Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
pett7
29. čer 2010
ono to zesvětlí.. chce to čas...mě ty fleky zustaly jen na bocích
raakosnicek
29. čer 2010
vydrž,zesvětlají
kacamura
29. čer 2010
no já to mám na biše horší než na bocích... já budu mít ak hnusný břicho....a to jsem do devátýho měsíce kromě boků a zadku nic neměla.... já myslela, že třeba zesvětlaj tak do půl roka a ono trvá třeba prej i dva 😢 .. a pak to stejně bude hroně vidět....
pett7
29. čer 2010
zesvětlí, zbledne zhubnu a pak přijde další prcek a můžu začít znovu 🙂 malý má pořád opruzený zadek, mažu ho kdečím, teď větráme a už mám počůranou deku...ale vypadá to líp...
raakosnicek
29. čer 2010
to se upravi,kdyz telo dsevet emsicu rostlo,potrebuje i stejnou dobu na upraveni zpatky
raakosnicek
29. čer 2010
Pett v nejhorsim zkus ten pithyol
kacamura
29. čer 2010
já tloustla až od pátýho měsíce... do pátýho měsíce jsem totiž nestrčila do pusy skoro nic jinýho jak ovoce a zeleninu... a pakto přišlo.... ale rostla děloha to jo.... ale to jsem neměla ještě vůbec nikde nic... a pak během čtyř měsíců šup 20kg nahoře :-S
raakosnicek
29. čer 2010
nejde o tloustnuti,telo uz pracovalo
kacamura
29. čer 2010
jako oni už malinko blednou, ale...... furt to neni na plavky a to ani omylem musim sehnat ty kratáskový....
ktr
29. čer 2010
ahoj 🙂 my jsme vstávali před sedmou a už zas chrníme 🙂 taky šel spát po desáté hod. :-p
miska:krásný fotky 🙂 malej je frajer v těch brýlích!!
my jedeme za chvíli pryč..nesmím zapomenout koupit kytky do škol =-) zítra jdou hoši naposled..... =-)
pett7
29. čer 2010
ten mám teď mu dávám aviril a bepenten už to měl hodně a z ničeho nic...asi z těch tesco plínek
raakosnicek
29. čer 2010
jeeej neco pro pani ucitelku,asi jen kafe (to mam doma v zasobe)a nejakou sladkost
raakosnicek
29. čer 2010
@pett7 maly z nich byl olezeny az na zadech
pett7
29. čer 2010
nebo to muže byt z toho jak se pokadil a ani mu to nevadilo...nesnese ani pampers zelené vlhčené ubrousky tak kupujeme jen ty světlezelené z DM nebo ty od Hippu.
kacamura
29. čer 2010
z tesco plínek???? jééé... já mám zrovna jedny doma (jsem dostala) tak budud doufat, že nic.... mám hlad jsem chtěla jít ven v deset a prdola nevydržel tak sme doma a já mám hlad... no zkusim jestli ten chleba co tu je, je ještě poživatelnej...
ktr
29. čer 2010
@kacamura já mám taky hlad :-p a doma nic....
kacamura
29. čer 2010
jé tak nejsem sama... já tu mám tda kuře, ale to je promanžela a taky mám bambory a ty asi ujim... 😃
ktr
29. čer 2010
@kacamura 😃 😃 ještě jsem vyštrachala rajčatovej salát....už du na něho 😉
pett7
29. čer 2010
taky tu nic nemám :-S
kacamura
29. čer 2010
jé nam.... já asi uzobnu pár brambor... to dítě se furt nechce vzbudit... hned jakse vzbudí tak musíme ven... chudák pes už je úplně nadrženej :-N ....
ktr
29. čer 2010
my taky nějak podezřele dlouho spíme =-) naspává ten včerejšek
pett7
29. čer 2010
mylý vypadal že usne, ale chytil druhý dech tak rychle vysát, převlíct a jdeme ven
kacamura
29. čer 2010
já mám vysáto a jakž takž uklizeno.... ještě musim teda ven ale už pudem....
pampusik77
29. čer 2010
my pomalu usínáme.Kámoška už odešla,věci jsem prošmejdila a zatím půjdou do sklepa-jsou tam až větší věci a i boty.A taky pár hraček-z těch má Filip radost 😃

Doma taky na jídlo nic není 😞 😞 Takže to bude jogurt a až předám malucha tchýni,tak hurá na jídlo 😃 😎
xkacatkox
29. čer 2010
já strie nemám žádné, ale kámoška měla fakt šílenou zebru, a srovnalo se jí to cca po 3letech, teda jako že se to zmenšilo a krásně zesvětalo, a to přibrala jen 5kg, mazala to pak krémem od Oriflamu a to jí pomohlo, já jím mazala celé těhu a ani jedna striječka, ufff

my letos na dovču nikam 😞 k moři bych se bála s Matýskem, a vzhledem k tomu, že šetříme, tak snad příští rok
xkacatkox
29. čer 2010
@pett7 díky, tak snad se nám podaří koupit
pett7
29. čer 2010
@xkacatkox podívej se i na aukro... chce to sledovat občas se na mimibazaru něco objeví, ale většinou je to rychle pryč
raakosnicek
29. čer 2010
xkac a jeste koukej tady www.nosenideti.cz
zdenka33
29. čer 2010
holky pomoooooc je mi hroznýýýýý vedro!!!!!!! :-| :-| :-|
zdenka33
29. čer 2010
čekám až mi dítě usne,ale vůbec to nevypadááá 😞

Začni psát odpověď...

Odešli