• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
co varite????????
ja tam ma mdve brambory, kousek cukety a vajicka od mamky......
maly bude mit zbytek testovin od vcera.

Cekam na kamosku co mu chodi na logopedii a ona nikde.....a rikala v devet.
je tehotna,33tt, rikala v pondeli ze ma hrozne tlaky uz dole,tak doufam je ok....ani na sms mi jeste neodpovedela.
24. čer 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já po příkrmu nekojím,to jsem dělala jen ze začátku,kdy snědl jen trošku,ale teď sní klidně celou skleničku,tak už nekojím.Jen dávám čajík na pití.

Jinak netuším co na oběd-malˇému jsem včera vařila vývar-takže zelenina a masíčko a my nevím.Asi odpo skočím na nějakou hotovku.
24. čer 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam dr rikala kdyz sni do deseti lzicek,dat mliko,kdyz vic,tak uz mliko nedavat
24. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, Jajiku, Raak držte se holky! Jak říká Kač - bude líp až to všechno přebolí a přejde! :slight_smile:
24. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ttin jo prejde,poresi se,ale jsou to takove soky.....
24. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek: njn, jenže Barča nic jiného kromě MM nepije :frowning2:. Takže kojíme po každém příkrmu, aby neměla žízeň. Ale bojím se, že čím více bude příkrmů, tím míň budem kojit a přijdem o mlíčko :frowning2:
24. čer 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek: ty máš fotku, jsem si všimla až teď :slight_smile:
24. čer 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ttin tak jednou se musi naucit pit......zkus treba davat po lzickach
24. čer 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ttin jo mam,psali mi admini,ze toho rakosnicka tam mit nesmim,bud fotku nebo nic.a to jejcih logo se na strance u 10ti nicku strasne plete
24. čer 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek: no já jsem na netu podobně opatrná jako ty, ale už jsem mezi vámi ňákou tu chvilku, tak asi vyštrachám někde fotku taky :slight_smile:
24. čer 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek: chjo, ale když ona zarytě odmítá z čehokoliv se napít :frowning2:. Včera jsem zkoušela jí dát z Mam učícího hrníčku, ale kdybych jí tu savičku sama nezmáčkla, tak to sama neudělá a ani do pusinky nestrčí :frowning2:. No chce to trpělivost :slight_smile:
24. čer 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ttin kojene deti nekdymaji problem s prijimanim flasky,hrnecku...
davat,davat,davat......

Ja nejsem opatrna kvuli holkam odtud, ale spis kvuli ledm z okoli,nikdy nevis.....
24. čer 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
na vedlejsi diskuzi jsem jen nahlidlaa hned jsem poznala sestrenici o ktery jsem ani nevedela ze sem chodi a rozebirala veci docela mno......nevim no,chapu ze si mysli ze nikdo znamy to necte,ale rovnou to byla nahoda.....

to sami s kamaradkou ze skoly......taky jsem siji spojila jen dle par informaci a je to hned
24. čer 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka: já to myslela tak, že tu s vámi chci zůstat dál, tak by bylo slušné se aspoň trošku "představit" :slight_smile:
24. čer 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš asi pravdu, nicméně ja jsem o sobe nenapsala temer skro nic.....
jen holky mam na fejcu,tak vidi fotky a tak,cop tady proste nezverejnuju.
24. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek: já to chápu, nikdy nevíš, co kdo zneužije v dnešní době, ale tady je to fajn :slight_smile:. Jsem i na fcb a tam fotky mám, ale tam na tebe kouká jen ten, komu to dovolíš :slight_smile:
24. čer 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek: si čtem myšlenky ... :slight_smile:
24. čer 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave proto,navic to mam tak,ze vidi fotky a profil jen pratele a ne pratele pratel...
proste si fakt davam bacha.
na rajceti mam fotky taky zamceny
24. čer 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak holky, člověk si má dávat bacha
ttinecko:mi též nechceme flašku, a hrneček se už docela naučil, ale jedině od tommetippee, a že jich doma máme :slight_smile: (avent také není špatný, mam pro nás hrůza)
24. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox :slight_smile:. Já mám i avent, ale přijde mi, že bych mohla mít cokoliv a je mi to zatím na víš co :slight_smile:. No snad se lumpík umoudří. Je pravda, že zatím nebyly moc horka, ale ono to přijde a žízeň bude...
24. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka mě začal pít až byla horka, jinak ne, a fakt jen tu tomminku :slight_smile: avent má takový deůší sosák, tak mu to moc nevyhovovalo, máš avent s bílím cumlem, ten je nejměkčí, tedka momentálně rostou zoubky, tak mu to nedávám, stejně je většinou na prsu, jedině takto se zklidní, a cokoli si dá do pusy tak řve, tak snad za týden, jinak než se nám naučil trvalo to tak měsíc, nejdříve jsme mu to dávala a jen si stím hrál, s Tomminkou se to naučil hned, ale stejně toho moc nevypil, cca 80ml, ale je kojený, tak to neřeším, pokud kojíč 5krát za den, či více, tak to neřeš
24. čer 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kojím a začala jsem dávat čajík hodně brzo,kvůli prdíkům a teď nemám vůbec s pitím problém.Pije mi celkem dost a prso taky neodmítá,takže holky trpělivost :wink:
24. čer 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
však jo, ono to chce čas, až to má být tak to bude, my čaje na prdíky nedávali, může to přispívat k rozvoji anemie, ale samozřejmě když je nejhůře, člověk chce nějak pomoci, v rodině máme anemii de facto skora každý, Matýsek měl také na hraně
24. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
necháváte mimča spát na bříšku?Kubík už neřve když se v noci otočí ale spí tak dál...jo a ještě si podsune kolínka pod sebe a tak spí :slight_smile:
24. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox: kojíme tak 8x denně někdy i víckrát - byla zvyklá pít co 2 nebo 2,5 hodiny odmalička...Právě proto si říkám, že žízeň snad nemá a nechci ji nutit, ale musím jí ty hrnečky začít neustále nabízet, třeba se chytne.
24. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
krt jo,uz ji nechavam na brisku,zpatky se otocit umi,tak nechavam tak.
24. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
davala jsem dva dny male sklenicku od hami,tam jsou fakt kousky,tak se konecne nezablilaasnedla.dneska mela posledni osmimesicni, tam jsou jeste vetsi kousky,snedla třičtvrte a pak uz se kuckala, ale dobry
24. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a od zitra ji jen varim,proste to bud sni nebo bude hlady.
jsem koukala do sklenicek davaji protlak,tak ji ho tam supnu taky a uvidime
24. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka nabízej, bude si snima hrát, a přijde tomu na chuť :slight_smile: do roka má času dost :grinning:

@raakosnicek téda, to jste šikovní, Matýsek to nechce, a vyndává si kousky z úst, takže mixujeme, ale každé ditko je jiné, kámoška to měla také a v roce jak utne, jedla jen pokrájené, jako maminka :grinning:
zítra zase budu vařit kašičky, bude mít poprvé cuketku, tak su zvědavá jak mu bude chutnat
24. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
x jeste pred ctyrma dnama se tim davila a co snedla,to vyblila. Tak jsem mixovala,mixovala,dva dny zpatky jsem zkusila tu od 6m,dneska od 8 a jde to.musi pi malinkych a da to.
ale nejvic ji asi naucilo to,ze jsem ji davala kousek nasi brambory,jahody,melounu, chleba a na tom se naucila si to rozmelnit.
kdyz budu varit,nastrouham najemno a pak uz jen trochu pomackam.horsi to bude s masem rozkrajet na pidi kousinecky
24. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek