• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ono to zesvětlí.. chce to čas...mě ty fleky zustaly jen na bocích
29. čer 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vydrž,zesvětlají
29. čer 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to mám na biše horší než na bocích... já budu mít ak hnusný břicho....a to jsem do devátýho měsíce kromě boků a zadku nic neměla.... já myslela, že třeba zesvětlaj tak do půl roka a ono trvá třeba prej i dva :cry: .. a pak to stejně bude hroně vidět....
29. čer 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zesvětlí, zbledne zhubnu a pak přijde další prcek a můžu začít znovu :slight_smile: malý má pořád opruzený zadek, mažu ho kdečím, teď větráme a už mám počůranou deku...ale vypadá to líp...
29. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se upravi,kdyz telo dsevet emsicu rostlo,potrebuje i stejnou dobu na upraveni zpatky
29. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pett v nejhorsim zkus ten pithyol
29. čer 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tloustla až od pátýho měsíce... do pátýho měsíce jsem totiž nestrčila do pusy skoro nic jinýho jak ovoce a zeleninu... a pakto přišlo.... ale rostla děloha to jo.... ale to jsem neměla ještě vůbec nikde nic... a pak během čtyř měsíců šup 20kg nahoře :confounded:
29. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejde o tloustnuti,telo uz pracovalo
29. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako oni už malinko blednou, ale...... furt to neni na plavky a to ani omylem musim sehnat ty kratáskový....
29. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: my jsme vstávali před sedmou a už zas chrníme :slight_smile: taky šel spát po desáté hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
miska:krásný fotky :slight_smile: malej je frajer v těch brýlích!!
my jedeme za chvíli pryč..nesmím zapomenout koupit kytky do škol :confused: zítra jdou hoši naposled..... :confused:
29. čer 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten mám teď mu dávám aviril a bepenten už to měl hodně a z ničeho nic...asi z těch tesco plínek
29. čer 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej neco pro pani ucitelku,asi jen kafe (to mam doma v zasobe)a nejakou sladkost
29. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 maly z nich byl olezeny az na zadech
29. čer 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo to muže byt z toho jak se pokadil a ani mu to nevadilo...nesnese ani pampers zelené vlhčené ubrousky tak kupujeme jen ty světlezelené z DM nebo ty od Hippu.
29. čer 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
z tesco plínek???? jééé... já mám zrovna jedny doma (jsem dostala) tak budud doufat, že nic.... mám hlad jsem chtěla jít ven v deset a prdola nevydržel tak sme doma a já mám hlad... no zkusim jestli ten chleba co tu je, je ještě poživatelnej...
29. čer 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura já mám taky hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: a doma nic....
29. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak nejsem sama... já tu mám tda kuře, ale to je promanžela a taky mám bambory a ty asi ujim... :grinning:
29. čer 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura :grinning: :grinning: ještě jsem vyštrachala rajčatovej salát....už du na něho :wink:
29. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky tu nic nemám :confounded:
29. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé nam.... já asi uzobnu pár brambor... to dítě se furt nechce vzbudit... hned jakse vzbudí tak musíme ven... chudák pes už je úplně nadrženej :sweat_smile: ....
29. čer 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky nějak podezřele dlouho spíme :confused: naspává ten včerejšek
29. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mylý vypadal že usne, ale chytil druhý dech tak rychle vysát, převlíct a jdeme ven
29. čer 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám vysáto a jakž takž uklizeno.... ještě musim teda ven ale už pudem....
29. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pomalu usínáme.Kámoška už odešla,věci jsem prošmejdila a zatím půjdou do sklepa-jsou tam až větší věci a i boty.A taky pár hraček-z těch má Filip radost :grinning:

Doma taky na jídlo nic není :frowning2: :frowning2: Takže to bude jogurt a až předám malucha tchýni,tak hurá na jídlo :grinning: :sunglasses:
29. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já strie nemám žádné, ale kámoška měla fakt šílenou zebru, a srovnalo se jí to cca po 3letech, teda jako že se to zmenšilo a krásně zesvětalo, a to přibrala jen 5kg, mazala to pak krémem od Oriflamu a to jí pomohlo, já jím mazala celé těhu a ani jedna striječka, ufff

my letos na dovču nikam :frowning2: k moři bych se bála s Matýskem, a vzhledem k tomu, že šetříme, tak snad příští rok
29. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 díky, tak snad se nám podaří koupit
29. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox podívej se i na aukro... chce to sledovat občas se na mimibazaru něco objeví, ale většinou je to rychle pryč
29. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
xkac a jeste koukej tady www.nosenideti.cz
29. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pomoooooc je mi hroznýýýýý vedro!!!!!!! :unamused: :unamused: :unamused:
29. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čekám až mi dítě usne,ale vůbec to nevypadááá :frowning2:
29. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek