• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 tak co jste s Matýskem vyváděli už spinkáááá
25. čer 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už si píšu sama ze sebou.....hi hi hi ...to jsem dopadla!!!!!
25. čer 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahojík Zdeni, my dnes byli celý den u babičky,(tedy spíš pra)nemusela jsem nic dělat, jen lítat kolem dítka, babi s dědou se mu věnovali tak jsme si mohla odskočit i nakoupit zeleninku, a zítra mu zase navařím kašičky :slight_smile: uteklo to, dneska docela prudíkoval, tak jsem jen chovala a kojila, myslím, že musí být přežranej :grinning: mám ruce jak špagety, dítko konečně spí, tak jsme zvědavá na tu noc, na dnešek to zase stálo za prd, vstávala jsme 4krát :angry:
a co vy??
25. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 nepíšeš,jsem tuuuuuuuuuu, halooo :astonished:
25. čer 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... mě taky nechce pít... ani prso nechce.... paní doktorka mi řekla, že mám vzít stříkačku a nacpat to do něj násilim ale to bych mu jí musela strčit až do krku páč mi to prostě plive... taky nevím jak na něj...
25. čer 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura kač a je to potřeba???není to jen bojkot, zkus vytrvat a nabízet prso, a tekutiny podávat formou polévek, byla by škoda skončit s kojením
25. čer 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jůůů tak to sis dneska užívala a zítra budeš taky :slight_smile:
25. čer 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura to je mi líto...já jsem naštěstí toto s Adou nemusela řešit......baští moooc dobrě
25. čer 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jo to jo, jsem ráda, konečně vytáhnu paty z výsky a podíváme se s Matýskem na koníky, a třeba zajdeme i někam na oběd, to by bylo fajné
25. čer 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 a také jedeme koupi Matýskovi sedátko do vany, snad se podaří koupit
25. čer 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura jen když byla menší tak se vztekala...hlavně to večerní kojení to byl řev,ale jak říká
@xkacatkox přikldat,přikládat...i jsem střídala prsa :slight_smile:
25. čer 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox já jsem už taky přemýšlela,že bysme ho měli koupit už se mi do vaničky nevejde.....jenže když jí dám do vany tak se budu musetmooooc ohýbat...tak to mně začnou bolet záda.....a nebo se převážím do vany za Adou...hi hi hi
25. čer 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač:jak říká Zdenička , přikládat jak o život, hlavně v noci, když je oblbý a vláčný a méně se bude bránit :wink:

to náš Matýsek je jak kyselina, přijdu si někdy uplně vyprahlá
25. čer 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 nám už se Matýsek nevešel do vaničky cca od 5mm, takže už nějaký ten pátek koupeme ve velké vaně, no ohýbáš se to jo, to sedátko je právě úleva, netíží tě ruky :grinning:
25. čer 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jedeme v neděli za babičkou...je po operaci..amputovali jí nohu,ale už to snad vypadá dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už kojit nechci... ale chci aby pil, ale jak nemá hlad tak si z prsa prostě nevezme.... takže jsem dneska celej den nekojila,,, jenom tedka večer si cucnul.... ráno měl UM... to jsem mlíko neměla... zajímavý je, že vypije jenom 120 víc nechce... pak měl oběd ten zapíjíme čajíkem pak měl sváču to taky nechtěl prso... no a pak véča kašička a to si malinko cucnul... on to vypije přez noc.....
25. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to kruhove sedatko do vany mam a nepouzivame,ani nebudem. mně nevyhovuje
malou koupu uz od jejiho mesice a něco ve velké vaně,má toho plastovyho medvidka,to lehatko,s tim uz je taky u konce,bo je male
25. čer 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já kojím pořád jen v poledne dáváme nějaký příkrm.......no a tet jsem zkusila na noc dávat kaši
@kacamura jak mu dáváš kaši žličkou nebo v flašce???
25. čer 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak to jsem ráda, že to s babi vypadá dobře, hlavně ji hodně podporujte, to moooc potřebuje :slight_smile:
25. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac mala mi mlika neda na jidlo vic jak 100.
mě fascinuje napis na krabici kolem 7 měséíci vypit 210ml,ani nahhdou
25. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox dneska tam byla ségra úplně koukala jak je bábí v pohodě sice jí to bolí,ale komunikuje neplete se jí to ...jsem strašně ráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moooooooooc
25. čer 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek mně Ada vypije180ml :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaši dávám lžičkou... ale tý sní třeba 150 možná i víc... a mlíka prostě vypije tak málo... a k obědu kolikrát sní celou tu vekou skleničku... tak to nák nechápu.... pití dohání v noci to mi vypije celý prsa
25. čer 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí

@kacamura je to chlap...prostě si vymýšlííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hladovec... :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
v jidle sni 200g sklenicku, jak ovocnou,tak obedovou. rano jogurt ma taky 125g a jeste by si dala.ale to mliko proste staci tak malo
25. čer 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zase ty příkrmy zatím jenom malé skleničky....není takovej žravec....to u prsa to si požužlávááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jogurt taky zase zkusim .... minule nechtěl tak jsem oupila jinej a asi mu do něj zkusim přidat ovoce když ho nebude chtít... jakdlouho ho necháváte venku z ledničky než začnete Jogurt podávat????
25. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jogurt ještě ne ne
25. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek jakej jogurtík dáváte
25. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura aby se ti ohřál na pokojovou teplotu
25. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek