• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Raak v pěti letech :slight_smile: musím být stále na dosah to že mě vidí nestačí..
22. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pett nee neboj,muzu te ujistit,zeto bude driv.

ja uz mam vyhodu,ze josu dva a na chvili se zabavi spolu
22. čer 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý se právě snaží napít z pet lahve...má o zábavu postaráno..
22. čer 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nám přišel kočárek
22. čer 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je rychlost
22. čer 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to byla.pani jsem v nedeli prevadela penize,takze balik posilala aniz by je mela pripsane na uctu.v cene je i postovne a to t posilala jako obchodni balik.
22. čer 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
odpo pujdem vyzkouset
22. čer 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jdeme znovu na golfáče :confounded: celkem mě zaujal i quinny zapp jen by se muselo dodělat polohování a to ja dalších 600, ale ta skladnost
22. čer 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to my máme málo oblečení... já prát jednou za čtrnáct dnů tak nemáme co na sebe... peru ob den nebo ob dva... jednak proto, že na sušák se mi prostě víc jak jedna pračka nevejde... a pak mám mín žehlení najednou což mi mnohem víc vyhovuje... a koš je bezednej furt mám co prát :frowning2: ... tady de o to, že v šest ráno se mi budí Jonáš a když pak vztanem tak on už je vzhůru hodku a půl.. no a v půl devátý už je zase unavenej... takže nestíhám... tedka sme přišli z venku budu krmit a vařit a když stihnu vyluxovat tak vyluxuju... ale když mi zase usne tak luxovat zase nebudu moct... no a taky jsem prostě pomalá a líná tak to nejde jak bych si přála... rychlost s tim kočárkem :slight_smile: a můžete drandit... taky jsou ty vaše děti takový megalomani??? Jonáška naprosto uchvacuje všechno co je velký tedka je jeho oblíbená hra s gymnastickym míčem :grinning: chtěla bych mu koupit nákej malej gumovej balonek o belikosti asi tenisáku... ale u nás jsem neviděla a ani včera v tescu nebo v ikee škoda....
22. čer 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý spí nějak dlouho :slight_smile: já peru často, protože někdy převlíkám i 3x denně :angry:
22. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 mně se zapky zdají takové ja nevím, spis na vetsi děti. ale znama si je nemuze vynachvalit.mozna bych pockala mely by byt i s polohovanim
22. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac super balonky maji tady,jsou takovy mnekounky a takovyjakoby jezaty,mame je i v plavcu.jestli chces koupim a poslu.
22. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
he mala se najedla uz chrupe.dneska prvne jedla kouskovou sklenicku a nezeblila se,dokonce krasne papala.
22. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.tak jsme dnes absolvovali 1.očkování Hexy+pneumokoka.tak doufám,že nebude žádná reakce.
pett7-taky jsem kamoška s pračkou a žehličkou.páč Vojtík jak baští cokoliv,tak je to všude,protože si bryndák nacpe do pusy,pošudlí to po sobě,po křesílku... no klasika.a přijde mi,že čím špinavější tím spokojenější.ještěže existujou ty pračky - nedovedu si představi,že bych vytáhla valchu,mýdlo s jelenem a necky a prala oblečky od mrkve :grinning:
22. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee mydlo s jelenem pouzivam i ted
22. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju raak, ale snad něco seženu ráda si věci sháním sama, páč když s tim pak nejsem spokojená tak z toho aspon nemusim nikoho jinýho obvinovat
22. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zkusim ten lux... he.. ted se mi dítě najedlo tak snad bude chvilku spokojenej....
22. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se chystám dělat vajíčkovou pomazánku kterou jsem ještě nikdy nedělala tak mi držte palce
22. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukni,jsou to tyhle.

tri v pytliku staly kolem 30kc
22. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
rakk v obchodě říkala, že je má jen si nechala přes mimibazar došít polohování..ale taky mi to přišlo spíš pro větší..pliko mě naštvalo nějak se mu netočily kolečka uvidíme dneska s malým..
teddyna já už bryndák ani nepoužívám to by se nenajedl vůbec..
22. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak netocily???????????????
22. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsem s ním jela tak jedno se točilo a druhé bylo trochu ve vzduchu..
22. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, holky, my máme dneska uřvaný den, mám pocit, že neumí nic jiného než řvát, už mě zněj hučí v hlavě, oběd nechtěl, ( a to vždycky papá tak rád)jen kojení, ted jsem ho konečně uspala,máte taky někdy zlobivé děti, nebo je uřvané jen to moje :frowning2:
22. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to dela,kdyz je nerovny teren,ale normalne ne. jsou dobre zacvaknuty
22. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
xkac neboooj,ony jsou obca protivky vsichni.
22. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska to omrknem casualplay jezdil po koberci dokonale, jenže zase všude čtu, že není do terénu...s plikem se mi nedařilo ani po koberci tak nevím co vyberem...
22. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdeme ven malý se špatně vyspal řve a řve :angry:
22. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
casual ktery???citi
22. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
xkac: nerostou vám ty zoubky??? my asi furt nic, pže tak hodnýmu miminku zoubky růst nemůžou pokud neni unavenej nebo nemá hlad, nebo nemá svůj záchvat breku (terej neni tak častej) tak je prostě hodnousek.. tedka si tam kecá :grinning: ... já jdu na tu pomazánku :grinning:
22. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAcko u malyho jsme o zubech moc nevedeli,tak třeba sjte to samy.
22. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek