak...ještě k té sušičce...je jasný že v paneláku to nejde...ty koupelny jsou akorát na vanu a umyvadlo...taky jsme pár let bydleli v paneláku. Ale třeba my jsme jeden čas žili ve Švédsku a tam má každý bytový dům svou prádelnu kde jsou čtyři pračky a čtyři sušičky a ještě něco jako mandl. Takže si na papír ve vchodu akorát napíšeš termín kdy tam chceš jít a můžeš narvat prádlo do všech praček pak usušíš a vymandluješ....no pohoda a doma ti to nezabírá místo. Jenže to v Čechách kde se kradou i kolíčky ze šňůry prostě nejde...
21. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
takové prádelny a sušičky byly za komančů u našich ve sklepě a pak to někdo rozkradl.A mandlování mě bavilo.
21. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 balonek u nás tet vede je to její oblíbená hračička....ale uvidím jak dlouho balonek vydrží dávám mu tak 5 dní :unamused: a co ta vyrážka ještě jí máte??? My jsme s tím taky tet bojovaly jenže nevím z čeho to má :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin nám nastesti schne pradlo tad rychle,vecer povesim a rano je suchy.
21. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni vyrážka už je lepší...ale taky nevím z čeho byla takže od zítřka začnu pomalinku dávat zase ovoce a uvidím. dnes jsem koupila skleničku kuřecího masa...ta cena!!! Přes 45 Kč! Fakt mazec....
Jo a i lehátko mám stejný...jak se Adriance líbí ty vibrace? Mám pocit, že to Kuba ani nezaregistroval tak už to nezapínám.
No on to v tom Švédsku ani mandl nebyl...taková velká skříň, do které se navěšely trička, kalhoty, košile na ramínka a pak z obou protilehlých stran foukal horký vzduch, který to krásně vyžehlil...takže bez práce...jen navěšení na ramínka a pak už s tím na ramínkách zrovna do skříně. Hned jak jsme se vrátili jsme to tady sháněli, ale bylo nám řečeno, že nic takovýho v ČR neexistuje....
rak jj...uschne...teď se dá sušit venku...vadilo mi to v zimě kdy to zbytečně zabíralo místo...
21. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nemame balkon,takze susim i ted doma.
a mandl jooo ten bych brala,nesnasim zehleni,zehlim jednou za mesic (nekdy ani to ne)az proste fakt neni co vytahnout.jeste ze mame tolik hader
21. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hee Zdeni,ten balonek je větší než malá ne?
21. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí

@lin18 vibrace taky nezapínáme...nemá to efekt...jako u vás :frowning2: ...co jsi mazala na tu vyrážku?Adě ještě zustala taková hrubá kůže,ale není to vůbec zarudlý jen drsný :unamused:
21. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já akorát čekám na nějaký hody....protože nevím kde jinde sehnat naplněný heliem.
Holky vy máte tak šikovný děti...Kubík se ještě ani neplazí....mám pocit, že je zaostalej jak vás tady pořád čtu co už prckové dovedou....
21. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 nemazala jsem ničím...jen po koupeli místo olejíčkem jsem dala Excipial....a trošku to má taky...dávám tomu tak týden pak uvidím...naštěstí to neměl na obličeji....
21. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme to neměli na obličeji jen na rukou a hrudníčku :frowning2:
21. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem koupila na promázání olivový olej z lékarny
21. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda až na bříšku a zádech a taky trochu na krku
Dneska jsem se dívala když nahatej seděl...on se totiž nemůže sám posadit, protože má strašně velký břicho....kdyby měl kalhoty s páskem tak mu poleze přes pásek jak padesátiletýmu chlapovi :grinning:
21. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já musim Jonáška objednat na kožní kvůli tý hlavě... má nahlavě cosi... vypadá to trochu jako atopák, ale má to jako žlutý stroupky a vždycky se dělá jako kolečko a to se rozšiřuje a u vnitř se to hojí... nějam mi na to nnic nefunguje jenom když mu to olízne ppes tak tomá druhej den hnedka lepší :grinning: .... jé to by bylo super taková velká prádelny, ale tady by to fakt nevydrželo :frowning2: ... jsem si vždycky představovala ještě jak jsem chodila na střední, že bych chodila takhle do prádelny a než se mi to vypere tak bych se tam mohla učit... no ale tedka jsem ráda, že mám pračku doma...
21. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, kač ty stroupky na hlavě bývají má se to namazat olejíčkem a potom vyčesat malý to má taky teda jestli je to ono..
dneska jsem se konečně dostala do obchodu na golfky jsem zvědavá co koupím...s plikem se mi jezdilo divně kolečka byly jako zaseknuté, pak se mi líbil quinny zapp, ale ten má jen polohu sed, prý se dá přes mimibazar došít polohování a potom casuaplay downtown s tím se jezdilo parádně, zítra vezmu malého a budem zkoušet
21. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevim co myslíš on už jednou měl na hlavě něco podobnýho ale to byly takový mapy loupající se kůže.. na to mi doktorka poradila imazol a za tejden po vyčesávání to bylo dole.... ale tohle když bych chtěla vyčesat nebo odloupnout tak to pude do krve :frowning2: ...
21. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude asi to samé, mimina to mívají a má se to vyčesávat, někde jsem četla, že se z toho může rozvinout ekzém. teď si ani omylem nevzpomenu jak se to jmenuje..
21. čer 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé holky,ještě nespíte???u nás už je půlnoc a já mám konečně chvílu pro sebe!!!
21. čer 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě ne, ale brzo půjdu
21. čer 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten náš Kubík je jak pejsek :slight_smile: pořád leze za mnou,já ho dám k tatkovi a on je raz dva opět u mě :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted se chystám do postele... manžel byl dneska doma udělali sme ty ovocný knedlíky... martin to dělal prvně a byly výborný.... ještě jich pár zbylo na zejtra
21. čer 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych si dala :slight_smile: co židlička??jak se líbí Jonáškovi?
21. čer 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já malého nemůžu dát z ruky, jinak řve...ale dneska byl půl dne sám ani si nevzpomněl.. no nic jdu spát, v 1 se mi bude stěhovat do postele :confounded: vždycky se napije, usne a za chvíli je vzhůru tak ho vezmu k sobě jinak bych spala v sedě...
21. čer 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si kubíka taky beru do postele ,asi nás mimča chtějí mít u sebe :slight_smile:
21. čer 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

KAc to je pravděpodobně seboroya.
mazat olejickem,nechat chvilku tak a pak vycesat,bud kartackem, nebo nam dr radila normalnim hrebinkem a po plose jet proti tem stroupkum...
maly to mel rozdrypane do krv strasne,hrozne bolaky a krvavou hlavu.jestli najdu fotku,tak hodimm.
ted mizim do skolky
22. čer 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.... normálně nevycházím z údivu... Jonášek se včera tradičně vzbudil okolo půl jedenácté.... a když pak zase usnul tak já normálně naspala asi 4,5 hodiny v kuse... to už se mi děsně dlouho nestalo jsem se hrozně divila :slight_smile: .... Jonáš si na židličku bede muset trochu zvykat... ne že by se mu tam nelívbilo, ale neni zvyklej tolik sedět tak se po nějaký době začal trošku vztekat nevim proč, ale myslim, že už nechtěl sedět... zvykne si páč se mu v ní jinak docelalíbí... jéje... a to ho to nebolelo???? já mám pocit, že o tom Jonášek skoro neví páč mi příde,že ho to nesvědí, ale nechci mu rozdrápat hlavu
22. čer 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.... normálně nevycházím z údivu... Jonášek se včera tradičně vzbudil okolo půl jedenácté.... a když pak zase usnul tak já normálně naspala asi 4,5 hodiny v kuse... to už se mi děsně dlouho nestalo jsem se hrozně divila :slight_smile: .... Jonáš si na židličku bede muset trochu zvykat... ne že by se mu tam nelívbilo, ale neni zvyklej tolik sedět tak se po nějaký době začal trošku vztekat nevim proč, ale myslim, že už nechtěl sedět... zvykne si páč se mu v ní jinak docelalíbí... jéje... a to ho to nebolelo???? já mám pocit, že o tom Jonášek skoro neví páč mi příde,že ho to nesvědí, ale nechci mu rozdrápat hlavu
22. čer 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš :slight_smile: a bude to s tím spaním pořád lepší!!Mě Kubík spal celou noc :slight_smile: asi jednou se probudil ,dala jsem ho ke mě do postele a spal dál...žádný chování se nekonalo :slight_smile: ted kolem 7 papinkal a spí dál,jedeme dnes do Brna ,tak at je vydadanej :slight_smile:jo děcka nechcou moc sedět..mají rádi pohyb :slight_smile: já malýho posadím a on je hned na bříšku a leze za zábavou :grinning:
22. čer 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek