• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Adámek taky nejdřív přepadával a teď už se naučil dát ručky tak, aby se mu to podařilo :slight_smile:
29. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo vám vydržej dlouho... to jonášek tak max pět minut :frowning2: .... na bříško se sám otočil dvakrát a ještě jsem to nikdy neviděla :frowning2: .... a zpátky taky jnom když přepadne... snaží se zvadat na ruce což se mu většinou povede tak na půl sekundy a pak se překulí na záda....
a je to opravdu nutný cvičit?nemá to vliv na psychiku ditěte?dneska cvičí každý druhý mimi,jak nepase v 6.týdnech šup s ním vojtit,Kubík taky dlouho špatně pásl,byli jsme na RHB,tam nám řekli,že začne pást pořádně až se začne přetáčet,a že cvičit nemusíme,moc jsem tomu nevěřila,taky bych radši cvičila ale když to řekli....ve 4.měs.se otočil a poravdu se mu na břišku začlo líbit :slight_smile:
ktr musime.u nas je to nutny.jak jsem psala na fejcu napisu a vysvetlim vic,tady verejne fakt nee.
u nas jde taky o to ze mame v diagnoze levostrannjy hemisyndrom ve vsech polohach a pro budouci vyvoj neni moc dobry.duvod sledovani neurologem pak jinde
29. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musíte při registraci na fcb uvést sve pravé jmeno?Rákosníčku,o dětské neurologii něco vím,nachodili jsme se tam dost a dost,prostředí detské nemocnice taky dost dobře známe :frowning2:
29. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr muzes a nemusis.jde o to ze kdyz das prave jmeno dohleda te vic lidi,spoluzaku,znamych
29. dub 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý usnul když jsem mu chtěla dát pít tak se vztekal a nechtěl ale když dostal z flašky vypil 120 a usnul....nechápu to asi ráno všechno vypil
29. dub 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja do male naladovala jogurt a ted usnula.stejne ji za chvili budu budit a pojedem na ty rehabky.obed si da az pozdeji,jak se vratime
29. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska bude brokolice nebo špenát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
spenat mi neceeee,tak tam ma testivuny s omajdou a kruti maso
29. dub 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
raakosnicek: mam te tam :slight_smile: .... já mu dávám tu mrkvičku tedka dojedl zbytek tý skleničky a když jsem mu vždcky nabírala tak brečel... má nějaký prdy, ale ta mrkvučka mu asi chutná tak přestal rečet hned jak jsem mu dala lžičku do pusy :slight_smile:
29. dub 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
špenát mám ráda, ale tohle bych taky nejedla.. za měsíc začnem ovoce ale ty skleničky jsou všechny tak nechutně sladké musím se podívat po nějakých bez cukru. Dneska se mi motá hlava a to sedím a už jsem i jedla i prstýnky jsem sundala jak mi opuchly ruce dám si trochu coly kávu nemusím
29. dub 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tebe taky.
v proflu jsou fotky.

u nas mrkev uz minimalne,spis uz klasika,testoviny,ryze,cuketa,brambor,brokolka...vetsinou to hodim do hrnce,uvarim, prozenu mixerem a hotovo.jen teda posledni tyden se s tim babra a houbelec sni....asi zase zubyyyy
29. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett já ovocné dávám normálně.cukr neresim.ale co vim,min sladke josu ovocne od sunarky.
vetsinou ji pridavam do bileho jogurtu,kase, nebo samotnou.vcera sezrala celou jahodovou
29. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett7.. ježiš co to jéééé??? mě se taky furt motá hlava a ráno je mi jako bych měla kocovinu, ale abymi napuchly prsty??? oni tam dávaj cukr??? já mám tu mrkvičku a na lahvičce je napsaný, že je tam jenom mrkev a voda..... a je to ěkně hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
29. dub 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacmuro oni pisou ze je to vsechno bez pridaneho cukru,ale sladky to je,hlavne ty ovocny.
ja bych ji udelala domaci, ale z ceho ted,ze
29. dub 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím a to normálně sedím já snad pujdu na krev a preventivní prohlídku...byla jsem tam loni pro razítko do průkazky tak už bych se měla ukázat ještě jsem nedonesla zprávu z porodnice sice nevím na co to chce zrovna obvoďačka.. malý už nějaké ovocné dostal, já mu je snědla a když jsem se dívala na složení tak tam dávají i cukr.. přišel mi balíček z hami a tam bylo nějaké 100% ovoce tak se po něm někde mrknu. Já bych jedla jenom sladké...
29. dub 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo hami je fajn.....ja davam i hamanka. a nebo drive hami byla frutapura,takove ty 4 male kelimky
29. dub 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted bnude skret chrapat a budu ji muset budit.kdybych vnikam nemusela,bude vzhuru :pensive:
29. dub 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Napovídaly jste toho tolik, jen jjsem to tak prolítla.
Kdo je a má marodně dětičky ať se rychle uzdravíte.
Asi nás taky začínají zlobit zuby. Strká si do pusiny absolutně všechno, prstama šmejdí po dásních a když si cucá ruku tak jezdí kloubama po dásničkách. Koukala jsem jí tam, ale zatím nic není vidět. Občas ji i protivná a brečí "bezdůvodně".
Tak my jsme zatím jen na MM. Večer usne kolem deváté-desáté, probudí se kolem druhé a pak v pět v šest a spí do devíti. Naštěstí v noci jí max.10 minut a je tuhá. Ale poslední dobou jí trvá dýl než zabere. Snad jí to stačí.
S přetáčením jsme teprve na začátku. Kutálí se z boku na bok, ale asi jí to taky nebude trvat dlouho a překulí se na bříško, už je na půl cesty. A když je na bříšku tak taky moc dlouho nevydrží tak 10 minut a dost. To vaše dětičky jsou rychlejší. Ale zase si říkám, že ta naše prdelka byla na světě dřív. Tak má ještě čas. A byla a bude asi drobnější. Ve 4 měsících vážila 5200g. 6.5. jdeme na 5. měsíční kontrolu tak jsem zvědavá kolik Andy přibrala a o kolik se vytáhla a dostane 3. hexu. Z té druhé měla chudělra teplotu 38,3.
A dneska máme mini mini narozeniny přesně 5 měsíců :grinning: . Děsně to letí :astonished: .
Ty jo s tím motáním a malátností to mám taky :confounded:
29. dub 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luuca prosim o kolik driv se mala narodila??????
29. dub 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem se nějak rozepsala a sem tam nějakej překlep. Se omlouvám :sweat_smile:
29. dub 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
O moc ne, byla jsem 36+4
29. dub 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaa,psala jsem ti zpravu
29. dub 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucca, s tím spaním to máme skoro stejné jen dneska si malý začal ve 3 povídat a hrát ve 4 konečně usnul hned co šel tatínek spát pryč :confounded: doufám že se nevrátilo nespací období...
29. dub 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mizime oblikat a na ty rhb.ja neciiiiii
29. dub 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda holky vy jste ukecaný :grinning:
rákosníčku vítej, jinak já jsem taky na facebooku a fotky tam aktualizuju častěji než tady, házím tam i videa. Tady mi vadí, že ty fotky musím zmenšovat, to je opruz. Jinak já jsem taky z moravy, z Vyškova.
rakosníčku ty už dáváš jogurt?
29. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky koukám jak blázen co bšechno už papá ta malá rákosníčková :slight_smile: .... za celé dopoledne se mi malej nechce napít z prsa jenom si cucne a pak dělá kraviny... je to normální??? nebo prostě jednou ochutnal flašu a prso už ho nezajímá???
29. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamura-nemyslím,že by až tak rychle zavrhnul prso.Já malému dávám čajíky z flašky a kojím normálně.Používám dudel č.1,aby se namáhal při tahání.
29. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam taky používám jedničku, když jsem dala větší tak se málem udusil. Kuba má prso už jenom na dudlání a když má pořádnej hlad tak ječí a chce flašku...holt z flašky teče pořád a mně už mlíka ubývá.
29. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek