Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
zdenka33
25. čer 2010
já jsem si taky pořád barvila vlasy..blond,hnědééé červenééé
raakosnicek
25. čer 2010
Zdeni ano, kourim. zacala jsem hned jak jsem prestala kojit
kacamura
25. čer 2010
já taky občas tahám šílený věci... kolik váží kočár dohromady s Jonáškem nevim.. ve spod mám deku pláštěnku na kočár a když přez sebe nemá ten přehoz tak i ten... na zádech batoh... sem tam osmikilový žrálo pro psa plus tak osmikilovej nákup... takže bych to dohromady kolikrát tipovala tak na 25-30kilo dohromady... manžel se docela divil jako už mám sílu 😃
zdenka33
25. čer 2010
a tet 😞 😞 😞 😞 😞 😞 dlouho nic...včera jsem se nasrala potkala mně kamarádka....zhrozila se jak to vypadám ]-( ]-( ]-( ..no hrozně mně potěšila :-S :-S :-S Takže začínám uvažovát že aspo přestanu jíst od 6 hodin...ha ha ..to chi vědět jak mi to dlouho vydžííííí 😃 😃 😃
zdenka33
25. čer 2010
nějak mi vypadávají písmenka 😃 😃 😃
raakosnicek
25. čer 2010
Zdeni noooo,ja kdyz se mrknu na ty fotky a na sebe ted,tak mam nahoru 25kg
pett7
25. čer 2010
já zhubla kilo 😃 ještě tak deset......nejhorší to je že i když jím zdravě a málo tak nic...třeba až nebudu kojit snad to nepoletí nahoru teď mám závislost na lékorkách
zdenka33
25. čer 2010
No já právě taky tak kolem20kilo...víš nějak mi to nepřišlo,ale tet už mi to začíná vadit nic mi není,strašně se potím...prsa snad 10....no opravdu horor...až se divím,že má Luky o mně ještě zájem 😞 😞 😞
raakosnicek
25. čer 2010
poceni, mi ani nepripominej,to ze nevlezu do zadnych hader,ktery jsem nosila predtim,uz ani nezminuju.a kdyz se na sebe podivam,je mi zle
zdenka33
25. čer 2010
no .....možná ani nemá...protože co je to sex tak to už ani nevím....ale to je téma na uzamžené :-S
pett7
25. čer 2010
buďte v klidu jsem na tom stejně....
raakosnicek
25. čer 2010
Ty seš trdlo...
kacamura
25. čer 2010
no já se taky musim začít malinko hlídat... strašně mě štvou ty jizvy... celý léto nebudu moct do plavek a to mi ještě dneska manžel vyhrožoval, že kdyby to vyšlo tak chce jet na konci prázdnin na ovču k moři... ale že evropa ho nebaví, že by chtěl na floridu, tu jsem zamítla vůbec nevim co bych tam jako dělala, čtrnáct dní válení u vody mě nějak nebere, potřebuju jezdit po pamákách nebo aspon po krásách přírody... tak navrhnul egypt... no tam bylo fajn, ale na Jonáška je tam přecejenom ještě vedro... tak jsem navrhla karibik 😃 😃 😃 😃 .... myslim, ž tam se nepodivám ani ve snu.... alemanželovi se to zamlouvá... já chtěla do španělska... ale manžel nechce 😞 .... no ale to je zase hromada plánování a zase z toho nic nebude... hlavně se chci přestěhovat a potřeuju nový auto... na nový nebude ale nový starý by bejt mohlo... když to vyjde.. no uvidíme zatim se na nic moc netěšim... páč tedka má sice podepsanou smlouvu, ale kdo ví kdy z toho ty peníze budou
ttinecka
25. čer 2010
Ahojky 🙂 Zdeni a Raak - super fotky 🙂. My snad už konečně spíme. Jinak já díky dlouuuuhým procházkám mám tak o 5 kilo míň než jsem vážila, když jsem otěhotněla (a to už jsem měla nějakých 10 nadváhu), takže eště tak 5 dolů a bude to dobrý (teda do té doby, než přestanu kojit 🙂 😞 ). Pampersky taky používáme - výhradně active baby, oranžové nám nějak neseděly.
zdenka33
25. čer 2010
tak co jéééééé nějak to utichlo 😞 to všichni uspáváte?????úlpněk je až zítra 😃 😃 😃
kacamura
25. čer 2010
taky si řikám kde všichni ste 😃 .... ježiš to už má bejt zase úplněk vždyt byl tuhle....
terezka87
25. čer 2010
hola hola takssem zase tady 😃 já jsem malej ale šikovnej 😃
zdenka33
25. čer 2010
jen se podívej ven..nádhernej měsíc 🙂 🙂 🙂
ttinecka
25. čer 2010
@zdenka33: jj ten měsíc je super, až jsem se lekla jak září 🙂
zdenka33
25. čer 2010
@kacamura no asi jsou už všichni na mol..... 😃 😃 😃

zdenka33
25. čer 2010
ach jooo co jsem to zase vyvedla :-|
zdenka33
25. čer 2010
máme tady nějaké prázdnéééé místo......
terezka87
25. čer 2010
taky na to hledim🙂 Zdeni co Aduš hajá už celou noc?
jiffy
25. čer 2010
Ahoj, to je fajn, ze tady pokracujete-muzu se k vam pridat?🙂 Tim, ze mala nepije, jsem myslela z flasky nebo z hrnicku s pitkem...a i prikrmu sni malo-bere to jako zpestreni a tesi se az ji dokojim :-| Nemate nekdo podobny problem?
zdenka33
25. čer 2010
@terezka87 když jsem začla s tou kaší tak mi 5 dní spinkala až do 5 hodin...tet už se probouzí kolem 3 hodky....tak doufám,že se to nebude zkracovat.Jinak už je pěkně vyčůrana kolem 5 si ji musím brát do postele...jinak by byl pláč!!!!!!
ttinecka
25. čer 2010
@jiffy: naše Barča kromě MM nepije vůbec nic a nijak 😞 ať dávám cokoliv a jakkoliv. Na druhou stranu kojíme co 2 - 3 hodiny, takže žížu snad nemá. Jinak příkrmy baští v pohodě. Odpoledne si většinou vynechá nebo posune jedno kojení, ale i tak kojíme 8 - 10 denně (2 - 4x v noci 😞).
ttinecka
25. čer 2010
@zdenka33: my dáváme kaši lžičkou každý večer a na délku spánku to nemá žádný vliv 😞
zdenka33
25. čer 2010
@jiffy já jsem jí na flaštičku učila tak ,že jsem jí to nechávala povalovat kolem hraček...no až na ní přišla hrála si s níííí až najednou koukám,že pije.taky jsem jí to nutila,ale to jako naschvál nechtěla.Nebo trošku přislad čajík....
zdenka33
25. čer 2010
@ttinecka jááááá dávat kaši lžičkou tak můžu zase znova koupat...jaký je to prasátko 😃 😃 😃 😃
terezka87
25. čer 2010
Jo to známe... Romča se teď taky začla budit kolem třetí na jídlo a pak až kolem šesté vztává a to chce za našima do postele, takže důchodci ji hlídají a já si sem tam ještě zchrupnu 🙂 Taťka se nemůže dočkat a když dem trochu pozdějc tak už nás vyhlédá 🙂 o půl sedmé de na dvojce mája tak na to hledí celou dobu 😃

Začni psát odpověď...

Odešli