• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Měli jsem náštevu jak je tak hezky tak jsme u bazénu. Adu jsme uspali v šest vzbudila se po půl hodce...takže tet půjdeme spát tak kolem 10 :frowning2:
29. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek
to že je špinavej a poblitej Kuba už nijak neřeším...kdyby měl být pořád čistej tak ho převlíkám co hodinu a pračka jede dvakrát denně. Teda pokud není moc.....
no příště zůstanem u banánové...ta by nebyla tak vidět
Jo a večer před koupáním když byl nahej se pokadil na to nový puzzle a celej se v tom vyválel....tak jsem ho otřela, pzzle taky a jdu chystat vanu....a on znova. A pak ještě jednou..... :grinning:
29. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooo raak postřehla si mou objednávku????
29. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek o pár říspěvků vejš máš napsáno, že je chci :slight_smile:
29. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33
no mně už Kuba odpoledne nespí...zdřímne si dopoledne, pak po obědě....a od dvou už nespí. Když jsem jednou čekala návštěvu a potřebovala jsem aby spal odpoledne, aby pak večer vydržel dýl...tak uspávání byl řev a vstávání taky....
Jinak my jsme na zahradě u bazénu celej den taky...jenže tak kolem té páté odpoledne už ho to nebaví...tak jsme šli ven...
29. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura haaa, ja si nevsimla. pisni mi IP
29. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo a děkuju holky za tip s tou vodou...Kuba taky pořád nechtěl pít...tak jsem mu ji teda ohřála jak mlíko a vypil snad 30 ml na jeden zátah což je úspěch
29. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin ja prevlikam ze zaprasenyho,jen kdyz jdem ven,takze v podstate mame naden dvoje body (neb tricko) kalhoty
29. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jsem dneska čekala skoro do 3 něž se madam vzbudí :slight_smile: no a přišli jsme domů kolem 8.No prostě tet přes léto budeme chodit díl spát....grilovačky,koupačky :slight_smile: :dizzy_face:
29. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já tolik neperu... Jonášek má bodýčko na den momentálně... po jídle moc nešpiní.. ale jak na sobě má sušenky a tak tak je to hned :grinning:
29. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
leto je jinej rezim....

kazd odpoledne chodime k babi na koupacku,maly tam zase zustal...uz to neresim.
mojem amk je nastvana, rikala ze je maly porad pryc...
prej nedavej ho tam, jednou je u nasich,jednou u tchanu,jam uto nebudu zakazovat
29. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 kamarádka mi včera doporučila kapičky....kápla jsem včera,dneska a máme po vyrážce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...tak uvidíme jestli se to znovu vrátí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek to je jasný...jen at si Tada užije :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac jinak jsem listoval z5 a niceho jsem si nevsimla. asi jsem fakt jeta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se zvláště s tchyní moc nemusím...on je taková ta všechno vím všechno znám....Kubík začne plakat a ona hned ví proč (samozřejmě blbě) a mě nenechá ať se o něho postarám. V podstatě na všechno má jednoduchej recept...dudlík :grinning: ...anebo tvrdí, že pláče protože je počůranej...marně jí vysvětluju, že pampersky nestudí když jsou mokrý jako látkovky...příště to řekne zas.
No takže ho k nim sice dávám...ale je to pro mě větší stres než kdybych s ním byla sama doma
@raakosnicek já jsem si toho všimla :wink:
@zdenka33
Kapky na vyrážku? A jaký?
29. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak když tam chce bejt tak at je ne???...
Lin ja mam nastesti tchyni ok,navic jhe vecne v praci,tak je tam jen tchan a svagrova s detma
tak pres rok,kdyz chodi do skolky a chce tam byt v tydnu tak neee,to jsem zatrhla i nasim,tata ma v oblibe,kdyz sem jede v pulce tejdne si ho sbalit a vzit....
ale vlastnbe pres vikendy tam, byl skoro porad,bud u mych rodicu nebo u manzelovych.
nekdy,kdyz chci ven s kamoskou na cajdacku,tak jsem volala i sama,at si pro nej tchan prijde,on by s nama po meste nechodil
29. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 Fenistil-je to antihistaminikum
29. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manžel řikal, že bysme mohli jet na chatu a že strčíme Jonáška na den jeho babičce a pudem se bavit... večer samozřejmě budu po ruce...
29. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33
ááá já myslela, že fenistil je jen mast. Takže myslíš, že fakt to sluníčko?
29. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni fenistil je super i v masticce.
Ja musim koupit naplne do reidu,jsme dostipani jak prase,ja navic nejak blbe reaguju a opucha mi to hrozne.a tvrdne
29. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 i kapky, ale na predpis
29. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo kapičky na předpis.....mastička nevím.Uvidíme,ale jistý je že bude alergik po mně :confounded:
@raakosnicek tet jsem koukala na fotečky na fejcu ...kolik měla voda v bazénu????My měli 30 to už tě vůbec neosvěžíííí
29. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
malou jsem parkrat potrenovala v potapeni,zitra mame plavani,uz se tesim
29. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tchýně-no comment!!!!Dneska chtěla na procházku vzít i deku,aby mohla Filipa ve stínu přikrýt,aby mu nebyla zma!!!!!To fakt nechápu,tak jsem deku sbalila a nedala jí ji.Ale že by mu dala napít v tom horku čaje-.to ne.Pak se nemohl doma dopít.
29. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 jeee prikryt. mala mi spala jen v pline a na rucniku. jak jsem i vytahla z bazenu,jen jsem rucnik prehodila pres hrudnicek
29. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek