• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
já jsem si taky pořád barvila vlasy..blond,hnědééé červenééé
25. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ano, kourim. zacala jsem hned jak jsem prestala kojit
25. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky občas tahám šílený věci... kolik váží kočár dohromady s Jonáškem nevim.. ve spod mám deku pláštěnku na kočár a když přez sebe nemá ten přehoz tak i ten... na zádech batoh... sem tam osmikilový žrálo pro psa plus tak osmikilovej nákup... takže bych to dohromady kolikrát tipovala tak na 25-30kilo dohromady... manžel se docela divil jako už mám sílu :grinning:
25. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tet :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: dlouho nic...včera jsem se nasrala potkala mně kamarádka....zhrozila se jak to vypadám :angry: :angry: :angry: ..no hrozně mně potěšila :confounded: :confounded: :confounded: Takže začínám uvažovát že aspo přestanu jíst od 6 hodin...ha ha ..to chi vědět jak mi to dlouho vydžííííí :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak mi vypadávají písmenka :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni noooo,ja kdyz se mrknu na ty fotky a na sebe ted,tak mam nahoru 25kg
25. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zhubla kilo :grinning: ještě tak deset......nejhorší to je že i když jím zdravě a málo tak nic...třeba až nebudu kojit snad to nepoletí nahoru teď mám závislost na lékorkách
25. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já právě taky tak kolem20kilo...víš nějak mi to nepřišlo,ale tet už mi to začíná vadit nic mi není,strašně se potím...prsa snad 10....no opravdu horor...až se divím,že má Luky o mně ještě zájem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
poceni, mi ani nepripominej,to ze nevlezu do zadnych hader,ktery jsem nosila predtim,uz ani nezminuju.a kdyz se na sebe podivam,je mi zle
25. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no .....možná ani nemá...protože co je to sex tak to už ani nevím....ale to je téma na uzamžené :confounded:
25. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
buďte v klidu jsem na tom stejně....
25. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty seš trdlo...
25. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se taky musim začít malinko hlídat... strašně mě štvou ty jizvy... celý léto nebudu moct do plavek a to mi ještě dneska manžel vyhrožoval, že kdyby to vyšlo tak chce jet na konci prázdnin na ovču k moři... ale že evropa ho nebaví, že by chtěl na floridu, tu jsem zamítla vůbec nevim co bych tam jako dělala, čtrnáct dní válení u vody mě nějak nebere, potřebuju jezdit po pamákách nebo aspon po krásách přírody... tak navrhnul egypt... no tam bylo fajn, ale na Jonáška je tam přecejenom ještě vedro... tak jsem navrhla karibik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... myslim, ž tam se nepodivám ani ve snu.... alemanželovi se to zamlouvá... já chtěla do španělska... ale manžel nechce :frowning2: .... no ale to je zase hromada plánování a zase z toho nic nebude... hlavně se chci přestěhovat a potřeuju nový auto... na nový nebude ale nový starý by bejt mohlo... když to vyjde.. no uvidíme zatim se na nic moc netěšim... páč tedka má sice podepsanou smlouvu, ale kdo ví kdy z toho ty peníze budou
25. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Zdeni a Raak - super fotky :slight_smile:. My snad už konečně spíme. Jinak já díky dlouuuuhým procházkám mám tak o 5 kilo míň než jsem vážila, když jsem otěhotněla (a to už jsem měla nějakých 10 nadváhu), takže eště tak 5 dolů a bude to dobrý (teda do té doby, než přestanu kojit :slight_smile: :frowning2: ). Pampersky taky používáme - výhradně active baby, oranžové nám nějak neseděly.
25. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co jéééééé nějak to utichlo :frowning2: to všichni uspáváte?????úlpněk je až zítra :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si řikám kde všichni ste :grinning: .... ježiš to už má bejt zase úplněk vždyt byl tuhle....
25. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hola hola takssem zase tady :grinning: já jsem malej ale šikovnej :grinning:
25. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen se podívej ven..nádhernej měsíc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33: jj ten měsíc je super, až jsem se lekla jak září :slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura no asi jsou už všichni na mol..... :grinning: :grinning: :grinning:

25. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jooo co jsem to zase vyvedla :unamused:
25. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme tady nějaké prázdnéééé místo......
25. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky na to hledim:slight_smile: Zdeni co Aduš hajá už celou noc?
25. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to je fajn, ze tady pokracujete-muzu se k vam pridat?:slight_smile: Tim, ze mala nepije, jsem myslela z flasky nebo z hrnicku s pitkem...a i prikrmu sni malo-bere to jako zpestreni a tesi se az ji dokojim :unamused: Nemate nekdo podobny problem?
25. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 když jsem začla s tou kaší tak mi 5 dní spinkala až do 5 hodin...tet už se probouzí kolem 3 hodky....tak doufám,že se to nebude zkracovat.Jinak už je pěkně vyčůrana kolem 5 si ji musím brát do postele...jinak by byl pláč!!!!!!
25. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy: naše Barča kromě MM nepije vůbec nic a nijak :frowning2: ať dávám cokoliv a jakkoliv. Na druhou stranu kojíme co 2 - 3 hodiny, takže žížu snad nemá. Jinak příkrmy baští v pohodě. Odpoledne si většinou vynechá nebo posune jedno kojení, ale i tak kojíme 8 - 10 denně (2 - 4x v noci :frowning2:).
25. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33: my dáváme kaši lžičkou každý večer a na délku spánku to nemá žádný vliv :frowning2:
25. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy já jsem jí na flaštičku učila tak ,že jsem jí to nechávala povalovat kolem hraček...no až na ní přišla hrála si s níííí až najednou koukám,že pije.taky jsem jí to nutila,ale to jako naschvál nechtěla.Nebo trošku přislad čajík....
25. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka jááááá dávat kaši lžičkou tak můžu zase znova koupat...jaký je to prasátko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to známe... Romča se teď taky začla budit kolem třetí na jídlo a pak až kolem šesté vztává a to chce za našima do postele, takže důchodci ji hlídají a já si sem tam ještě zchrupnu :slight_smile: Taťka se nemůže dočkat a když dem trochu pozdějc tak už nás vyhlédá :slight_smile: o půl sedmé de na dvojce mája tak na to hledí celou dobu :grinning:
25. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek