• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@raakosnicek taky jsem to zažila....
28. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonáš měl asi žízen.... celý dny nepije a pěkně mě to teda začíná štvát.... a v noci to dohání... ale včera jsem přišla na to, že když mu to z tý flaštičky nechámjako kapat do pusy tak to celkem pije.... jojo.. až ty děti vyrostou to bude něco... včera na živohošti mi z Jonáška udělali alkoholika už v raném věku.... využili toho, že měl jonáš dobrou náladu a že jim nerozumí... tak se na něj culili a řikali no ty budeš zachvilku taky tady s náma pít pivo vid a Jonášek měl úsměv od ucha k uchu... no mazec docela :slight_smile:
28. čer 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura Adelka mi ted o vikendu zacala celkem bumbat-prisli jsme na to, ze chce hodne teplej caj...skoro jsem se bala, ze to bude pro ni horky, ale moc ji chutnal, pritom to byl porad ten samej-se ji divim v tom vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonáškovi taky víc jede když je teplej.... ale když někam deme ven tak já sebou prostě alektřinu a nic na ohřejvání nenosim... takže si prostě zvykne na to, že se pije i studenej a nevim proč mu to dělá takovej problém když i přesnídávky jí studený... on ho moc nepije ani teplej teda... Jogurt mu teda nejede...
28. čer 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac jeste me napada ho proste ohrat a dat do termoobalu
28. čer 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky......vůbec jsem se sem nedostala...víkend perfektnííííííí...babička v sobotu hlídala a já je šla bavit na festák...parádička...to jsem potřebovala pivíčko,cigárko.....ale to ráno :angry: to bylo děsný!!!né s toho,že by mně bylo nějak blbě,ale s toho nevyspáníííí.V něděli jsem byla za babí v nemocnici...no musím říct,že doufám,že mně to v 80 někde šlehne něž tohle :frowning2:
@raakosnicek ...děkujeme za přáníčko Adriance
Ada má taky radči teplejší čajík...no asi je zvyklá na mlíčko...to taky není studenýýýý :slight_smile:
lin18...máme také sporták na 3 věci...Adriance je taky velkej...takže mi pořád sjíždí dolů.Naštěstí máme golfáč je sice už po 2dětech ale je fakt lepší....vůbec nepadáááá...pěkně tam hačáááá.
Dneska je nádherně čekám až se malá vzbudí a pádíme do bazeénku......tak zatím pa pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala ted dojedla,taky pujde na kute a pak se jdem koupat
28. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura my jsme včera dali poprvé jogurt,koupila jsem Holandiu a smíchala s přesnídávkou a papal :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme zas tu sortovní nástavbu malou a uzkou,tak tam sedí jako hříbek :slight_smile: ale v zimě ho tam nedám :frowning2: hlavně ,že tady pořád ten kočár vychvalujou :angry: no nic půjde na zimu do starýho po Jarečkovi
28. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ktr ono na spousty věcí u kočárku přijdeš až používáním,co ti sedí a co ne.
28. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš recht, já bych si chtěla koupit manducu a manža pořád kafrá, že to není potřeba, já si myslím, že bych ji využila, no kdyby stáli tis, tak si ji koupím sama, a at si hudra ale 2,5tis, se nám nějak kutálej penízky, ale co, člověk si to musí podělit dvěma
na sporták si nemůžu stěžovat, ale možná kdybych měla golfky tak bych třeba změnila názor
28. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
manduca je super......lip se mi nosi ted vetsi mimi,nez novosek. navic ji nemuism tak navlikat.
28. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek no právě, a je do 20kg, a má 3 možnosti nošení, no zkusím moji mamku, že by řekla manžovi, že mi ji jako koupila, jenže jak ji znám , tak i ona si bude myslet, že to je zbytečnost, mám sedět doma na zadku a nebudu ji potřebovat, já bych tak ráda taky někam vypadla, ale mám na to ještě 2,5roku :slight_smile:
28. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
xk a co zanosenou manducu?????
28. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám manducu a jsem s ní spokojená do města super i doma...na mimibazaru se dá použítá sehnat i za 2000
28. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett ja mam púorad blby pocit,ze nekde zakopnu a poletim i s malou...porad si nevidim na nohy.....mazec.
asi zacnu nosit na zadech
28. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 a kde, já hledám, a nemůžu nic najít
28. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak já teda neviděla, že by někdo nosil na břiše... pravda viděla jsem dvě maminy s manducou, ale obě teda nosili na zádech.... jedna už má tak rok a půl a to jedno byla tak půlroční.... já když jsem to viděla tak mě ani nenapadlo, že se s tim dá chodit i na břiše
28. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac no ale novoska si nemuzes dat na zada. na zadech muzes nosit az vetsi dite
28. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já pořídila ty golfky už jen proto že jsou skladnější než kočár a vešly se nám do auta.Taky se hodily když sem jezdila vlakem k doktorovi a tahla sebou kluka,dají se snadno složit a jsou lehký takže jsem ani nepotřebovala pomoc jiných lidí při nástupu nebo výstupu.Můžu jedině doporučit pokud chcete cestovat :wink:
28. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji ja golface hlavne z duvodu jak pises,cestovani mhd. nemusim porad spolihat a nekoho prosit,jestli mi pomuze do mhd
28. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35090630&tab=1 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34878733&tab=7 chce to sledovat nebo na aukru :slight_smile: já ji koupila tam.já nosím na břiše občas teda taky stresuju že zakopnu..
28. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
i s šatkem jsem měla hrozny strach,je fakt ze v manduce jsem nosila v unoru,mala v kombineze,docela mazec. ted je to lepsi
28. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlapy neposlouchat.. ten muj měl taky kecy že chci manducu..ale jsem to já kdo s ním je celý den teď toho nelituju už jsme tak byli i u doktorky a ve meste do nekterych obchodu se nedostanu ani s golfačem...i doma je to úleva už se pronese
28. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
navic my mame do nekterych obchodu s kocarkem zakaz,a kde to dite jako mam nechat,to uz je nezajima.

Manzel taky nechtel ani slyset,uz jsem kupovala satek,docela draho a pak jeste nostiko
28. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni si to neumí vůbec představit...já minule musela na wc a kam se dostaneš s kočárem že...naštěstí jsem potkala bratra
28. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim... mě kočárek docela stačí.... je fakt, že ta manduca... by se mi líbila na výlety kam se s kočárkem prostě nedostanu..... ale těch není moc... takže by to u mě bylo opravdu vyhození peněz... hlavně mě bolej záda jenom z batohu... nevim co by udělali mít tam ještě osmikilový dítě a všechen náklad kterej je jinak v kočárku.... já tedka přemejšlim, jak na chůvičky... musim nějak donutit muže...
28. čer 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc ono batoh je neco jinyho.
treba manduca ma bederak,ktera rozklada vahu mezi ramena a bedra....
28. čer 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak chuvicky mam,prodavam je, jelikoz je nepotrebujeme,ale porizovacka byla 2500, tak cenu dam tak 1400
28. čer 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
když přemluvim manžela at mi na ně dá tak je koupim.... a můžou bejt i bez zdroje??? jako na baterky??? nejradši si jezdim osobně... ale k vám je to fakt daleko...
28. čer 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek