• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
já nevim... na jednu stanu je hezké, že dala život všem těm dětem, ale nedá se to zvládnout... já už bych skolabovala... má můj obdiv,ale na druhou stranu je to asi opravdu nezodpovědné
23. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko
24. čer 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré.... já jsem děsně unavená a přitom sme vztávali před chvilkou :grinning: ....
24. čer 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja mam debilni naladu
24. čer 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý :slight_smile: aby bylo!
raak:držím palce,aby se to všechno vyřešilo a dobré obrátilo,třeba to nebude tak černé jak to vyadá.....hlavně aby děti byli v pohodě!
24. čer 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj.... máme návštěvu... takže jsem po těch dvou tedka ještě uklízela piváky... a manžel se chová jako by ten jeho kamarád byl jeho manžel a ne já jeho manželka... sem pěkně naprdnutá
24. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr hm to je bohuel nemozne,nejvic koho se to dotyka jsou a budou deti.
24. čer 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek to mě moc mrzí....ale vy to určitě zvládnete a bude zase dobře!!!uvidíš!!!
24. čer 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr noo to tezko
24. čer 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek :já vím,ty to tady nechceš rozebírat,je mi to jasný....snad nejste někdo nemocnej????
24. čer 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jsem ti ip
24. čer 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...tak nálada pod psa :frowning2: :frowning2: :frowning2: babičce asi budou muset amputovat nohu..aby jí vůbec zachránili no a ani si nejsou jistí jestli vzládne operaci :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ach joooooooooo zasranej život
24. čer 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33: Zdeni, no není to jednoduché :frowning2:. Držíme pěstičky, ať to dobře dopadne! :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenííííííííííííííí, držte se!!!!!
Děda to má podobně, cukrovkar....ale chlastal. ma i dnu, zacaly mu uhnivat palce na nohach,tak prvni uriznout palec,pak po kotnik,pak po koleno,pak celou nohu. uz zacina i ta druha a jde to z kopce.....
psychika u něj taky na bodu nula,s nikym se nebavi,nepoznava ani svyho syna....
24. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zeptat - dáváte mrňouskům po příkrmu cucnout nebo UM?
24. čer 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek holky díky...dneska budu jen čekat co a jak
24. čer 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka já nééééé dám příkrm a hotovo...je ale fakt,že když jsme začali s příkrmy tak jedla víc tet mi přijde,že to trošku bojkotuje :unamused:
24. čer 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle je bohužel ta nepříjemná stranka.
od jedne zname ze vsi zemrela kamaradka,mlada holcina,tak 25, porodila holcicku,mylsim i o neco driv a dva dny po porodu umrela.mela nejakou vydut nebo neco v hlave,nikdo o tom nevedel.
24. čer 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi mám splašený mlíko malá má pěknej průjem!!!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek ..prostě krutej zasranej život!!!!!
24. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ono se říká,že život naděluje a připravuje takový těžký sitace jen těm,o kterých ví,že je zvládnou
24. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno tak u nás byla noc děsná.Malej se vzbudil asi čtyřikrát,poprvý se vzbudil kolem jedný takjsem mu dala flašku ale nechtěl,vypil jen trochu.Ani se mu nedivím protože měl určitě horečku,nejspíš nám polezou zase zuby.Asi za hodinu sem ho slyšela znova ale to jen kňoural a tu flašku nakonec vypil až k ránu.Teď akorát dospává.Jinak bude mít zítra Tomášek premiéru.Poprvé bez mámy.Zítra jdeme dědovi na pohřeb,mimochodem dnes by měl svátek.A o babičce nevím nic tak se snad víc dozvím zítra.Doufám že vám nevadí že sem píšu takhle negativní zprávy ale potřebuju to někomu říct. :frowning2:
Zdeni držím palečky ať vše dopadne dobře.
Letím uklízet a vařit.Zatím se mějte
24. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji jen pis, od toho tady jsme.
24. čer 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 myslím na tebe..zítra to vzládněte..přeji pevné nervy
24. čer 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek něco na tom fakt je...jenže kde pořád čerpat sílu
24. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni-drž se!!!!
jajik-ať zítra zvládnete.Já jsem musela na pohřeb i s maluchem,ale o obřadu se staral manžel a venku vozil.My to měli na Slovensku a já nemohla dát nikomu hlídat.
24. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to nevim....
24. čer 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 díky...je to fakt hrozný jen chodím po bytě a brečím...já vím,že jí tím nepomůžu jenže já to tet tak cítím.....prostě emoce jdou ven...
samozřejmně se to odráží na malé je pěkně protivná a začala mít průjem!!!!!
24. čer 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ono je lepší se i vybrečet,prostě to tak cítíš a za to se není třeba stydět.No a samo,že to malá vycítí,jste spolu spojené.Jen fakticky pevné nervy,ať to obě zvládnete :wink:
24. čer 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenom se vyplačte holky.... časem bude zase líp.... neřikám, že to bude dobrý, ale líp bude :slight_smile: ... vím znám.... tak to zvládněte co nejlíp... já po příkrmu pokud je masovej dávám pít čaj.... když neni masovej nebo mléčnej tak zkoušim kojit ale většinou nechce...
24. čer 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek