• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33:ano, 40 tt, začali jsme rodit přesně v termínu. Malá je ovšem hypotrofní - poslední týdny ji placenta nevyživovala, takže nerostla :frowning2: (46 cm, 2,7 kg). Doktorka od 30. tt neudělala ultrazvuk :frowning2: a do porodnice jsem šla bez jejího doporučení sama, protože ona sama mě tam neposlala :frowning2:. Ale malá je zdravá, jen je menší, než ostatní děti.
23. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ttinec,kdyz jsem rodilastarsiho,lezela se mnou maminka na pokoji,ktereá měla holčičku narozenou 37tt a měla jen 1.5kg,spatne prutoky. na jipce a mediale ji meli urcite pres tri tydny
23. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek: bohužel mně to zjistili až den před porodem, kdy jsem začala mít bolesti a jeli jsme do porodnice. Kdybychom šli na ultrazvuk dříve, malá by se musela narodit dřív, aby zbytečně nestrádala. Ale už to nezměním, jen pro příště jsem chytřejší. Naštěstí je Barborka v pořádku, jen bude střízlík, ale ono to zas až tak nevadí :slight_smile:
23. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo,pritom se ve 32tt dela utz,biometrie a ulozeni plodu.
chjoo nekteri dr jsou fakt an hlavu
23. čer 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, mi máme v 7,5mm 78cm
23. čer 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: mě dr.taky dělala uz jen ve 30tt. a pak už nic.....celkově jsem s ní nebyla spokojena,taková lážo plážo :frowning2: :frowning2:
zdenka:vše nej :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj,sjem spocená až někde, vysáto,vytřeno...uklizena kuchyn,hlavne ten mazec bince amastnoty napadany mezi linkou a sporakem
23. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr: já měla divný pocit, že se něco děje, protože už mi pak moc nerostlo bříško, ale monitory byly všechny ok, jsem ji uvěřila :frowning2:. Ale naštěstí to dobře dopadlo. Jen mě mrzí, že jsem nevěděla, že se malá v bříšku trápí a nemohla jsem jí pomoct, no :frowning2:. A teď je to lumpík lumpíkovatý :slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ttin na monitorech se dělají i prutoky,ty ti nedelali??
23. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek to zákeží na porodce, mudra tě kontroluje a pokud máš problémy tak ti je dělají, ale pokud tvuj Mudr uzná, že ty jsi v poho a tvé průtoky také, cca ve 32tt, tak ve 36, ti znova průtoky dělat nemusejí, není dáno v dopoučeních a standartech, a nemocnice šetří, takže, víme kde jsme , a ještě narazit na laxního DR a jsi v háji, sama jsme několikrát na JIP zažila, že se špatné průtoky zjistily až když mamča k nám přijela rodit, o váhovém deficitu ani nemluvě :angry: , některé mamči chodí na monitory do soukromích center, a v tom mě někdy přijde ten kámen úrazu
23. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka hlavně ,že je malá v pořádku :slight_smile: :slight_smile: fakt najíd opravdu dobrýho dr. je dneska výhra
23. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
x ja prave mela prutoky kazdy monitor, cca co 14 dnu.
23. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zase budme rádi za to jak to tu máme...já teda byla na ultrazvuku taky naposled ve 30tt... mě ho jinak doktorka nedělala jenom začátek aby zjistila jestli jsem nebo nejsem těhu... ale pak už nic... jenom mi prohmatala břicho a konec... ale jedna holčina na jedné diskuzi vyprávěla jak to maj v anglii.... tam je prej běžnej postup to, že když ti vyjde těhu test tak doktorovi načůráš a ten ti za tejden zavolá nebo si tam dojdeš... jako ultrazvukem tě vůbec neprojedou... prostě tam na tebe jako na těhotnou prděj jak na placatej kámen... a když porodíš tak deš po šesti hodinách domů pokud máš normální porod... a ste oba v pořádku.... což mi nepříde zase tak špatný, ale prej se jim víc jak polovina vrací zpátky
23. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc ono to neni jen tak ja pisou....
oni te jako tehotnou neberou do cca 12 tt,proste bud a nebo...

Jinak zase tehule se ma branit,mas narok na tri utz v tehu,hrazene pojistovnou v ramci prenatalni pporadny,vetsinou je to ten kolem 8tt nap otvrzeni tehu,velkej ve 20tt a v tom 32.

Některí dr dělají kazdou poradnu, ja měla navíc ten 12 NT screening a 25tt 4D
23. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě teda dr.dělal ultrazvuk i v 36tt,on je dost pečlivý a já jsem ráda,že k němu chodím.Na monitor jsem chodila každý týden.A i když jsem byla zavřená a nic nenasvědčovalo porodu,tak jsem šla o 3 týdny dříve.Mi pak volala sestřička kde jsem,že čekají na poradnu a já jsem jí jen řekla,že mi do toho přišel porod :grinning: :grinning:
23. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ona moje gyn dr nic moc,s malym bylo tehu ok,tak az od 34tt mi delal monitory a od 40tt porodnice.
s malou jsem prechazela do porodnice asi ve 24tt
23. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 :vy jste se vyklubali o 3 týdny dřív?s tím stáním jsem to zakřikla :slight_smile: včera si poprvé klekl v postýlce a dneska už stál....my ještě nemáme sníženou postýlku,už to říkám manž. dost dlouho a nic se nneděje :angry: dneska ale už to musíme snížit,jinak fakt vypadne
23. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem ráda, že to tak dopadlo, jsme v pořádku, tak ok :slight_smile:, ale k té doktorce už mě nikdo nedostane. Ještě perlička bylo, že mi praskly stehy po nástřihu a já k ní šla, aby se podívala jestli to krvácení není z dělohy - asi 14 dnů po porodu. A pak když jsem šla na kontrolu po šestinedělí, tak mě nechtěla prohlédnout, prý už kontrolu po šestinedělí udělala těch 14 dnů po porodu :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já k té naši jsem chodila proto,že jiná v našem městě není...a jezdit do Brna,kam jsem chodila před tím ,bych v těhu nezvládla...s starším jsem jezdila a nedělalo mi to dobře,tvrdlo mi břicho :frowning2: a to dost :frowning2: bylajsem ráda,že jsem se dokutálela k ní tady u nás....poslala mě na amniocentézu a pak se vůbec nezeptala jak mě to dopadlo...
23. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme doma od rána jsme byli venku :slight_smile: malý se mi v kočárku posadí z lehu ještě že mu vážu aspoň nohy vrchní pásy má vysoko :confounded:
23. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
he tak už mám i cestovní postýlku... a na policajtech sem strávila hodinu a půl... kvůli klíčkům... a ten spis co ktomu mám :grinning: :grinning: :grinning: ... až mi to přišlo fakt vtipný... se ty barrandovský policajti asi nemaj čim zabejvat... jako jsem hrozně ráda, že je našli a vrátili to jsem moc ráda, ale to papírování kolem... já myslela, že jim ukážu papíry od auta oni si zjistěj, že jsem to fakt já a daj mi kllíčky a pudu domu...
23. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc noooo aspon sis posedela
23. čer 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu na patou k holici,se tesiiiim
23. čer 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja toho chlapa prerazim,100x mu rikam at ten talir,kdyz doji da do mycky,neee on ho polozi nal inku nebo do drezu.
23. čer 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak poseděla vid.... a do ted nevim co si o mě tak ten policajt moh myslet :sweat_smile: ... bueš mít novej účes?? nám talíře zůstávaj tam kde se jedlo, takže klid raak.... :slight_smile: ... už se neobtěžuju fakt s ničim... a to jsou mnohem horší věci který po sobě neuklízí....
23. čer 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
noooo kdz nebyla mycka,tak se kupilo nadobi v kuchyni,ted se tam kupi taky,protoze je zdechlej to tam dat. grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

23. čer 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiak uces neee,strihat s enebude,to jsem byla tak pred mesicem, ted jdu prosvetlit a na melir,uz me ta tmava nebavi
23. čer 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme si pospali :slight_smile: teď jsem dala malému rohlík, máte vidět ten řev když mu ho pak vezmu a sním :grinning: taky potřebuju něco udělat s hlavou vlasy mi tak strašně prořídly tak nosím jen culík
23. čer 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám protivný miminko... podle všho ho bolí bříško... k tomu ho svědí ta hlavička a ještě je nákej blbě vyspanej... tak čekám jestli zase usne... zatim vypadá že jo....
23. čer 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja jsem nikde nebyla,jsem doma,nasrana.......grrrrrrrrrrrrrr
23. čer 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek