• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
taky koukám na to prázdné místo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... a ty nejsi na mol :grinning: :grinning: :grinning: ... na mě to zase nák zapůsobilo... Jiffy Samozřejmě, že se můžeš přidat... Jonášek papá krásně.. sní toho hrozně moc, ale pít nechce a to mi také dělá starosti... furt si z toho pití,dělá akorát srandu... něco vypije ale ani zdaleka to neni tolik kolik by měl... nevím jak to do něj dostat... pokud hodně kojíš tak se neboj ndostatkem tekutin netrpí.. ale chce to rpělivost no... zbudil se mi maluch du na něj...
25. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33: no my stále krmíme v leže a vůbec nejsme špinaví, maximálně trochu bryndák. V sedě bych do ní nic nedostala....
25. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka pane bože...ty jsi teda třída...já jsem ze začátku taky krmila co 2 hodky,ale tet mi vydrží i 3 až 4 hodky,ale je fakt,že mezi tím ji dám čajík ,rohlík....dneska jsem zkusila dát salátovou okurku......ta jí úplně vysála :grinning: :grinning: :grinning: .tak doufám,že se neosype :frowning2:
25. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dopr... .už! Tak kde teda budeme? Se ják blbec vypisuju na zamknuté a vy tady... :angry:
25. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33: přes den v pohodě, ovšem v noci děs běs :frowning2: Ona je tak zvyklá od malička, cucne si trochu a často :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba taky nepije...dvakrát potáhne a pak začne savičku kousat....
25. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé salátovka...super nápad...a má to hodně vody....já ve vedrech dávala meloun...to je taky jenom voda....
25. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dala malému olíznout meloun ten obličej neměl chybu :grinning:
25. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tady...a nevidím důvod proč být někde jinde...ale to je věc názoru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně máme nového človíčka
25. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
meloun jsem nezkoušela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak vyzkoušíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už taky zůstávám tu....já nemám co tajit...jen jsem myslela, že všechny budete pryč :wink:

pett...malej dělá ksichty pokaždé když dostane něco novýho...je to fakt zábava jak se tváří...
25. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka to tě obdivuji.....jak funguješ...já jsem s toho byla hrozně vyřízená
dokonce si ten meloun sám rozkousal....kdybych ho mačkala tak všechna šťáva vyteče...tak jsem mu dala kousek do pusy a on to deset minut žužlal jak žvýkačku...ale teda seděl...vleže bych měla strach
@lin18 musíš kubíka vyfotit už jsem ho dlouho neviděla...a co stříhat budeš????,
25. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 my taky při jídle vždycky sedíme...už máte zuby???
25. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33: no nic moc, ale zvykla jsem si, teď to má aspoň výhodu, že nemá žízeň - na druhou stranu už bych chtěla, aby byla schopná pít i z něčeho jiného, ať už je to cokoliv :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem v obou místnostech... mě je to fuk.... píšu tam i tady stejnak večer nemám moc co na práci....
25. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo nám to taky pomohlo,protože jsem na noc zapojila Lukáše a já se mohla konečně vyspat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka zkoušet,zkoušet,zkoušet...předce na měco musíte přijít jak to mimi oblbnout....ty nás dostávají cooooo :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33: taky se dočkáme, musíme zkoušet a zkoušet :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura já vím ale je toho moc...jsem i na facebooku....pak nestíhám sledovat všechno!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33: hehe, jsme psaly zároveň :slight_smile:, když ona do té pusinky prostě vůbec nic nechce, flašku už vůbec ne :frowning2: :slight_smile:, ale netrápím se tím, však ona na to přijde :slight_smile:. No nic pomalu jdu do hajan, všem klidnou dobrou noc :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka jasně nic se nemá hrotit...tak dobrouuuuuuuuu :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se táááááák těšim až bude malej chrupkat celou noc bez přestávky... fakt bych si zase jednou ráda chrupla Osm hodin v kuse.... jééééé kde jsou ty časy kdy jsem se válela v posteli třeba do dvanácti :grinning: :grinning: :grinning: .... no snad to příde... a pít ho taky nák musim naučit... on si jako lokne ale vypije tak deset... a nebo dneska jsem mu to u pusy držela dýl tak vypil třicet... ale furt je to málo :frowning2:
25. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja kojim tak 6x za den, v noci bohudik spime. Jinak ona si s tim pitkem taky hraje-bud ho kouse nebo si nabere plnou pusu caje a pak to prska. A na sladky moc neni, ale zkusim ji dat oliznout tu salatovku, treba ji zaujme :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé holky,kde teda jsme????není v tom nějakej guláš??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jonáš si taky napustil pusu vodou a vypliv.... zkoušla jsem bylinkový čaje-plival, tak vodu-plival, tak ty štávy co prodávaj pro miminka... to už se i napil, ale pro mě moc drahé... tak jsem koupila granulovanej čaj... no neni to nic extra ale naije se a neplive to tolik
25. čer 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy Adélka moc pěkný jméno taky jsem nad ní uvažovala:slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ty v tom máš guláš?????
25. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek