• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
raakosnicek: proč by ne :slight_smile: ....
29. dub 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za info ohledně váhy, aspoň vím, že nejsme extrém buřtíci, vůbec by mi to nevadilo, spíš aby to nevadilo holkám...

Tere, tak s těma fazolem, to je mazec, fuj. Ale ono se dřív spousta věcí dělala jinak a tak mě teď fascinují ty rady oněch ročníků... A prej jestli už holky sedí apod.... dřív se děti dávaly sedět a nečekalo se, až začnou samy... No a teď má každej druhej dospělák skoliozu pateře...
29. dub 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,já jsem taky hodně kouřila.... :frowning2: Pak mi jednoho dne strašně začali smrdět cigarety a ani mi nechutnaly!!!!!Zašla jsem na gyndu a byla jsem ve 3.týdnu.Okamžitě jsem přestala kouřit a to mi naštěstí vydrželo dodnes.Mám slabé chvilky,když s manželem někam zajdem a vidím jak všichni kouří tak bych si taky jednu dala :- :frowning2: :unamused:
29. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nu já nevííím. většinou jsou diskuze rozjete.....
29. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj raakosnicek, vítej :slight_smile:
29. dub 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska73 děkuju.
jen se musím trošku zorientovat
29. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme zase další mimi do party.....máš holčičku nebo klučinu????Raakosníčku???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni holcickuuuuuuu. Beatku
29. dub 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a skoro 4letého syna
29. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky raakosnicku.Myslím,že se chytneš velice rychle :wink: Nejlepší by bylo upravit si to přímo v profilu a my aspoň budeme vědět,jak je dítě staré a tak.
Kacamura-nechceš si to taky v profilu upravit??
29. dub 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampusik nu mně jde i tak trosku o soukromi, prece jen nevis kdo co cte.....diskuze je verejna...pred asi dvema lety jsem mela s verejnym psanim na netu docela problem.....vycuchal me lidi a pak par veci pouzivali proti me,tak jsem opatrna a dlouho mi trvalo,nez jsem se vubec odhodlala vlezt na forum.
29. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
raakosnicku-dobrá dá se to pochopit.Tak vítej i s Beatkou
29. dub 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale dle jmena snad bude vse ok...i kdyz kdo chce,vystourá všechno.....tak profil je snad ok. :slight_smile:
jinak něco o mně, je mi 26, bydlíme na Moravě,jsem vdana......
29. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, to byla noc :angry: už probíhají první pokusy o plazení nebo spíš posunování kolem dokola za hračkama.Poslední dobou se od malého nemůžu ani vzdálit jinak řve...hrát si sám hraje jen ráno nebo když se přes den dobře vyspí jinak ho musím držet hrát si s ním už ani v lehátku nechce být..
29. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pett u nás jsou noci na prd už docela dlouho.mala co dve hodiny vzhuru, vvysosa flasku a za dve hodky znova,mazec.tohle nedelala ani kdyz se narodila a byla kojena.
jinak v pmv u nas jen pretaceni na brisku(bohuzel prava strana,neuro nalez ne moc dobry,tak vojtime)a na brisku se topci kolem sve osy.jinak vse
29. dub 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Rákosníčku :slight_smile: jsem také z Moravy,bydlíme kousek od Brna :slight_smile:
29. dub 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr my jeste kousek dál k Hradištsku
29. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem z Moravy,kousek dál od Ostravy. Malý se budí jen 2x, ale včera usnul už v 9 tak byl ve 3 vyspaný...Otačení na břicho moc neprobíhá dneska aspon pase koníky a neřve protože se snaží lozit za hračkama
29. dub 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se těším na lozeni......az bude mala lozit,zbavi nas rehabka a neurolozka vojtovky a cviceni. jdem na rehabky odpoledne,to zas bude revuuuuuuuuu.
ale nevypada na lozeni
holky jste něokdo na fcb??????
29. dub 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš Kubík taky zatím jen pase,otáčí se dokola a posunuje se dozadu,hezky zdvihá při pasení hrudníček ale nožky zatím nepodsouvá,ale mají miminka čas :slight_smile: Jája byl mooooc šikovnej a lozil v 7.měs.a hned si sám sedl ,stoupl a sám chodil . 9 měs. :slight_smile: Měl pak nožky do O,ale srovnalo se to,takže brzo je taky špatně,co jsem se za ním naběhala,vysvětlete 9.měs. mimi,tam ne,přes hračky se taky nechodí atd.....
29. dub 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr jasny.....
mně žene ta vojtovka. jinak at si lezi jak placka,je mi to jedno. u nas je to s pmv atd slozitejsi no. kdyztak vice na facebooku,kdo tam je
29. dub 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na fcb jsem denně :sweat_smile: .... profil si moc upravovat nebudu jenom fotky přidám až bud ten počítač... tedka mám takovej jenom aby se neřeklo a nevim jestli by přidávání fotek zvládl.... jak dlouho vám vydržej na bříšku??? mě totiž Jonášek jenom chvilku pak se začne vztekat a já ho kvůli tomu nenechávám na bříšku dýl aby nezískal pak odpor a furt mu ukazuju jak vy se mohl přetočit sám,ale nevim nevim....
29. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamuro ted uz dlouho,ale ona se tocila pred koncem 4 mesice.ale ze zacatku se otocila na brisko a jecela ze chce na zada a zase byla hned zpatky na brisku. ted vydrzi 15 minut az pul hodky.
29. dub 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamuro posilala jsem ti zpravu
29. dub 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem na fcb. malý vypadá jak housenka když se chce plazit :slight_smile: uz se sice posunuje ale je to vzteklina vzteklá..ted mi doktorka ukazovala jak ho mám přetáčet na břicho aby trénoval tak to mu nevadí ale sám ani omylem..
29. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Kubik i hodku :slight_smile:
29. dub 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett mame i cviceni formou hry,to je lepsi,vic ji bavi a hlavne nerve jak tarzan
29. dub 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr ona prave dyl ne,je vetsinou po cviceni unavena.vojtime 4x denne, coz je treba kolem devate,kdyz prijdu ze skolky, a ona uz v deset usina,jak je vycerpana.pred obedem zacvicime znova, naobvedva se a jde chrapat......
29. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámek taky tak půl hodiny, někdy víc, někdy míň. Už se přetočí sám zpátky na záda, když ho to na bříšku nebaví :slight_smile:
29. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se ještě zpět neotočíme.max když přepadne
29. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek