Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
raakosnicek
22. čer 2010
KAc to neboli,nesmis silou.
ja to vetsinou namazala olejem treba odpoledne,vecer jsem vzala ten mekky kartacek a cesalala a pak to projela tim hrebinkem a umyla vlasky
pampusik77
22. čer 2010
ahojky-no my jsme měli pro změnu noc o ničem,každou chvilku plakal a kňoural a i častěji vyžadoval prso.Takže moc vyspaná nejsem,ale to neva.Uvidíme,jestli teď usne.
ktr
22. čer 2010
pamp:už máte zoubky??
pampusik77
22. čer 2010
ktr-ještě pořád nic a asi to ani nevypadá.
raakosnicek
22. čer 2010
pampu kamaradcin syn mel prvni zoubek je to cca tyden,mozna dva a to mel devet mesicu
ktr
22. čer 2010
my taky nic 😞 ted se mi ulomil kus zubu tak abych se objednala k zubařovi 😞 to zas bude problém s hlídáním...ten Kuba furt chrní????
xkacatkox
22. čer 2010
jéé, to se máte, my zase měli noční od 1-4 jsme bugřily, bo ten malý šprček je vyspinkaný a on hajat nebude, kurna, kdyby měl hlad ale on ne, on si chce prostě hrát, též odpolko jedeme na výlet, tak se snad utahá, o je fakt na budku to jeho spaní ]-(
zdenka33
22. čer 2010
@xkacatkox ahojky tak mi měli zase rušnou noc....od 11 se pořád budila,ale to stačilo jí dát dudlíka a v pohodě.Ve 3 hodky jsme krmili,protože už mi to nedalo...a jako by ožila....spát nebude vyžadovala pozornost kterou jsem neobětovala...no a tak byl řev.Tatínek to nevydržel vzal si jí k sobě...ale taky řev...tak si tak říkám jestli jsou to zuby tak proboha at už jsou venku!!!!!!!!!Takže jsem nespali od 3 do 5hodin 😞 😞 😞 😞
raakosnicek
22. čer 2010
To je první tři měsíce prdíky a bolavé bříška,pak je chvilku klid a zase zuby....🙂)))))
raakosnicek
22. čer 2010
jsem naucila malou davat pusu

reknu ji pusa, pusa a ona otevre pusinku a pritiskne ji na moji
kacamura
22. čer 2010
raak: zkusim... tý jo ženy já bych zase potřebovala aby vydržel vzhůru dýl.... ted jsem ještě ani nedomyla nádopůlbí a on už mi tu knourá, že je unavenej.... potřebuju jít ven a tak potřebuju aby mi neusnull doma... páč včera jsem ho nechala a on spal asi hodinu a půl.... a pak jsem nic nestíhala.... my taky zuby nikde nic a ani to nevypadá, že by rostly... já měla první zuby taky až v devíti měsících...
raakosnicek
22. čer 2010
nadobí neuteče. škoda co?
xkacatkox
22. čer 2010
taky mi nepřijde, že by zuby, sotva přejdou prdy, tak měsíc oddychu a zase jiná blbost, já mám hyperaktivní dítě 😞
raakosnicek
22. čer 2010
Já už jsem nastvana.
Svara si pujcoval penize, sice blbe dve stovky,ale...
bylo to tři tydny zpatky, v patek,volal jeslti nemam na pujceni 200,ze potrebujou,tak si pro ne hned prilitl a ika v pondlei ti je vratim...hm tri tydny a nic.vzdycky jen rekne,ja ti to vecer dam (manzelovi v praci)a nic se nedeje...
zjistuju, ze o tom jeho zena vubec nevi a uz me fakt stve......
raakosnicek
22. čer 2010
x ona teda hyper neni,ale ziva je dost......oproti malymu
kacamura
22. čer 2010
to jo škoda 😃 ... no nádobí sice neuteče, ale musim zase vyluxovat... a vyžehlit (aspon)... no a nějak to za ten den prostě nestíhám... jak se chce prdolovi furt spát... no a jak to nestíhám tak se pak ani nestíhám tolik malýmu věnovat.. takže jsem s nim aspon k večeru a blbnu s nim a tak... přez den taky ale málo... a už pudem....
raakosnicek
22. čer 2010
ja rano vstanu a drapnu vysavac, dokud je mala ok a relativne vydrzi.
v kuchyni vyskladam mycku a nandam novym nadobim,uz i s ni v sedacce nebo na zemi.
a prach a cokoliv delam kdyz spi. zehlim zasadne kdyz je manzel doma,nebo by mi maly prkno nekde sebral a oparil se zehlickou.
zdenka33
22. čer 2010
@kacamura ty ttaky pořád žehlíš....já peru jednou za 14dnía poak někdy vyžehlím...takže tak jednou za měsíc......ale co opravdu nemusím je mytí oken a jejich následné leštění :-p :-p :-p :-p :-p
pett7
22. čer 2010
ahoj, tak malý se dneska stěhoval až ve 4 tak jsem se vyspala.. ted je protivny..
raakosnicek
22. čer 2010
ja peru teda casto,ale zehlim fakt minimalne.
zdenka33
22. čer 2010
tet musíme koupit žehličku,prkno...a vysavač....všechno je kaput :-S :-S :-S
zdenka33
22. čer 2010
mám hodně věcí jak na malou tak na nás tak nemusím tak často prát.....
kacamura
22. čer 2010
no já mám trošku problém vstát v šest hodin ráno a hnedka něco uklízet... tak do půl osmý ještě ležim.... a pak teprve ještě obstarám Jonáška a pak začínám uklízet a ataky tady nechci třeba v půl sedmý ráno dělat bordel s vysvačem... žehlim někdy když spí, jindy i když je vzhůru....
raakosnicek
22. čer 2010
Kac ja ale nevstavam v sest. uklizim vetsino uv sobotu a to vstavame kolem sedme,pul osme
zdenka33
22. čer 2010
taky neuklízím každý den ...
raakosnicek
22. čer 2010
hm mala spala presne pul hodiny gr
pampusik77
22. čer 2010
my si dali hoďku 😎 Já taky neuklízím každý den.Když už vidím více chlupů na koberci,tak povysávám a to malý si hraje a já kolem něho jezdím-úžasná legrace 😃 😃
Teď jdu vařit vepřové na hrášku-mňam.
xkacatkox
22. čer 2010
též neuklízím každý den, prostě jak to vyjde,hlavně se naobědvat a pak pokud dítko spí, co stihnu to stihnu, bohužel to neuteče 😃
pett7
22. čer 2010
tak jsem stihla něco málo uklidit, malý nechce spát a je protivný...jsem zvědavá kdy se dočkám fáze že si bude hrát..
raakosnicek
22. čer 2010
Pett neboj, i to přijde. 😉

Začni psát odpověď...

Odešli