• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@kacamura tak to máš vidět kubina v posteli :grinning: válí sudy jeden za druhým :grinning: na zemi je opatrnej..už několikrát spadl tak si dává bacha
28. čer 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 :grinning: :grinning: dobrá travička!!!taky jsme vidělávali z pacek..nám kubik taky nechce do velkýho asi je to studený ,namočili jsme nožky a šílenej řev :frowning2:
28. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33
a nemůžou to být potničky?
Jinak Kuba nejradši trhá lístečky ze stromů a pokouší se je sníst...trávu taky samozřejmě :grinning:
Na posteli samotnýho už nenechávám
A do Egypta bych nejela....jednak horko a jednak hygiena....to radši Řecko nebo Chorvatsko....
28. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé...anebo termály v Maďarsku...je tam i spousta atrakcí pro děti
28. čer 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 potničky určitě nééé...jsou to sice osypky,ale když je nenamažu tak místo je strašně suchéééé.Má červené fleky ,suché....
28. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 taky jsem slyšela,že termály jsou super....my jezdíme jen na Slovensko.Tet se tam taky chystáme,aspoň na 2 dny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 není to ze slunka???
28. čer 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ja doufam, ze to dozene, ale nekdy vysiluju, jestli nas treba doktorka nemela poslat na nejake rehabky...a ty chodis s Adriankou normalne na koupaliste?
@kacamura kocicaci se ji libej, ale nesnazi se k nim dostat-klido pocka, az jsou v dosahu-lenoch no
28. čer 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 a neosypala se z toho chloru?
28. čer 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33
jj zlatá Bešeňová...taky jezdíme do Laa do Rakouska a paráda....jen prý do té slané malej nesmí....má 37 stupňů.
No ale letos my asi nikam.... :angry:
Zdeni podle popisu mi to připadá spíš na ekzém....alergii na sluníčko jsem měla taky a to byla klasická kopřivka...kůže normálně hladká ale jako by ses opalovala přes síto a červená....
Zkusila jsi mazat excipialem?
28. čer 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dočtu zítra....jelikož vstáváme běžně kolem páté ráno a to bude vzhůru do té doby ještě minimálně dvakrát tak musím spát aspoň tu chvilku co Kubík dovolí :grinning:
Dobrou
28. čer 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já když jsem Jonáškovi máčela nohy v přehradě tak jsem mu je napřed oplachla rukou a pak jsem ho tam pomaličku soukala no nadšenej výraz vyloženě neměl, ale nebrečel :slight_smile: ... něco vymyslíme... stejně zase jenom plánujem a pojedem do............ jiffy to e lenoška teda :grinning: ... ale onna to nák dožene... neni zase až tak pozadu ne???
28. čer 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám stačí zahrada :slight_smile: my letos nikam cestovat nebudem
28. čer 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už se mi pletou písmenka takže se taky loučím...pa pa zítra už se těšíííííím
Dobrou noc..... :wink:
28. čer 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy máme bazén doma :slight_smile: ...a s chloru to nebude protože po prvé v bazénu nebyla a osypala se jako blázen :angry: :angry: :angry: ...to by mně fakt zajímalo z čeho to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ...u nás taky vede zahrada :slight_smile:
28. čer 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pa pa :wink: :slight_smile:
28. čer 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 dobrou :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr tobě taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé nechodte spát co já tady???? manžel se mnou chce mluvit či co tak čekám až se uráčí přijít domů.... je toděsně naléhavé tak jsem zvědavá coto jako bude
28. čer 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 dobrou
@kacamura zas tak hrozny to snad neni no a tys psala, ze chodis s Jonaskem na nejakou rehabilitaci?
28. čer 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chodíme od dvou měsíců... páč úplně přestal zvedat hlavu a hlavičku otáčel jenom na jednu stranu...
28. čer 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 zítra jedem do Brna,tak to bude náročný v tom vedru :frowning2: ale musíme ...... :frowning2:
28. čer 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už taky mizím.....papa
28. čer 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ja jsem taky myslela, ze nas doktorka nekam posle, protoze pozdeji drzela hlavu a pasla, ale prej to je tim, ze ma velkou hlavu-coz teda ma :slight_smile:
28. čer 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr dobrou
28. čer 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jonáš má taky elkou hlavu ale poslala nás tam
28. čer 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
on jí prostě vůbec nezvedal.... když jsem ho dala na bříško... tak ležel bud měl čumák zabořenej do podkladu nebo si dal hlavu na stranu a chvíli tak prostě ležel
28. čer 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to Ada zvedala hlavu, ale vydrzela jen kratce...s otacenim to taky vypadalo blbe, ale uz se toci, tak snad je na tu hrubou motoriku jen pomalejsi
28. čer 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura ja uz to taky zalomim-uz mas manzu doma?
28. čer 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek