• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
jo muzou. tu stalou jednotku mam v siti,tu prenaseci na dobijeci baterky.
jinak se nemusis bat jsou kupovany ani ne pred rokem a maj zaruku

http://www.rajmaminek.cz/6-m-maly-objevitel/avent-digitalni-elektronicka-chuvicka-scd-510/
28. čer 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta stála jde ale taky jenom na baterky že jo.... já jenom že to budu potřebovat hlavně na živohošti a tam neni elektřina....
28. čer 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta stálá,co je u dítka jde jak na baterky,tak do elektriny.
28. čer 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim přemluvit manžela no... :slight_smile: ....
28. čer 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud je uzijete. ja si myslela ze ano, ale pro nas zbytecna investice,navic ted se korunky budou hodit
28. čer 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je určitě užiju... minimálně když pojedu někam na chatu, nebo na živohošt... a doma asi taky.... taky mám nabídku o kamarádky, že bych tam mohla přijet zakalit i s mrnavcem, že ten by spal nahoře v patře (kde je klid a nezakouřeno) no a že já bych si mohla dole kalit s chůvičkou :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíš. dej vědět,mam danej i inzerat
28. čer 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeptám se muža...
28. čer 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,hlásím se zpět po víkendu :sunglasses: :sunglasses: Tady jedna fotka a video je na fcb.
28. čer 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampu uz jsem viděla,super
28. čer 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo mám doma lenocha...jen sedí
28. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
p=ett neboooj, ona ti brzo uteče
28. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme zase až moc aktivní dítě :grinning: :grinning: :grinning: brala bych na chvilku nějaké klidnější :grinning: :grinning: :grinning:

pett můžeme si to na pár dní vyměnit :wink:
28. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mladý si hráz s ovladačem a kromě primy nám jdou jen polské programy...hold technický typ :grinning:
28. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala ma ovladac od stare telky
malý sedí a houpe se vydrží to celý den
uz spala,ted tu lezi na zemi a rve
Ahoj holky, mám taky listopadové miminko a chtěla jsem se zeptat, jestli jste tu některá kojila výhradně až do 6 měsíců, jak vám jdou teď příkrmy? Možná jste to tu už rozebíraly, ale já nemám moc čas všechno pročítat... Díky :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luvie ahojky,já kojím pořád a příkrmy nám jdou jedna radost.Sem tam má slabší den,ale jen vyjímečně.My máme doma žrouta :grinning:
28. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 tak to my asi zatím ne :slight_smile: vařím jí každý den, pasíruju, vymyšlím kombinace a pak jsem ráda, když sní s chutí aspoň jednu lžičku, teda na špičce lžičky... No, tak si na tom pochutnám sama... Nejradši má teda syrovou okurku - tu vycucává a okusuje s chutí a náruživostí :grinning: Ale věřím, že to přijde
28. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luvie tak zkus koupit skleničku a možná to bude chutnat více
28. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak,mne mala vubec nechtela varene (starsi ani sklenicky)michala jsem do toho zeleninovou kasi od sunarky.
28. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s těma skleničkama - jednu jsem zkusila, to nechtěla vůbec... navíc se mi tam nelíbí ty příměsy jako třeba rajč. protlak - rajčata jsou prý silné alergeny, nebo kvasnicový extrakt- co to je??? různé škroby atd.. Zatím vytrvám, uvidíme :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás byly zatím vařené jablka i dýně v pohodě
28. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77: já čumím, to je šikula! :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luvie ony jsou ty sklenicky prisne hlidane,neresila ybch to.nemusis kupovat s protlakem a rajcaty...
28. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek to já vím, že jsou hlídané, ale stejně se mi nelíbí, co do nich dávají. Jsme oba rodičové alergici, takže s potravinama bych měůa opatrně a oni do těch skleniček narvou všechno možné... Možná to ještě nějakou zkusím, ale nejdřív jí dám "ingredience" zvlášť... :frowning2:
No, každopádně dík...
28. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jiste postupovat postupne,kazdou potravinu davat cca tri dny a nadasli tri pridat dalsi...
treba alnatura ma sklenicky v bio kvalite, a rajcata jsem v nich nevidela...
28. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... já jenom kojila do 5,5 měsíce pak jsem nasadila příkrmy a jí krásně... žádnou s rajčatovym protlakem jsem ještě nekupovala... ale Jogurt teda nechce.... chci se zeptat... koupilajsem jabka, že udělám jabkovou přesnídávku.... to jenom uvařim jablka a rozmixuju??? jak dlouho se vařej???
28. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek a kde se dá sehnat alnatura? já jsem narazila jen na sunar, hami, babylove hamánek - a to je asi všechnoo...
28. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek