• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
raak kéž by :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura to já fakt netuším, mě se to na zuby nezdá, do pusy si nic nestrká, neslintá, teplotu a průjem také nemá, jen řve, v noci strašně prudil, tak má možná chronickou únavu, nevím, dopolko to ještě jakžtakž šlo, chvíli si i hrál sám, ale pak jako když utne, nachystala jsme oběd a řev, všechno špatně, a to to má rád, jediné co chtěl je chovat a chodit, ale chovej pořád 11kg, a řval až 12
22. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
X tak se mu koukni do pusinky.vetsinou prvni rostou dolu.
teplotu ani prujem mit nemusi.
22. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam jsme koukala, a nikde mi nepřišlo že by se klubali :frowning2:
22. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to nekdy nepoznas.mne kdyby to nerekla dr,tak jsem taky nevedela
22. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je divný... a příde ti, že ho něco bolí??? tak vajíčková hotová a na to že jsem jí dělala prvně nechutná nejhůř no ale uvidim co na to manžel.... jenom doufám, že to jonášek unese s bříškem (cibule)....
22. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek aha, tak k mudře jdeme 7.7.tak uvidíme, s tou sekne, že váží 11kg :grinning: , a víte proč je moje dítě uřvané, bo je rozpiplané, tak si za to můžu sama,kdybych se sním pořád nemazlila a nechovala ho, tak by tak neprudil, tý jo lidi, to jsou ale rady
22. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy jindy ho mas chovat a mazlit se s nim,nez kdyz je mimco???za rok ti utece
22. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho první dva měsíce neodložila z ruky... kromě toho když spal nebo když jsem ho přebalovala... a jak začal hejbat ručičkama a začal se snažit něco uchopit a tak, tak už byl na dece a učila jsem ho, že hrát si sám je taky zábava... a když se s nim tedka mazlim a dělám srandu tak je to mnohem větší zábava :slight_smile:
22. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox opravdu i máme den blbec,kdy kňourá a pláče a je nespokojený.Ale většinou je v pohodě nebo už unavený
22. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampu my mame den blbec s malym. na zabiti,ten jestli dneska neschytne tak to bude zazrak
22. čer 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hůůů... jdu na ty policajty páč mi furt nevolaj... asi maj jinou práci tak se mi snad budou ochotný věnovat když se dostavim osobně...
22. čer 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc proč policajti????něco jsem přehlídla???
22. čer 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zkouška nového kočíku
22. čer 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi jo... včera jsem sem dvakrát psala a na FB taky že nějakej dobrák našel moje klíčky od auta a vrátil je a mám je u policajtů... akorát tam dneska nebyl ten policajt co to vyřizoval a oni k tomu nemaj přístup.. .tak to mám zkusit zejtra dopoledne.... to mě štve.... neštve mě to, že tam musim víckrát, ale chtěla bych zejtra odjet tim autem pro tu postýlku... no, ale zase kdyby je nikdo nenašel tak už nepojedu vůbec nikam.. a mohla bych tak rozbít okýnko vyndat od tamtud důležitý věci přivolat odtahovku a na vrakáč... a co jak se líbilo??? a prošel kočárek zkouškou??? :slight_smile:
22. čer 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo o klickach vim,ja myslela,ze to uz mate vyreseny.
jj kocarek dobry,jen je dost siroky a mala jak sama poradne ensedi,tak jeste sjizdi,ale to pak bude dobry
22. čer 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja akorat dodelavam veceri a zitrejsi obed,at nemusim zitra klohnit.
22. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dneska navařila i na zítra.Akorát jsem na večeři dostala chuť na paštikovou pomazánku,tak ji musím udělat.

Raakosnicku- co rajská,jak chutnala??
22. čer 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by to nesměl vyřizovat martin aby to bylo hotový... :zipper_mouth: .... no jonášek taky klouže... přišiju mu asi to poutání víc jako k plínce aby tolik neklouzaldolů... no a po stranách to bud nějak vycpu a nebo to nechám tak.... já už tady jenom tak jako poklízim :slight_smile: ... dokonce jsem i vyžehlila... ale prát dám až zejtra dneska už by mi nestihla doprat pračka než pude Jonáš spát... ne že by pračka vadila, ale sušák na prádlo mám v ložnici... a nechci ho budit tim jak to tam věšim.... vám někdy nakreslim plánek jak to tu vypadá... a vy mi poradíte jak to tu líp uspořádat... pže to je děs jak se sem nevejdem....
22. čer 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc to se po netu radi blbe,to chce videt poradne.

pampu jak delas pastikovou pomazanku?
22. čer 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já vám udělám 3D model :slight_smile:
22. čer 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda nevim, ale prostorovou představivost mám dobrou a kdyby mi někdo nakreslil půdorys tak si představit dokážu... samozřejmě že ne vejškově.....
22. čer 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo predstavit si muzu,ale nevim jaky mas veci,stylem co se kam hodi atd.nemyslim kudy kam vede chodba okno
22. čer 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by tam všecko bylo :slight_smile: ... ale my nad tim přemejšleli dlouho a s tim nábytkem co tu máme to už asi ani jinak nejde :unamused: ... je to tu malý a my máme miliardu krámů.... tedka jsem dokonce odklidila i takovýho jako tygra... víte jak jsou takový ty předložky z medvěda a nechaj mu hlavu.. no tak takhle sme měli jako umělýho tygra... tak jsem ho schovala ppáč na tom ležel muf a je strašně se na to chytá všelicos možný a jak se Jonáš plazí tak jsem mu to uklidila z cesty...
22. čer 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono je jednoduchy to videt na papire,ja osobne mam vetsi predstavivost kdyz ten nabytek vidim. u nas to taky bylo vselijaky a stacilo otocit knihovnu ze stojaka na lezaka a hned to vypada jinak.
22. čer 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás to vlastně nijak nevypadá... všechno máme starý a nebo vyráběný.. barevně taky nic neladí... a ta sedačka co jí máme mě taky pěkně s... ještě jsem nikdy, žádnou takovou neviděla... je stará rohová a rozkládací...což je super, ale na druhou stranu je na tenhle byt obrovská a ten roh tak tam neni polštář na sezení a je tam dřevo a úložnej prostor a polička... což je úplně na ho.... páč já bych se k telce třeba ráda uvelebila právě do toho rohu abych si natáhla nožky a opřela se... no a to prostě nejde... ale nic jinýho k mání nebylo...jídelní stůl je přiraženej ke stěně a sedačce a je tudíš jenom pro dvě osoby...ani u něj nejíme... ale řikala jsem si, že bysme kvůli Jonáškovi měli začít aby si zvyknul, že se jí u stolu a ne třeba na zemi....
22. čer 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc my taky nejime u stolu,ale maly jedl vzdycky v kuchyni v zidli,ted ji u stolu.
22. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad se to naučí... ono kdyby sme si nechali vyrobit nábytek na míru tak se tu i nák poskládáme vid... ale kdybysme měli na nábytek namíru, tak už se rovnou přestěhujem do většího...
22. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ono dělaný nábytek je právě super do malých bytů, da se to perfektně vyřešit. ja se většinou inspiruju v jak se staví sen. tam si docela hrajou mnohdy s malym panelakovym prostroem
22. čer 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem tam viděla jak postavili ten pokoj pro čtyři kluky... nevim jestli to bylo jak se staví sen... ale na to fakt nemáme :frowning2: ... stejn chcem aspon do 3+kk nebo 3+1
22. čer 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek