Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
kacamura
28. čer 2010
ne ještě tu neni ]-( ... du spát... má chodit domů včas když mi něco chce....
raakosnicek
29. čer 2010
Dobré ráno

děti mě vyhnaly z postele před šestou, chjo
kacamura
29. čer 2010
Jo já taky od šesti nespim.... Pěěknej protiva... chce z postýlky a na zem když si ho vezmu k sobě tak taky zachvilku zlobí....
pampusik77
29. čer 2010
ahojky-my dneska vstvali po 5.hodině :-p A až teď šel spát.Navíc já si dáchnout nemůžu,páč má dorazit kámoška s pytlem věcí pro malucha.Se stěhujou,tak likviduje :-N
raakosnicek
29. čer 2010
ja taky ne,mala uz spi,za chvili dorazi kamaradka na logo.

hm jsem zjistila ze mame praskly okno,nechapu.vecer,kdyz jsem sla psat jeste nebylo,rano uz jo....
kacamura
29. čer 2010
Tak to teda jonáš pude spát ještě až tak za hodinu.... tedka uklízim příde návštěva tak at to aspon trochu vypadá....
raakosnicek
29. čer 2010
ja jsem s ni sla cvicit a to ona hnd pak usne,jak je unavena a vysilena
miska73
29. čer 2010
🙂 ahoj holky 🙂
my spali dobře a dlouho, ale stejně vstávám s dětma do školy...ještě že už budou ty prázdniny 🙂
jajik25
29. čer 2010
holky vy se máte že budete mít nějakou tu návštěvu,Já jsem doma většinou sama než přijde manžel z práce ale i tak je to na prd,je dost unavený takže nějaký veliký pokec nehrozí.Sice tu mám staršího syna ale ten nemluví,sice se snaží ale nic mu nerozumím.No nic půjdeme baštit a pak vylezeme ven na terasu. 😉
zdenka33
29. čer 2010
dobré ranko......my jsme vstávali kolem sedmé hodiny 🙂 🙂 🙂 takže parádička,dneska mám naspáno probudila se až kolem 5 na krmení 🙂 🙂 🙂 .To nám to pěkně začíná......jenže tet je protivnáááá 😞
raakosnicek
29. čer 2010
jsem koukala na chorvatsko, apartmany s bazenem, vychazeji cca 125 euro ve ctyrech osobach,ale nevim jeslti na den?????krat 10 dnu to je nejako drahe.i kdyz pro ctyri lidi???
raakosnicek
29. čer 2010
Jáji tak nějakou kamarádku.
já mam taky starsátko už doma,dopoledne nějak zvladnem,pak chrupkaji a po oběde k babi na kupacku
miska73
29. čer 2010
@raakosnicek my to měli 50 euro za apartmán (2+1 s obrovskou terasou a k moři minuta cesty) na den a paní nám každý den nosila obědy 🙂
raakosnicek
29. čer 2010
hmmm takze na den, nu na apartmanu s bazenem trvat nemusime,ze
zdenka33
29. čer 2010
@miska73 až budeš mít chvilku tak dej nějaké fotečky...už se těším 🙂 🙂 🙂
raakosnicek
29. čer 2010
konklretne tohle http://chorvatsko.2009-2010.cz/apartmany-s-baze...

na letadlo asi nebude a nějake recko,tak bych rada aspon takhle,jenze jsme bez auta.
tak jsem mylselaz e bychom nekde pujcili osmimistne auticko a jeli i s nasima...

Orebič mám ráda,byli jsme tam dvakrat,jinak krk a ještě kdesi
miska73
29. čer 2010
jestli to hledáš na netu, tak tam je to všechno dražší. Lepší je si vybrat na místě...je jich tam mraky!
raakosnicek
29. čer 2010
to sicve jo,vzdycky jsme tak jezdili ah ledali ubytko az na miste,ale s dvouletym ditkem se mi to takhle nechce.navic si nemuzes moc vybirat
zdenka33
29. čer 2010
dneska dělam malé jablečnou přesnidávku 🙂
raakosnicek
29. čer 2010
mame nekde i kontakty na ubytovani,kde jsme uz bydleli,ale to by nebylo pro tolik lidi
miska73
29. čer 2010
my odjeli z hotelu a za hodinu jsme byli ubytovaný v apartmánu...taky jsem se toho bála, ale fakt to tam nebyl žádnej problém
jajik25
29. čer 2010
@raakosnicek - no jo tady sice jsou ženský s dětma ale jen se zdravíte jinak ne a kamarádka nemá děti takže si s ní nemám skoro co říct.Je to na prd :-|
raakosnicek
29. čer 2010
mně se spíš raději jednalo o to jet ted na jistotu,myslim ze ani nasi by s necelym dvouletakem nejeli na hubu
miska73
29. čer 2010
tady je pár foteček... 🙂
raakosnicek
29. čer 2010
navic nevim,jestli by tata troufnul jet autem z pujcovny
kacamura
29. čer 2010
jo chorvatsko je taky moooc pěkný... mě se tam líbilo...jenže to už pro manžela neni hold asi dost nóbl :-N .... tak Jonáš tedka usnul.... jinak jajik já jsem doma sama furt.... a tedkaa mi manžel ještě oznámil, že do pátka bude pryč, že jede do Holandska, Francie a Itálie a já za něj ještě budu dělat nějakou práci co tu má.... třeba budu dělat taxik, stavební dozor a já nevim co ještě... sem zvědavá jak to zvládnu... jako taxikpohoda, to zvládne i jonáš i když chtělo by to teda klimošku.... no hold větrák pojede na plnej céres a všude budou otevřený okna... a nesmim se dostat do zácpy... pak to bude pohoda.... ale dělat někomu jakoby vedoucího a buzerovat ho, že přišel pozdě do práce to teda nevim... jo taky prej musim nakoupit nákou pergolu nebo co no mazec.... a ještě ke všemu budu muset volat cizím lidem a to je pro mě ten největší problém.... já a někomu volat....
pett7
29. čer 2010
ahoj, jsem jak praštěná pytlem do hlavy.... tak jsem si lehla vedle malého na puzzle a dospavala...já bych jela do Chorvatska hned ale s malým se mi moc nechce..s tím ubytkem tam není problém, ale v Itálii bych na to už nespoléhala ještě že jsme tehdy vzali stan...a to jsme jeli až v září
kacamura
29. čer 2010
krásný fotky.... já tedka shánim plavky co jsou jako tričko a kratasy k tomu... nemůžu vlézt ani do jednodílnejch a do dvoudílnejch už tuplem ne.... u nás u čínanů něco takovýho měli.. ale ylo tos košíčkama ještě nějaký vycpaný a byli k tomu obyč kalhotky a ne kratasy
raakosnicek
29. čer 2010
kac tohle neresim,na zahrade vylezu i v dvojdilnejch
kacamura
29. čer 2010
já vám to moje břicho snad vyfotim.... tu zebru co tam mám jsem snad u žádný mamky neviděla.... všichni měli takový neviditelný bílý srie a já jsem červená i na zadku, stehnech, bocích, břichu no prostě hnus