• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
3+1 máme,časem bude třeba 4+1
22. čer 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek pomazánku úplně jednoduše-paštiky,máslo,horčice,cibule,okurky a uvařená vajíčka.Všechno smíchat a papat.
22. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme byt 2+1 a zatím stačí.Tak nějak to tu máme vyřešené.Jediné,co muselo jít po narození malucha pryč,bylo křeslo,ale jinak nic a ještě máme i místo na případné skříňky.Máme obrovský obývák a ložnici tak akorát a malou kuchyň.
22. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
3+1 bych fakt brala... tady se to nedá.. jeden pokoj je v podstatě jenom na spaní a druhej obejvákokuchyn + chodba ve který počítačuju a Jonášek tu má věci.... a prostor kde by si mohl Jonášek hrát nikde :frowning2: ... a ten nájem je příšernej za ten krcálek... ale v době kdy sme sháněli byt to bylo to nejlevnější co sme sehnali... v praze je to hold bída... všechno je tu děsně drahý a nevim kde vzali ten průměrnej plat 26 000 v Praze... já neměla ani polovinu...
22. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac taky mame obyvak maly,ale je fakt,ze kuchyn je zvlast
22. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale aspon mám skoro pořád na dohled Jonáška :slight_smile:
22. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,já když jdu vařit,tak vaříme spolu s Filipem a v pohodě.Ale teď co čtvernoží ho nemůžu nechat samotného.Dneska teda byli jen 2 pády,ale ten jeden byl i se slzama :frowning2:
22. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mam malou u sebe v kuchyni
22. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mě čekaj perný chvilky vzhledem k tomu, že se dneska o lezení pokoušel... ani se pořádně neumí dostat na kolínka a už by lezl... dneska se na ně poprvý dostal ne asi tak úplně jak by bylo potřeba ale byl tam a pak se snažil uělat krok a rozplác se jako žába :grinning:
22. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
on na to musi prijit.
22. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to on přijde... ale docela se u toho vzteká... nevim jestli je to únavou nebo něčim jinym... každopádně když udělá jako ten dámskej klik a pak se snaží lehce ty kolínka dostat pod sebe tak jako knourá nebo co a jak si lehne na přicho tak je zase klid :slight_smile:
22. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzteka,protoze to chce udelat,ale nevi jak na to.
mozeckem proste chce chce cche,ale telo nevi
22. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyt já vim... ani mě to neštve když se takhle zlobí a hodně mu to ukazuju :slight_smile: ... znáte takový to chodící chrochtající prasátko ze spárkysu??? tak to mi jednou koupila mamka... tak jsem si řikala, že ho pustim Jonáškovi co on na to a jestli se mu za nim nbude chtít :slight_smile: .. no směje se mu a sápe se na něj... ale jak vidí gymnastickej míč tak prasátko nemá šanci... nevim co ho na něm tak ohromilo (jako na tom míči) je asi tak třikrát větší jak on a Jonáš se z něj může zblázit :grinning:
22. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
znam,maly ma toho kralika
22. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
králíka neznám.... co dělá králík???
22. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nufe jak kralik,hopka a zveda se na zadni a striha usima
22. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je boží :slight_smile:
22. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to dostal misto ziveho,kdyz porad otravoval s kralikem :slight_smile:
22. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký :slight_smile: ... já bych živýho nechala na pozější věk...
22. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na pozdejsi vek,kdyz on od dvou let otravuje,ze chcce kralika,protoze je vidi vsude kolem sebe
23. čer 2010 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré raníčko holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dneska jsem se vyspinkala s malou mooooc dobře v sedm večer vytuhla v postílce a spinkala až do 5 do rána...dala jsem napít a ještě si dáchla do 7 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....včera horor a dneska bájo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja neeee.

mala potvurka byla porad vzhuru a knucela,bo jak spi na boku a pak se otoci na brichj je hned vzhuru a jeci
23. čer 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni vše nejlepší k svátku
23. čer 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni-taky vše nej k svátku

My měli podobnou noc jako rakosnicek-kňourání i pláč a otáčení na bříško.vrchol byl jak v 5 hod.si chtěl hrát.To jsem ho nechala v postýlce a pochopil,že opravdu nee.Teď čekám,kdy se utahá,dělá si průzkum po obýváku :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni taky vše nej :slight_smile: .... my měli celkem dobrou noc... asi v deset se vzbudil a to stačilo mu vrazit plínu a spal dál vzbudil se asi v půl třetí pak kolem pátý to už si chtěl hrát... tak jsem ho šoupla do postýlky at si třeba hraje ale že já du spát... a asi ještě usnul páč mě vzbudil až v sedm
23. čer 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampu ona spala,ale proste otocka na bricho a je uknucena,sotva ji otocim,spi dal...
23. čer 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla ale nebyl čas a vlastně ani nálada.V pátek jsem se dozvěděla že mi umřel děda a aby toho nebylo málo tak mám od pátku babičku v nemocnici.Dědu jsme příští měsíc chtěly navštívit protože Tomáška ještě neviděl jen z fotky.Tím pádem jedeme v pátek na pohřeb a vůbec se mi tam nechce.to bych radši ležela v nemocnici abych tam nemusela.Ještě štěstí že sem doma měla práci tak sem na to aspoň tolik nemyslela.
Jinak mi už taky šmejdíme a krásně sedíme,zrovna včera mi vlezl do šuplíku a pak ještě do kytky.Spinkání máme tak nějak docela v pohodě.Dřív se teda budil jen jednou za noc ale teď posledních pár dnů je to dvakrát za noc.

Jinak přeju taky vše nej....
23. čer 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 vše nej k svátku :slight_smile:
též jsme se krásně vyspali, kojily jsme pouze 2krát, včera nejedl, tak jsme to doháněli kojená a vstávali jsme v 7, huráááá, jen tak dál
23. čer 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajik-to je smutné,já jsem před 2 měsíci pohřbila babičku-měla krásných 89roků.Tak hlavně pevné nervy a ať to přežiješ.Bohužel i toto patří k životu.
23. čer 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek