• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Kac ja davam rovnou z lednice.
Ze zacatku jsem kupovala activii,a pak hlavne bilou holandii,michala jsem s presnidavkou,ted davam activii tvarohovou a kostiky svacinku
25. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem koupila obyčejnej bílej Jogurt.... klasik??? nějak tak.... koukala jsem na složení a nezdálo se mi, že by tam bylo něco co nesmí....
25. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy už dáváte jogurt? asi taky začneme. kupujete někdo plíny z tesca? každý je chválí tak jsem je zkusila, ale proti pamperskám mi přijdou tvrdší
25. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac neměli by do roka tvaroh....no to uz neresim.zase tolik h ov ty tvarohovy activii neni.
jinak jogurt muzou,je to zakysany vyrobek a ma jinak stepene bilkoviny.
25. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett davam od pul roka.

tesco pliny - kupúovala jsem na Tadika,ale az od dvou let,kdy měl plinu jen na spani. jsou takovy proti poamperskam hamatny,tvrdy,naducany....na celodenní nosení je nechci.
25. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni je přebalili prý z fialových na zelené tak snad jsem koupila správné. ještě chci zkusit ty z dm
25. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky používáme pampersky,ale tesco plínky jsme taky odskoušeli a v pohodě:slight_smile:
25. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett jj maji jen novy obal.

se mi to tady monta,psat sem i do uzamceny...
25. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett: no nám doktorka řekla že už jogurt můžem tak jem ho koupila.... já mám jenom pemprsky... tuhle jsem se teda zklamala ve sleep and play... tak kupuju jenom active baby... jsou dražší ale.......................................... :wink:
25. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
i ty bílý pampersky jsou super, jen je nekupuju protoze nemaji ty mega baleni
25. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně néééé ty heřmánkovíííííí to jsme byly hned opruzený :frowning2:
25. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaký jsou heřmánkový???
25. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky kupujem jenom pampersky...jsou nejměkkčí ze všech a taky se mi zdá, že nejlíp sají. Jogurt ještě nedávám. A tvaroh se nesmí do roka...má velké bílkoviny a mohl by do budoucna znamenat problémy s ledvinami.
Jinak Kuba už má vyrážku úplně pryč a zase se nějak rozjedl...zvládne skleničku přesnídávky na posezení...ale té velké 200 g. Plus maso a zeleninu na oběd a mezi tím pořád skoro litr mlíka.
A mně dneska nějak začalo bolet břicho tak doufám, že nemám kýlu...přeci jenom ten kočár váží přes 17 kg...navíc já v něm mám noleženou kabelku, pití pro sebe a malýho a kolikrát ještě nákup a jak to furt tahám do auta a z auta tak už toho mám fakt dost.
25. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé...máte všechny nějaký nový fotky v profilu a já se vůbec neorientuju...zdeni jsi to ty?
25. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura no právě ty sleep and play :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura amo maji hermanek a bavlnu
25. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jo jo jsem to já dala jsem i na facebook plno mojich foteček...to se pobavíte :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni to jsou ty bile,sensitive. hlavne maji bavlnu a toho hermanku tam asi tolik neni,ani tim nesmrdi. my po nich nastesti dobry
25. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak mě se po sleep and play neosypal, ale vadilo mi, že nemá to pružení na utahování jako active baby
@lin18 jééé tak to já naštěstí jezdím na lehko..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No Kuba má pampersky zelený...a zatím dobrý
Zdeni jj...kuknu pak na tebe... :wink:
25. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já když už někam jedu tak na dýl...třeba tři hodinky aspoň....a protože se teď pořád mění počasí tak vozím radši všechno, abych se nemusela vracet kdyby se třeba ochladilo. Potřebuju vždycky nějak zabít odpoledne a podvečer, protože to už Kuba nespí a je pak celkem protivne a já už taky po celým dnu nemám na hraní náladu, tak jezdíme...on kouká, manža je rád, že má klid a já aspoň něco zhubnu a všichni jsme spokojený. Jen kdyby ten kočár tolik nevážil :angry:
25. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni krasne foto. vedle na uzamcenou davam odkaz na nase foto
25. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tak už začni jezdit ze sparťákem???
25. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek fotky super...ty jsi pěkný číslo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsem.....
25. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty oranžové pampersky nic moc...malý se najedl, vykakal a už je v pohodě ale spát to néééééé
25. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave premyslim,ze tu hlavu zase hodim na blond
25. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek kouříš...já jsem už taky neodolala..už jsem si 3x zapálila,ale pořád mi to nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek blond ti slušela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek