• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
a k piti s flasticky, kamaradka mi rikala,dej jim do toho neco sladkeho a uvidis jak se budou snazit.
24. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tu uzamcenou skupinu jsm zalozila,ale nemuzu prijit na to,jak tam dat tema...
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nova/?group=listopad-2009&private=true
24. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
raak-teď sem na to koukala a taky nevím jak na to

Holky tak mám uvařeno,uklizeno a včera jsem dokonce umyla i okna protože jak znám tchýni tak by to z nudy udělala za mě.Sice by to bylo milý ale pak si připadám jako lempl.Však to určitě znáte. :wink:
24. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jaji ja kdyz kliknu na zadat nove tema, tak mi skoci vybrat kategorii a zase to skoci zpatky tam,kde tob ylo
24. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a to jsem ještě udělala perník abych měla co mlsat :slight_smile:
24. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
raak - mě to dělá úplně to samý
24. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
uz jsem psala adminum,tak uvidime
24. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
mlíko z flaštičky už pije :slight_smile: ... ale čajík se nám furt nák nelíbí cucá to nasaje a vyplivne.... někdy spokne jenom nějjaký množství pak cucá dál a plive.... taky jsem udělala nákup sposty mycích prostředků.... bolí mě hlava asi si půjdu zdřímnout jestli to zlobidlo uusne.... dneska jsem Jonáškovi dala rohlík... strašně mu chutnal :slight_smile:
24. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Kac je mozny,ze mu ten caj nechutna,zkus neco jinyho
24. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
já už zkoušela asi čtyři pití... nechce nic... on se napije třeba dvakrát třikrát slyšim, že polkne.... ale pak plive.... začal mi potom plivat i tu štávičku... nnáko se mu spustila rýma doufám, že neni alergická, ale že by měl vyloženě ucpanej nos se mi nezdá.... no a každý odpoledne se probouzí s děsnym brekem... jako by se špatně vyspal a brečí minimállně hodinu... vůbec nevim co s tim mám dělat... vždycky se nachvilku uklidní a pak musim zase uklidnovat...... přitom když to udělám jako v noci, že mu dám napít a pak by mohl zase spinkat tak už nezabere a dneska ani nechtěl pít....ted je v klidu nachvilku....
24. čer 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
on i na to piti si musi zvyknout.
24. čer 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
už je docela v pohodě uf :slight_smile: ... dneska to netrvalo tak dlouho... ale chvílema měl bubliny v puse... úplně jsem se o něj bála.. když jse mu vysávala rýmu on to nesnáší....
24. čer 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme doma z venku...ldonesla jsem si od dědy pivo. chtěli ho otevřít,ale odmitla jsem,ze si dam vecer,tak se tesim
24. čer 2010 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
já tu mám taky piváka :slight_smile: ... jsem koukla do ledničky jestli tam náký zbyli... kluci včera pili staráče... toho já teda nemám ráda... ale koukala jsem, že mi koupili jednoho braníka... tak se večer zase asi opiju :grinning: :grinning: :grinning: .... dneska si to zasloužim... sem udělala práce.... zejtra zas udělám hovnajs... ve tři jedu pryč... a v sobotu taky jedu pryč... v neděli taky nejspíš pojedu pryč.... no take tu bude zase bordel :frowning2:
24. čer 2010 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja si to pivka brala domu,bo kdybychom tam zustali u otevreneho piva,jdem domu kdo ví kdy a manžel ma nocni,tak by byl mrzuty, ze on nemuze.
my jsme v sobotu pozvani ke tchanum na opekacku,se tesim na burtika......a svara objednal becku,bleee mi zase bude zle. a dopijet ji budem jako vzdycky v nedeli.

a v lete se vraci manzeluv bratranec z USa,to bude velka party na zahrade....juchuuuu
24. čer 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak uzamceny listopad už funguje,tak kdo chce,muzete tam. snad jsem na nikoho nezapomněla
24. čer 2010 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
dokonce se mi to tam zda super prehledny,kdokoliv z nas tam muze zalozit tema,tudiz i vlastne otazku,co ho zajima
24. čer 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak jsem konečně tu :slight_smile: život je někdy na ..... od doby co mám malého mám největší strach z toho, že by zůstal sám :confounded: jinak dneska jsem koupila dýni a zítra budem vařit
24. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
pett a je velka nebo si sehnala i malou.
mala dyni miluje ve sklenicce
24. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
já dýni ve skleničce ještě neviděla :frowning2: ... a ani já jsem nikdy dýni neochutnala... dá se ta chut nák popsat???
24. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
hokaido kilo a něco, platila jsem 86...no děs snad to bude jíst...
24. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
kac dyne je takova sladsi,miluju dynovy kompot.
maji ji v dm,sklenicky alnatura
24. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
kde jsteeee,ani tady,ani tam :slight_smile:
24. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj jsem trošku momi proč uzamčená společnost....a jak tam vlezu.....vlastně se mi nechce nic řešit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mozek mám dneska na 0 :angry:
24. čer 2010 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni,,,jde spis osoukromejsi psani,jestli tam nechces nemusis. jinak vlez tuday

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/listopadky-listopadcata/
24. čer 2010 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky mam listopadove mimi a resim, ze mi nechce pit...ale koukam, ze jdu s krizkem po funuse a uz jste uzavrene :frowning2:
25. čer 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jiffy tady psat muzes,urcite holky odpovi
25. čer 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@jiffy ahojky vítám tě ..jůůůů ty máš holčičku....tak těch tady moc není :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ják ti nechce pít????
25. čer 2010 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@jiffy v čem je problém, rozepiš se, určitě poradíme :wink:
25. čer 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
25. čer 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek