• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 u nás vede můj nos :angry:
25. čer 2010 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jo taky mě dneska Jonáš pěkně štípnul... a nejhorší je když mě chytí za pusu a zareje nehtíky :confounded: :grinning:
Adelka me ani moc netaha za vlasy, spis je tak nejak zkouma...to same privesek na retizku-jen ho otaci ze strany na stranu a bimba s nim :slight_smile:
@ktr tak to se nedivím,že jste průtokááááááč :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ale když je horko tak jsem si všimla,že moc prso nechce radči si dá čajík
25. čer 2010 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ktr to jo no :grinning: .... tý jo to je hodin.... ani mi to nepřišlo :sunglasses:
25. čer 2010 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
a uz vam deti sedi?
25. čer 2010 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jiffy ne nesedí... umí se teda opřít o ručičky a tak sedět, ale zatim nepřišel na to k čemu je takový sezení dobrý tak se ani nepokouší a to je dobře páč sedět by děti měly až po tom co se naučí lézt... takže ho do toho nenutim jenom to trénujem a sedí v židličce když jí jinak neee...
25. čer 2010 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@jiffy jo náš sedí :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@jiffy sedí jen když jí posadím...sama se mi ještě neposadí :frowning2:
holky přišel Luky z práce...jdu dělat manželku....pa pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura Ada taky nesedi, ale pokousi se-k lezeni ma daleko
25. čer 2010 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ktr... jenže váš je děsnej rychlík :slight_smile: ... ten za měsíc bude chodit... neměli by se moc nechávat sedět když neuměl lézt, ale zase nadruhou stranu když se to naučí a umí tak ho zase přece nemůžeš přikovat k zemi...
25. čer 2010 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
zdenka pa :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura on nejradši lozí a válí sudy :slight_smile: sedění ho nebaví hned je na břichu a leze :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to nam se sezeni libi, ale taky ji nenechavam dlouho
25. čer 2010 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, dobrou... :slight_smile:
25. čer 2010 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@jiffy papa :slight_smile:
25. čer 2010 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonáškovi taky sezení moc neřiká a popravdě ani na to nemá pevný zádíčka.. je ještě takovej moc ohejbací... jinak se taky jdu uložit... ne že by se mi chtělo, ale už je pozdě tak dobrou.... :slight_smile:
25. čer 2010 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
he ten kartáček na zuby co jsem si koupila asi fakt má něco do sebe si nepamatuju, že bych kdy cejtila to vyčištění a tu pastu a vy těch mezizubních prostorech... (to jen tak sem to musela někomu říct :sweat_smile:
25. čer 2010 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura tak já du taky :slight_smile:
25. čer 2010 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
též nedáváme jogurtík, měl by se dávat od 9mm, záleží na mudře a na vlastním usudku, u pot.alergiku, od roka, vypijeme tak 150čaje, a v jídle sníme, kolem 300gr, dnešní výlet byl supr, koníci se Matýskovi líbily, jsme uplně vyřízení, celý den na nohách
26. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
my byli taky celý den venku... ale e na nohách... jenom sme šli na procházku... ale byli sme před chatou venku na dece... a Jonšek byl zlatej :slight_smile: ... a když Jonáš viděl koně tak se mu taky líbili a dokonce si je chtěl hladit a ta pani od těch koní se hrozně divila, že se jich nebojí :grinning:
26. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jsme se tak nadchli, že v září vyrazíme na koně v akci :slight_smile:
26. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jak koně v akci??? jako to je něco jako memoriál generála custera??? (taková přehlídka koní, z dob generála custera dělaj různý jako obrazce z mnoha koní... třeba udělaj kříž a ten se točí a takk.... většinou je to tam moc pěkný... taky tam dělaj parkur, a jak se řiká tý jízdě v terénu???... nebo tam maj jako jízdu zručnosti, že tam ty koně muej třeba projít takovou brankou ve který visej barvný fáborky nebo musej projít po zádu takovou klikatici a tak... no a nakonec tam všichni ty koně jedou přez celou louku triskem... pěkný moc :slight_smile: )
26. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, a kde to je, že by jsme tam vyrazily? koně v akci je přehlídka na pardubickém závodišti, různá plnemena, chov, jezdecké disciplíny, od 3-5.9
26. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tohle je v hněvšíně.. datum zatím nevím... a hněvšín je Kousek od staré živohoště (Slapská přehrada)... organizuje to Václav Vydra... tak se koukni na internetu třeba něco bude já taky mrknu
26. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
špatně to neni ono.... http://www.vaclavvydra.cz/vaclavvydra_cz_002.aspx tohle by mělo bejt správně... já se ještě zeptám kamarádky jak to letos bude páč mi to příde podivný... když se dočteš až dolů tak tam je že je to letos 21.8....
26. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33
včera už jsem nějak nestíhala a dneska taky ne....Kubík byl stříhanej už dvakrát :wink:
A zuby zatím nikde....
Dneska jsme byli celý den venku a teď večer jsme si s mým ještě venku rožnili maso....konečně léto...díky bohu

Na fotky Zdeni mrkni na facebook...mám tam nový album Kubík od půl roku....
26. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek