• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ja jen doufam, ze uz bude hezky,at se konecne muzem koupat v bazene.
26. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky doufám, že už bude hezky léto :slight_smile:
26. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude,musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
26. čer 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no samozřejmě, že musí.... Jonášek letos z léta asi ještě nic mít nebude, ale...
26. čer 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my z leta budeme mit vsichni
26. čer 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybych věděla, že se na živohošti nezbláznim přez tejden nudou tak bych tam jela třeba na tejden.... ale nevim co bych tam přez tejden dělala když tam nikdo neni a televizi ani počítač tam nemám a ani by mi to tam nefungovalo... tak na čtyři dny by to bylo super.. dva dny výkendový a dva dny klídku kdy tam nikdo neni... nebo že bych si vzala někoho sebou???
26. čer 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme dnes byli na hodech v manžově rodné vesnici....a sakra...balonky tam neměli! No ale bylo tam tisíce různých tetiček a sestřenic...Kuba šel z ruky do ruky...pak už ho to fakt nebavilo a začal samozřejmě řvát. Ale jinak to zvládl perfektně. Jenže...doma pak ne a ne usnout...a to nespal od dvou hodin kdy si na půl hodinky zdříml....on prostě jak má tolik nových zážitků a vjemů tak je pak celej rozdivočelej a nemůže usnout. Takže mě myslím čeká pěkná noc.
Jinak už jsem pekelně vyřízená...Kuba se budí kolem půl jedenácté na jídlo a to se mi předtím nevyplatí jít spát, abych za chvíli vstávala takže chodím spát až kolem jedenácté. Pak se budí kolem druhé a o pěti vstává definitivně. Takže už víc jak měsíc nespím víc než pět hodin denně a to ještě kouskovaně. No dneska mi můj řekl, že s malým bude ať se jdu dopoledne dospat. Tak jsem si lehla...a za chvilku přijeli naši na návštěvu a vzbudili mě...takže zase nic. Jsem z toho totálně zblblá...nic si nepamatuju a na nic nemám sílu.
Jo a Kubík se začal houpat na kolínkách..teda jenom na posteli...na zemi má strach...už si párkrát dal pěknou ránu do hlavu když ho ruce neunesly. A taky už se točí na bříšku za hračkama a kousek i popoleze.
Přemýšlím i nad golfáčem...ve sporťáku se jaksi kroutí...on není moc hluboký....musím poshánět nějaký golfky...jaké jsou nejlepší?
27. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, malý se mi víc točí než plazí a když už tak na zádech :slight_smile: dneska už jezdil v sedu a líbilo se mu to i když ho mám v úplném lehu tak si sám sedne a sedí..snažím se ho vozit hlavně v lehu nebo pololehu.. jinak já už mám z golfek těžkou hlavu nevím co vybrat
27. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde všechny jste? tady nikdo...vedle nikdo..
27. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7
a v čem ho vozíš teď? Ve sporťáku? My teda teď vozíme v autosedačce nacvaklé na kolečka od kočáru. V normálním už nevydrží, protože nevidí a ze sporťáku pořád klouže. I když se to dá nastavit na pololeh tak mi přijde že je tam málo místa na zadek...takže buď se snaží sedět anebo je tam takovej zkroucenej...no prostě na nic. Až bude pěkně umět sedět tak jo....ale teď bych taky potřebovala golfky. Jednak jsou lehčí a na ježdění po městě stačí a jednak mi přijdou takový hlubší...že z toho nebude sklouzávat a křivit se
27. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malý už umí sedět s přehledem...aspoň něco když se nehodlá plazit :slight_smile: jen si nesedá z toho bočního sedu jak prý mají až začnou lozit, ale zapře se rukama. jezdíme ve sporťáku ten je super do korby se vleze, ale když se sám zvedl tak putoval do sporťáku...
27. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se tam taky pěkně křiví v tomsportáku... je na něj velkej... tak tak hodně jezdí v lehu a někdy mu to přizvednu na ten první stupen... Jonášek se taky začíná houpat na kolínkach... myslim, že do měsíce poleze páč se každým dnem zdokonaluje.... plazí se už zdatně... :slight_smile:
27. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukala na ty golfky a většinou je to stejný jako sporťák...ach jo. Mně se právě taky zdá, že ten sporťák je na něj velkej. On už normálně sedí krásně...teda nesedá si sám, ale když ho posadím tak vydrží a nespadne dokud nechce. Já vím, že se to nemá...jenže on prostě řve tak dlouho dokud ho neposadím... :angry: . A ten sporťák je strašně širokej a on v něm lítá ze strany na stranu. Když stojíme tak je to v pohodě...krásně si sedí....ale jakmile jedu a drncá to tak ho to háže....
27. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám tenhle...teda jinou barvu
27. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
některé kočáry mi přijdou dost velké, až zbytečně...to sezení už neřeším když si dokáže sednout sám tak ať si sedí :grinning:
27. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky to tak mám... klouže mi dolů nebo do stran....potřebovala bych to poutání trošku jinde... a dobrou holky bolí mě hlava
27. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě zase bolí žaludek..dala jsem si kousek sekané a před tím česnek zkusím to zapít birelem aby se nepřidal žlučník..minule mě to drželo týden... měsíc po porodu jsem měla takový záchvat, že jsem myslela že pojedu do nemocnice pak to naštěstí přešlo...
27. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je mi líp :slight_smile: hnusná chuť piva zabrala
27. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda! Tak hlásím, že jsme 25.6.2010 byli na tom vyšetření pod narkózou, prcek to zvládl na 1* a ještě ten den nás po obědě pustili domů, protože Kryštůfek neměl žádné komplikace a reflux se vyloučil, poškození ledvin také, takže mi spadl obrovský kámen ze srdce! Jinak ještě v úterý musím zavolat jak dopadla kultivace cévkou odebrané moče a pokud taky dobrý, tak můžeme vysadit léky!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

Lin měla jsem totéž jen jinou znacku a okamzite pakoval domu,velky,mala v tom litala,sjizdela,pasy na pripnuty byl taky nejaky vely,vysoko.....ani v nem vnku nejezdila a sel z domu. ted jsem spokojena
28. čer 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já bych spala malý nechce tak jsem musela vstanout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. čer 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jednou mu to vrátím :grinning:
28. čer 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
až ho v 18ti po pařbě budeš ráno v sedm tahat z postele????
28. čer 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.... kacka tak to je dobře, že vám to tak pěkně dopadlo :slight_smile: .... my měli noc.... do půlnoci byl třiktrát vzhůru a to jsem šla spát po deátý.... kolem půlnoci mě vzbudil a to mě bolela hlava jak kdybych měla kocovinu... tak jsem si šla pro prášek, pže zaspání evidentně nepomohlo... a ve tři kdž mě vzbudil už dobrý... pak se vzbudil ještě v půl šestý a spali sme naštěstí do půl osmé :slight_smile: .... ale dýl jak tři hodinky v kuse prostě nedám chjo :frowning2:
28. čer 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj přesně tak :slight_smile: v 6 přijde a v 8 ho budu budit ať jde nakoupit :slight_smile:
28. čer 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý se mi taky budil, ani hlad neměl
28. čer 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak to my jsme mely dobrou noc a i cely vikend...pekne leharo na terasce ve stinu, grilovacka...:slight_smile:
28. čer 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě má navíc opruzený zadek celkem hodně...nevím z čeho jestli z těch plínek sice jsme zkusili jen 3 a nebo z toho že často kaká..
28. čer 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 to mi dělal máma.bléééééééééééééé
28. čer 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek