• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
proč si nikde nebyla??? manžel šel do hospody... tak jsem mu řekla o lahvovýho braníka... jestli mi ho nepřinese budu se zlobit....
23. čer 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jela jsem,ale zjistila jsem neco,co me srazilo na kolena,nevim jak to tedka bude dal,jak to udelame a vyresime.....
ap ivo,no to by bodlo,tak becka,at se ozeru,bohuzel
23. čer 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestraš... co se stalo???
23. čer 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek copak se děje, chlap se pokazil?
23. čer 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mě to napadlo, ale ani myslet se mi na to nechce.... at to neni nic hroznýho....
23. čer 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
X nee o chlapa nejde....pro nas i tak docela prusvih,ale tady to fakt enchci verejne rozebirat, kdokoliv to muze cist
23. čer 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek však jo rákosníčku, nemá cenu prát co nechceš,je to o hubu, víš jak to je, mlčeti zlato, at vám to dobře dopadne, a z této situace, vyjdete bez šrámů
23. čer 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
x nejhorsi ze sramy nejvic odnesou ditka......nejhru bude vydrzet ted tri tydny.
mně nejde o to,abych to neresial s vama,to bych rada,mozna i moc,abych to nekde vyventilovala, ale zase ne az tak aby to cetl buh vi kdo
23. čer 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak držim palečky at to zvládnete co nejlíp... at je to co je to :wink:
23. čer 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dítko se spát nechystá :cry: tedy to je veřejná diskuze takže to může číst každý :confounded: ....
23. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett právě
23. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filip teda spí,ale nevalně.Už několikkrát mrnkal :frowning2:
23. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala taky,ale mrci,ona se vzdycky otoci na bok,pak na bricho a uz knuci
23. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Filip spí na boku a většinou mrčí když se otočí na záda nebo břicho.
23. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
uzavřené skupiny nejsou špatné.. malý spí hlavou v mantinelu
23. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jonášek už se mi jednou vzudil, ale jenom jsem ho otočila na bok dala plínku a spal dál... mslim, že ho někdo vzbudil... ti nad náma maj tušim nějakou tak šestiletou holčičku (to enom typuju, fakt nevim) no a ona hrozně dupe mezi osmou a devátou se tu ozývaj takový rány až se to tu třese... tak furt přemejšlim jestli za nima mám zajít a slušně je poprosit, jestli by jí nemohli trošku klidnit... že je to dupání hrozně slyšet a budí mi to Jonáška... jenže oni se taky první tři měsíce asi dvakrát nevyspali... ak nevim... zase nechci dělat rozbroje... braníček vypit ale jak nejsem zvyklá a vlastně tedka vůbec nepju tak mi teda dodal na náladě :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett uz jsem uzavreni skupiny navrhovala
23. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych si dala pivko hned
23. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych do toho šla.. já měla birela
23. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedělejte chutě.běžně doma pivko neni,jen kdyz je v planu ho pit
23. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je jedno jestli jí uzavřem nebo ne... jak chcete... akorát nevim jak to funguje... a nemslim si, že je to až taková ochrana... a já si třeba diskuze ke ktrejm nemám co říct nečtu... raak jestli se chceš svěřit tak mi napiš třeba IP nebo na FB.... ono někdy poůže když se člověk vykecá... já píšu vpodstatě všechno... nakecám toho hodně a pomáhá to... i když už jsem toho nakecala dost takmůj životopis zná málo kdo... a když ho slyšej tak se mi divěj, že jsem se ještě nesesypala, ale já už si nák zvykla, že to nemám jednoduchý... ale v posledním roce mi štěstí docela přeje tak začínám bejt malinko spokojená a doufám,že to tak půjde dál... novej start a chut do života yl prostě miláček Jonášek.. i když si občas stěžuju... ale já jsem toho názoru, že jsou na tom lidi milionkrát hůř než já, takže se mám vlastně dobře i když to neni tak jak bych si představovala... umim naslouchat... akorát už někdy nevim co říct abych někomu neublížila, pže mi život dal tvrdý zkoušky... tak už někdy neumim poradit jemně... ale s tim jak to je a jak to prostě bude chlácholení už mi moc nejde když opravdu nevidim, že může nastat zlepšení... :frowning2:
23. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac by ses divila kolik lidi si chodi cist....
23. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi chodí, já nevim vid.. já jenom, že já to většinou nečtu pokud to neni téma ke kterému mám co říct... nebo chci poradit...
23. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni jsou vsude ruzni stouralove
23. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je tak když někdo nemá co na práci a potřebuje lidem jenom škodit :frowning2:
23. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je tezko,nikdy nevis,co kdo muze pouzit z toho co jsi kde napsala,a nemusi to byt ani moc osobni
23. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to říkáš hlavně pro to, že už máš špatnou zkušenost, já jí třeba nemám (v tomhle), ale stát se může cokoliv vid... lidi jsou zlí a chamtivý.... což se mi ani malinko nelíbí, ale já s tim nic neudělám... sem jenom malej člověk v tomhle velikymsvětě... a vždycky jsem byla najivní hodná a hloupá a taky se mi to nikdy moc nevyplatilo... takže se snažim si dodat malinko sebevědomí a nebejt už tak najivní a hloupá... ikdyž v mnoha vcech to stále asi platí
23. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejde jen o mě.
docela jsem koukala,co lidi dokazou zneuzit....i ti co te znaj tak,ze vi ze k tobe patri ten a ten chlap atd
23. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to humus.... Martin se taky snaží lidem důvěřovat a oni ho akorát furt podváděj... už je z toho zoufalej... dá někomu šanci začít znova, jako že už hodně lidem, když potřebovali dal práci a oni se z nich pak vyklubali flákači nebo ho okradli... už je mi ho fakt líto, ale je fakt, že já bych některejm z nich zapla tipec už dávno...
23. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
číst to může číst kdokoli..občas bych se taky potřebovala vykecat, tady se ale člověk musí hlídat :unamused: dívám se na televizi no mazec 700 plen na týden
23. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek