Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
ktr
25. čer 2010
@zdenka33 u nás vede můj nos ]-(
kacamura
25. čer 2010
jo taky mě dneska Jonáš pěkně štípnul... a nejhorší je když mě chytí za pusu a zareje nehtíky :-S 😃
jiffy
25. čer 2010
Adelka me ani moc netaha za vlasy, spis je tak nejak zkouma...to same privesek na retizku-jen ho otaci ze strany na stranu a bimba s nim 🙂
zdenka33
25. čer 2010
@ktr tak to se nedivím,že jste průtokááááááč 🙂 🙂 🙂 🙂
zdenka33
25. čer 2010
ale když je horko tak jsem si všimla,že moc prso nechce radči si dá čajík
kacamura
25. čer 2010
ktr to jo no 😃 .... tý jo to je hodin.... ani mi to nepřišlo 😎
jiffy
25. čer 2010
a uz vam deti sedi?
kacamura
25. čer 2010
jiffy ne nesedí... umí se teda opřít o ručičky a tak sedět, ale zatim nepřišel na to k čemu je takový sezení dobrý tak se ani nepokouší a to je dobře páč sedět by děti měly až po tom co se naučí lézt... takže ho do toho nenutim jenom to trénujem a sedí v židličce když jí jinak neee...
ktr
25. čer 2010
@jiffy jo náš sedí 🙂
zdenka33
25. čer 2010
@jiffy sedí jen když jí posadím...sama se mi ještě neposadí 😞
holky přišel Luky z práce...jdu dělat manželku....pa pa 🙂 🙂 🙂
jiffy
25. čer 2010
@kacamura Ada taky nesedi, ale pokousi se-k lezeni ma daleko
ktr
25. čer 2010
@zdenka33 papa 🙂 🙂 🙂
kacamura
25. čer 2010
ktr... jenže váš je děsnej rychlík 🙂 ... ten za měsíc bude chodit... neměli by se moc nechávat sedět když neuměl lézt, ale zase nadruhou stranu když se to naučí a umí tak ho zase přece nemůžeš přikovat k zemi...
kacamura
25. čer 2010
zdenka pa 🙂
ktr
25. čer 2010
@kacamura on nejradši lozí a válí sudy 🙂 sedění ho nebaví hned je na břichu a leze 🙂
jiffy
25. čer 2010
tak to nam se sezeni libi, ale taky ji nenechavam dlouho
jiffy
25. čer 2010
holky, dobrou... 🙂
ktr
25. čer 2010
@jiffy papa 🙂
kacamura
25. čer 2010
Jonáškovi taky sezení moc neřiká a popravdě ani na to nemá pevný zádíčka.. je ještě takovej moc ohejbací... jinak se taky jdu uložit... ne že by se mi chtělo, ale už je pozdě tak dobrou.... 🙂
kacamura
25. čer 2010
he ten kartáček na zuby co jsem si koupila asi fakt má něco do sebe si nepamatuju, že bych kdy cejtila to vyčištění a tu pastu a vy těch mezizubních prostorech... (to jen tak sem to musela někomu říct :-N
ktr
25. čer 2010
@kacamura tak já du taky 🙂
xkacatkox
26. čer 2010
též nedáváme jogurtík, měl by se dávat od 9mm, záleží na mudře a na vlastním usudku, u pot.alergiku, od roka, vypijeme tak 150čaje, a v jídle sníme, kolem 300gr, dnešní výlet byl supr, koníci se Matýskovi líbily, jsme uplně vyřízení, celý den na nohách
kacamura
26. čer 2010
my byli taky celý den venku... ale e na nohách... jenom sme šli na procházku... ale byli sme před chatou venku na dece... a Jonšek byl zlatej 🙂 ... a když Jonáš viděl koně tak se mu taky líbili a dokonce si je chtěl hladit a ta pani od těch koní se hrozně divila, že se jich nebojí 😃
xkacatkox
26. čer 2010
jsme se tak nadchli, že v září vyrazíme na koně v akci 🙂
kacamura
26. čer 2010
jak koně v akci??? jako to je něco jako memoriál generála custera??? (taková přehlídka koní, z dob generála custera dělaj různý jako obrazce z mnoha koní... třeba udělaj kříž a ten se točí a takk.... většinou je to tam moc pěkný... taky tam dělaj parkur, a jak se řiká tý jízdě v terénu???... nebo tam maj jako jízdu zručnosti, že tam ty koně muej třeba projít takovou brankou ve který visej barvný fáborky nebo musej projít po zádu takovou klikatici a tak... no a nakonec tam všichni ty koně jedou přez celou louku triskem... pěkný moc 🙂 )
xkacatkox
26. čer 2010
aha, a kde to je, že by jsme tam vyrazily? koně v akci je přehlídka na pardubickém závodišti, různá plnemena, chov, jezdecké disciplíny, od 3-5.9
kacamura
26. čer 2010
tohle je v hněvšíně.. datum zatím nevím... a hněvšín je Kousek od staré živohoště (Slapská přehrada)... organizuje to Václav Vydra... tak se koukni na internetu třeba něco bude já taky mrknu
kacamura
26. čer 2010
špatně to neni ono.... http://www.vaclavvydra.cz/vaclavvydra_cz_002.aspx tohle by mělo bejt správně... já se ještě zeptám kamarádky jak to letos bude páč mi to příde podivný... když se dočteš až dolů tak tam je že je to letos 21.8....
lin18
26. čer 2010
@zdenka33
včera už jsem nějak nestíhala a dneska taky ne....Kubík byl stříhanej už dvakrát 😉
A zuby zatím nikde....
Dneska jsme byli celý den venku a teď večer jsme si s mým ještě venku rožnili maso....konečně léto...díky bohu

Na fotky Zdeni mrkni na facebook...mám tam nový album Kubík od půl roku....

Začni psát odpověď...

Odešli