• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
hele ale ta litrová je asi moc velká... páč mě teda litr přesnídávky za tři dny nesní když mu tu ovocnou dávám jenom jednou denně.... můžu zkusit dávat ještě ráno a mícht s jogurtem no napřed málo a časem víc...
28. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale ta karta je jenom na něj já na ní můžu nakupovat???
28. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
karty by mel mit dve,kdo ma tu druhou???
jednu mam ja na svy jmeno a druhou manzel
28. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a o tom, že by se ted někdy začal malýmu věnovat to těžko... má v sobě šlechtickou krev (ještě jeho děda je šlechtic) a příde mi jako by žil eustále ve středověku páč jeho názor je ten, že se děti maj otci představovat až v pěti letech... taková pí......... ale je fakt, že už ho začal aspon pozorovat a komentovat ho... tak aspon nějakej pokrok :slight_smile:
28. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nevim kdo má druhou.. asi spolumajitel firmy nevim....
28. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
raakos-a mají tam celkově levnější příkrmy???A mají je tam vůbec???Jsem tam už strašně dlouho nebyla.
28. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampu cenove uz nevim,brala jsem je tam mersic zpatky. my tam bravame v akci plinky a prasek a prani a nekteryveci napul se svagrovou a tchyni....

ale mit je tam maji
28. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mě ale vůbec nenapadlo zajet pro příkrmy do makra... ale komu dát malýho???? a ani nevim jestli by to neprobrečel... páč na zemi doma může bejt sám třeba hodinu a je mu to šumk, ale u mamky mi tuhle brečel
28. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac jen at si zvyka, ze maminka nebude porad po ruce.
popros tchyni no,je to na chvilku
28. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
si musím konečně nechat posílat letáky na mail,jdu to hned zdělat.
28. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělat
28. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už spí, jsem zvědavá za jak dlouho se probudí
28. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=f_6o4qqe-TY

už poslední videjko- měli jsme opravdu plodný víkend :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampu na letak se muzes podivt na jejich strankach,staci zadat cislo karty
28. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já dnes konečně koupila pěnový puzzle. Lítala jsem jak blázen hodinu po městě, navíc u nás všechny hračkářství jsou v patrech a přístup jen po schodech :angry: ...malýho naštěstí hlídala mamka. Nakonec jsem koupila s dinosaurama...ti se dají i z těch čtverců vydělat a skládají se asi ze čtyř částí tak až bude velkej tak může skládat i to. Za 240 Kč. Měli i Krtečka a Ferdu Mravence...ale za 480 Kč....mazec!
Kubovi moc masozeleninový přesnídávky nejedou...je fakt, že oni tam toho rvou moc...dneska měl mrkev a hovězím a byl tam i protlak a fazole....no ale přežil to :grinning: . Nejvíc se mi osvědčilo koupit skleničku jenom čistýho masa a přimíchat to do čisté zeleniny.
Kubík se naučil houpat na kolínkách...je to sranda...A už taky leze...teda točí se :grinning:
Ale začal teď jaksi pokašlávat...přitom teplotu nemá....tak nevím
28. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já chtěla aby ho někdo třeba na dvě hodky hlídal už tak od čtyř měsíců, ale nák furt neni kdo....
28. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
...hm kdyby ho aspon Martin vyvez kocarkem
28. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Jonášek už se taky začíná houpat na kolínkách.... ale když se koukám na ty vaše lezoucí mrnata tak mi příde, že má prostě hrozně dlouhý tělo... když to porovnám s těma vašima... který maj tělo akorát k nožičkám....
28. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura
Kolik měří?
28. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky kupuju čisté maso nebo ty hotové z dm s masem ty mu jedou
28. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no měl 70 před dvouma tejdnama... a ve čtvrtek mu bylo sedm měsíců...
28. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy mate sikulky-vsichni lezou, sedi, stoji a my jenom takovy pokusy o sezeni :unamused: Ada ma moc slaby ruce, ani se na brisku nezveda na napnutych rukach, ale jak ji je posilit?
28. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura
No kUba bude mít zítra sedm měsíců a měří už 71cm...takže dlouhej Jonášek rozhodně není :wink:

@jiffy
My taky dlouho nic a najednou se houpal a otáčel. On předtím měl asi strach...zjistila jsem, že se houpá hlavně v postýlce a pak začal i normálně na podlaze. Když se ráno vzbudí je jinde a v jiné poloze než usínal?
28. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
musí trénovat... oni začnou většinou sami Jonášek to ze začátku taky dlouho neudržel... tedka je na břiše furt ajak se plazí tak to je posilováníčko.... zkus jí prostě dávat hodně na bříško...
28. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já neříkám, že je dlouhej i když tady v tý skupině máme tak nák hodně velký děti... pže v mém okolí takhle veliký děti v Jonáškově věku moc nejsou... někdo mu tipje i víc měsíců.... ale on má prostě dlouhý tělo a krátký nožičky mi příde o proti tomu jak koukám na ty prdoly co lezou
28. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, jenze ji se na brise moc nelibi, tak se po chvilce otoci...chtela jsem ji davat i v kocarku, oddelala jsem boudu aby videla ven, ale desnej rev :unamused:
28. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...já vím pozdě...měla jsem dneska na hlídání 4 děti...takže jsem vyřízena!!!!!Zítra se snad už zapojím :slight_smile:
@jiffy ..neboj nejsi v tom sama ada taky nic :unamused: ..ale pokrok mám už se mi v postílce večer obrací na bříško...holt ono to půjde pomalec....
chtěli jsme uzavřít skupinu a máme tady dva nováčky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ach jooooo já mám Adu snad alergickou na sluničko....zase se mi osypala :frowning2:
28. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy ...jo jo Ada taky nesnáší být na bříšku!!!!jako malá moc nepásla koníčky!!!!Protože byl hned řev :angry:
28. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jonáškovi se na bříšku taky nelíbilo... ale u nás tomu hodně pomohl pes... to díky jemu je tedka Jonášek tam kde je... prostě chtěl tak strašně moc za nim že se to naučil... a taky chodíme na rehabilitace.... ale y už nepotřebujem.. Jonášek už to všechno dohnal... jak začal víc vnímat okolí a pejska tak hurá za nim... nemáte pejska???
28. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zdeni :slight_smile: tak kubik ted usnul :frowning2: a to byl od tří vzhůru :confounded: ach jo
28. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek