• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
lin, taky máte dneska přesně 5 měsíců, to se Kubík taky narodil 29.11. :slight_smile:
29. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamura mě to dělá taky ale jen někdy dopoledne jinak pije hezky..asi rano všechno vypije a musí víc tahat aby to teklo..pak řve že má hlad tak dostane flašku a je klid
29. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala rakosnickova papa vic nez jine stejne stare deti. na fejcu kdo videl album nase tezsi zacatky,mozna pochopil proc
29. dub 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem si musela lehnout asi mi praskne hlava..uz je to lepší....malého hlídala babička spí ještě teď :angry:
29. dub 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett jeee lehnout-. ja litala v tom vedru pres pul mesta na ty rehabky.samo nam pridala dalsi svik,takze cvicime uz tri,cxhjooo
29. dub 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak vcera jsme zkouseli ridkou kasi na lzicce - opet nic, Barce ten Nutrilon nechutna tak dneska vyrazim koupit jinou. Mate zkusenosti, ktera kase je dobra a vasim prckum chutna?
Raakosnicku - vitej :slight_smile:
29. dub 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ttinecko ja vyzkousela kasi miliony a mala je proste nechce.
a ted me nakrkla.od zacatku prikrmu jsme jeli na alnature zDmka, pak jsem zacala varit a ona zlobit s jidlem.dneska ji dam sklenicku a krasne ji celou sblajzla,bez jedine kapky,kterou by plivala ven.kdyz ji varim,dam ji to do pusinky i 10x jednu lzicku.
29. dub 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
raakosnicku - ze by lumpik radsi ty kupovane? :slight_smile: a je ji jedno, ze se s tim maminka doma vari... :slight_smile: Ja s tou nasi malou nevim, asi ma v noci hlad, ale kasi do ni zatim nedostanu a nechci ji davat UM, to ji vecer stejne asi nezasyti. Prikrmy zacneme az za 14 dni.
29. dub 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci...jj..Kubík je 29.11. a já taky...máme stejně narozeniny...akorát já se teda narodila o pár let dřív :grinning:
29. dub 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak špenát dneska nic moc zítra ho zkusíme znovu... já chci taky vařit, ale prý se to má střídat s kupovanýma už od začátku jinak prý prcci vařené nechtějí...malý se vyspal a teď si hraje sám :slight_smile: :slight_smile:
když jsem dávala kaši tak stejně líp nespal tak jsme ji zrušili i kvůli váze a dostává jen zeleninu
29. dub 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ttinecko no asi nechce......potvurka......
tak ji to zkusim jeste zitra sklenickove,jestli to nebyla nahoda a zacnu michat pulku vareneho pulku sklenicky a postupne sklenicky ubirat.
a k vecernimu hladu,nezda se mi ze by musela jist kazde dve hodiny.kdyz tak casto nejedla ani jako novorozenec a miminko na MM
29. dub 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to malý jako novorozenec jedl co 2 hodiny, pak se ale spíš uklidňoval dudláním..
29. dub 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pett mi co tri hodiny, museli jsme pravidelne,stejnou davku nacpat stuj co stuj.
pak doma uz jsem ji nebudila a jedla mi treba az ve 4 hodiny rano,jak se preslo na um,ji vic
29. dub 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky vy máte nějakou zeleninu a tak z domácích zahrádek??? já totiž nechci vařit, pže ty zeleniny a ovoce v těch obchodech jsou prolezlý různejma postřikama a tak a proto je prej lepší dávat ty skleničky... a taky v létě bych teoreticky něco málo ze zahrádky mít mohla když třeba tu mrkev uvařim, jak dlouho vydrží??? a ještě jeden dotaz dneska jsem zhrůzou zjistila, že se mi jonášek už nevejde do kočárku, tak jsem si od tchýně přivezla sporták, ale musim ho celej vyprat.. můžu vyprat v pračce ty části kde jsou takový ty plastový okýnka??? nebo to mám zít radši v ruce???
29. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luuca, my jsme taky narozené o něco dřív (37 + 5), ale beru to jakoby jsme byly v termínu... Je fakt, že tím pádem těch 14 dní máme ještě k dobru :wink:...
29. dub 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonášek je v podstatě v termínu... narodil se o pět dní dřív než plánovali, ale myslim, že jsem si to přivodila sama... jak k nám přišel pejsek... tak jsem se ještě bála ho brát na volno, tak jsem za nim věčně vlála na vodítku... no moc jsem se nešetřila...
29. dub 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacamura, my dáváme zeleninku taky ze skleničky, ale teď jsme vysázeli na zahrádku mrkev, takže pokud se něco urodí, tak budem vařit :wink:... z obchodu bych asi taky nedávala, to člověk nikdy neví. V té skleničce je to aspoň sterilní... Ohledně termínu, u mě by holky možná zůstaly až do termínu, vůbec se neměly k tomu jít ven :wink:... ale vzhledem k dvojčatům a protože byly obě KP, tak mi naplánovali císařský řez a bylo to.
29. dub 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko

jsem se vzbudila s silenou bolesti hlavy, chjooo doufam ze to prejde.
musim balit a odpo jedem na vikend pryc.
30. dub 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak to jsme dvě,taky se mi rozpadá hlavička na kusy :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dneska mě malá nechala spinkat až do 4 hodin ,takže jsem asi přespaná. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kolikrát dáváte mimča spinkat přes den????
30. dub 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám spát jonáše jak si řekne přez den ale tadka mi začal spát tak, že spí max půl hodky.... takže většinou třikrát... jinak spával dvakrát, pže měl dlouhej odpolední spánek... a co s tim kočárem???
30. dub 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
my spíme 3x , dopoledne spí nejdýl a pak už to jsou takový půlhodinovky..
kacam, já bych to asi vyprala v ruce..
30. dub 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spime dle toho kdy rano vstava.mala se treba vzbudila pred deseti minutama,tak ted zacvicime, pohraje si,kolem devate,pul desate dostane presnidavku a jde chrupat.pak odpoledne vetsinou tak dvakrat.
kdyz mi vstava rano driv nebo jdeme do skolky, tak dopo spi dvakrat,odpo dvakrat.
30. dub 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,Kuba ještě pořád spí,už jsem z toho nervozní,nikdy tak dlouho nespí :zipper_mouth: My spíme asi 3krát po hodce
30. dub 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tet taky máme to období kdy spinká tak 20mim.Když jí dám do kočárku tak spinká tak hodinu :frowning2: Kde jsou ty doby kdy mi spinkala 3hodky v kuse!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se mi v noci taky stalo,že jsem Adrianku kontrolovala,jestli dýchá.Usnula o půl 8 a spinkala do prvního kojení do 4 hodin!!!!!!!
30. dub 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to máš teda naspáno :slight_smile: , Adámek usnul v 8 a poprvé se vzbudil o půl jedný a pak už to bylo po třech hodinách
30. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se taky dneska vzbudil na první krmení až v půl páté :slight_smile: ... a pak vstával ve čtvrt na sedm... a do půl osmý nevydrží a nevydrží... já nechci vstávat v šest... to jsem nevstávala ani když jsem chodila do práce :grinning: ....
30. dub 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme monitor,takze nekontroluju....ale dneska byla u nas v posteli,je to pro me pohodlnejsi.kdyz manzel neni doma,tak mam oba vedle sebe.
jidlo???hm vecer usnula pozde,kolem pul desate,jedla kolem 11,pak jsem ji soupla caj a mliko mela az nad ranem,takze zadne co dve hodiny hlad.
30. dub 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky máme monitory, ale ze začátku jsem stejně kontrolovala osobně :wink:... teď už jen když v noci jdu třeba na záchod :wink:... Jinak někdy i chrápou, tak to nemusím ani kontrolovat :grinning:

My přes den spíme tak zhruba 3x a celkově asi 3 hodiny... a jinak celou noc, asi jsou pa mámě ochrapy :slight_smile:...
30. dub 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek