• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
KAc to neboli,nesmis silou.
ja to vetsinou namazala olejem treba odpoledne,vecer jsem vzala ten mekky kartacek a cesalala a pak to projela tim hrebinkem a umyla vlasky
22. čer 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky-no my jsme měli pro změnu noc o ničem,každou chvilku plakal a kňoural a i častěji vyžadoval prso.Takže moc vyspaná nejsem,ale to neva.Uvidíme,jestli teď usne.
22. čer 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamp:už máte zoubky??
22. čer 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr-ještě pořád nic a asi to ani nevypadá.
22. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampu kamaradcin syn mel prvni zoubek je to cca tyden,mozna dva a to mel devet mesicu
22. čer 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky nic :frowning2: ted se mi ulomil kus zubu tak abych se objednala k zubařovi :frowning2: to zas bude problém s hlídáním...ten Kuba furt chrní????
22. čer 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, to se máte, my zase měli noční od 1-4 jsme bugřily, bo ten malý šprček je vyspinkaný a on hajat nebude, kurna, kdyby měl hlad ale on ne, on si chce prostě hrát, též odpolko jedeme na výlet, tak se snad utahá, o je fakt na budku to jeho spaní :angry:
22. čer 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox ahojky tak mi měli zase rušnou noc....od 11 se pořád budila,ale to stačilo jí dát dudlíka a v pohodě.Ve 3 hodky jsme krmili,protože už mi to nedalo...a jako by ožila....spát nebude vyžadovala pozornost kterou jsem neobětovala...no a tak byl řev.Tatínek to nevydržel vzal si jí k sobě...ale taky řev...tak si tak říkám jestli jsou to zuby tak proboha at už jsou venku!!!!!!!!!Takže jsem nespali od 3 do 5hodin :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. čer 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je první tři měsíce prdíky a bolavé bříška,pak je chvilku klid a zase zuby....:slight_smile:)))))
22. čer 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem naucila malou davat pusu

reknu ji pusa, pusa a ona otevre pusinku a pritiskne ji na moji
22. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak: zkusim... tý jo ženy já bych zase potřebovala aby vydržel vzhůru dýl.... ted jsem ještě ani nedomyla nádopůlbí a on už mi tu knourá, že je unavenej.... potřebuju jít ven a tak potřebuju aby mi neusnull doma... páč včera jsem ho nechala a on spal asi hodinu a půl.... a pak jsem nic nestíhala.... my taky zuby nikde nic a ani to nevypadá, že by rostly... já měla první zuby taky až v devíti měsících...
22. čer 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadobí neuteče. škoda co?
22. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi nepřijde, že by zuby, sotva přejdou prdy, tak měsíc oddychu a zase jiná blbost, já mám hyperaktivní dítě :frowning2:
22. čer 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem nastvana.
Svara si pujcoval penize, sice blbe dve stovky,ale...
bylo to tři tydny zpatky, v patek,volal jeslti nemam na pujceni 200,ze potrebujou,tak si pro ne hned prilitl a ika v pondlei ti je vratim...hm tri tydny a nic.vzdycky jen rekne,ja ti to vecer dam (manzelovi v praci)a nic se nedeje...
zjistuju, ze o tom jeho zena vubec nevi a uz me fakt stve......
22. čer 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
x ona teda hyper neni,ale ziva je dost......oproti malymu
22. čer 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo škoda :grinning: ... no nádobí sice neuteče, ale musim zase vyluxovat... a vyžehlit (aspon)... no a nějak to za ten den prostě nestíhám... jak se chce prdolovi furt spát... no a jak to nestíhám tak se pak ani nestíhám tolik malýmu věnovat.. takže jsem s nim aspon k večeru a blbnu s nim a tak... přez den taky ale málo... a už pudem....
22. čer 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja rano vstanu a drapnu vysavac, dokud je mala ok a relativne vydrzi.
v kuchyni vyskladam mycku a nandam novym nadobim,uz i s ni v sedacce nebo na zemi.
a prach a cokoliv delam kdyz spi. zehlim zasadne kdyz je manzel doma,nebo by mi maly prkno nekde sebral a oparil se zehlickou.
22. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura ty ttaky pořád žehlíš....já peru jednou za 14dnía poak někdy vyžehlím...takže tak jednou za měsíc......ale co opravdu nemusím je mytí oken a jejich následné leštění :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak malý se dneska stěhoval až ve 4 tak jsem se vyspala.. ted je protivny..
22. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja peru teda casto,ale zehlim fakt minimalne.
22. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tet musíme koupit žehličku,prkno...a vysavač....všechno je kaput :confounded: :confounded: :confounded:
22. čer 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám hodně věcí jak na malou tak na nás tak nemusím tak často prát.....
22. čer 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám trošku problém vstát v šest hodin ráno a hnedka něco uklízet... tak do půl osmý ještě ležim.... a pak teprve ještě obstarám Jonáška a pak začínám uklízet a ataky tady nechci třeba v půl sedmý ráno dělat bordel s vysvačem... žehlim někdy když spí, jindy i když je vzhůru....
22. čer 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac ja ale nevstavam v sest. uklizim vetsino uv sobotu a to vstavame kolem sedme,pul osme
22. čer 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky neuklízím každý den ...
22. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm mala spala presne pul hodiny gr
22. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si dali hoďku :sunglasses: Já taky neuklízím každý den.Když už vidím více chlupů na koberci,tak povysávám a to malý si hraje a já kolem něho jezdím-úžasná legrace :grinning: :grinning:
Teď jdu vařit vepřové na hrášku-mňam.
22. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
též neuklízím každý den, prostě jak to vyjde,hlavně se naobědvat a pak pokud dítko spí, co stihnu to stihnu, bohužel to neuteče :grinning:
22. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem stihla něco málo uklidit, malý nechce spát a je protivný...jsem zvědavá kdy se dočkám fáze že si bude hrát..
22. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pett neboj, i to přijde. :wink:
22. čer 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek