Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
raakosnicek
28. čer 2010
jo muzou. tu stalou jednotku mam v siti,tu prenaseci na dobijeci baterky.
jinak se nemusis bat jsou kupovany ani ne pred rokem a maj zaruku

http://www.rajmaminek.cz/6-m-maly-objevitel/ave...
kacamura
28. čer 2010
ta stála jde ale taky jenom na baterky že jo.... já jenom že to budu potřebovat hlavně na živohošti a tam neni elektřina....
raakosnicek
28. čer 2010
ta stálá,co je u dítka jde jak na baterky,tak do elektriny.
kacamura
28. čer 2010
musim přemluvit manžela no... 🙂 ....
raakosnicek
28. čer 2010
pokud je uzijete. ja si myslela ze ano, ale pro nas zbytecna investice,navic ted se korunky budou hodit
kacamura
28. čer 2010
já je určitě užiju... minimálně když pojedu někam na chatu, nebo na živohošt... a doma asi taky.... taky mám nabídku o kamarádky, že bych tam mohla přijet zakalit i s mrnavcem, že ten by spal nahoře v patře (kde je klid a nezakouřeno) no a že já bych si mohla dole kalit s chůvičkou 😃 😃 😃
raakosnicek
28. čer 2010
tak uvidíš. dej vědět,mam danej i inzerat
kacamura
28. čer 2010
zeptám se muža...
pampusik77
28. čer 2010
ahojte holky,hlásím se zpět po víkendu 😎 😎 Tady jedna fotka a video je na fcb.
raakosnicek
28. čer 2010
pampu uz jsem viděla,super
pett7
28. čer 2010
ach jo mám doma lenocha...jen sedí
raakosnicek
28. čer 2010
p=ett neboooj, ona ti brzo uteče
pampusik77
28. čer 2010
my máme zase až moc aktivní dítě 😃 😃 😃 brala bych na chvilku nějaké klidnější 😃 😃 😃

pett můžeme si to na pár dní vyměnit 😉
pett7
28. čer 2010
mladý si hráz s ovladačem a kromě primy nám jdou jen polské programy...hold technický typ 😃
raakosnicek
28. čer 2010
mala ma ovladac od stare telky
pett7
28. čer 2010
malý sedí a houpe se vydrží to celý den
raakosnicek
28. čer 2010
uz spala,ted tu lezi na zemi a rve
luvie
28. čer 2010
Ahoj holky, mám taky listopadové miminko a chtěla jsem se zeptat, jestli jste tu některá kojila výhradně až do 6 měsíců, jak vám jdou teď příkrmy? Možná jste to tu už rozebíraly, ale já nemám moc čas všechno pročítat... Díky 🙂
pampusik77
28. čer 2010
@luvie ahojky,já kojím pořád a příkrmy nám jdou jedna radost.Sem tam má slabší den,ale jen vyjímečně.My máme doma žrouta 😃
luvie
28. čer 2010
@pampusik77 tak to my asi zatím ne 🙂 vařím jí každý den, pasíruju, vymyšlím kombinace a pak jsem ráda, když sní s chutí aspoň jednu lžičku, teda na špičce lžičky... No, tak si na tom pochutnám sama... Nejradši má teda syrovou okurku - tu vycucává a okusuje s chutí a náruživostí 😃 Ale věřím, že to přijde
pampusik77
28. čer 2010
@luvie tak zkus koupit skleničku a možná to bude chutnat více
raakosnicek
28. čer 2010
tak tak,mne mala vubec nechtela varene (starsi ani sklenicky)michala jsem do toho zeleninovou kasi od sunarky.
luvie
28. čer 2010
no s těma skleničkama - jednu jsem zkusila, to nechtěla vůbec... navíc se mi tam nelíbí ty příměsy jako třeba rajč. protlak - rajčata jsou prý silné alergeny, nebo kvasnicový extrakt- co to je??? různé škroby atd.. Zatím vytrvám, uvidíme 🙂
pett7
28. čer 2010
tak u nás byly zatím vařené jablka i dýně v pohodě
ttinecka
28. čer 2010
@pampusik77: já čumím, to je šikula! 🙂
raakosnicek
28. čer 2010
luvie ony jsou ty sklenicky prisne hlidane,neresila ybch to.nemusis kupovat s protlakem a rajcaty...
luvie
28. čer 2010
@raakosnicek to já vím, že jsou hlídané, ale stejně se mi nelíbí, co do nich dávají. Jsme oba rodičové alergici, takže s potravinama bych měůa opatrně a oni do těch skleniček narvou všechno možné... Možná to ještě nějakou zkusím, ale nejdřív jí dám "ingredience" zvlášť... 😞
No, každopádně dík...
raakosnicek
28. čer 2010
tak jiste postupovat postupne,kazdou potravinu davat cca tri dny a nadasli tri pridat dalsi...
treba alnatura ma sklenicky v bio kvalite, a rajcata jsem v nich nevidela...
kacamura
28. čer 2010
ahoj... já jenom kojila do 5,5 měsíce pak jsem nasadila příkrmy a jí krásně... žádnou s rajčatovym protlakem jsem ještě nekupovala... ale Jogurt teda nechce.... chci se zeptat... koupilajsem jabka, že udělám jabkovou přesnídávku.... to jenom uvařim jablka a rozmixuju??? jak dlouho se vařej???
luvie
28. čer 2010
@raakosnicek a kde se dá sehnat alnatura? já jsem narazila jen na sunar, hami, babylove hamánek - a to je asi všechnoo...